Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 20:19:06
Г-н "Кредибиклен",няма нищо по-страшно от това "сляпо да прогледа".Когато се опитвате да използвате термини,които чувате за първи път,поне си изяснявайте значението им.В противен случай по много естествен начин лъсва снобския Ви произход.Дори госпожа К. Ви се смее...Понеже силно се съмнявам да сте ме разбрал,ще Ви го кажа на махленското ниво,което прозира от бедния арсенал думички,който ползвате:"Кредибиклен",не се опитвайте да се изразявате като цар,защото Вашите изразните средства са като на пъдар.Намерете друг начин да избивате комплексите си.Много са,а форумното пространство отеснява пред подобна формирана още от детинство тежка умствена и интелектуална немощ.Не сме виновните ние,повярвайте.Успокойте се,вземете студен душ и се отдайте на друго поприще,където няма да натоварвате никой с "кредибиклените" си интелектуални цунамита.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 20:25:59
формирана още от детинство тежка умствена и интелектуална немощ.
---------------
Какво прекрасно признание за начало на твоята биография ! !
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 20:44:47
avatar
Quote
Толумбичка
Г-н "Кредибиклен",няма нищо по-страшно от това "сляпо да прогледа".Когато се опитвате да използвате термини,които чувате за първи път,поне си изяснявайте значението им.В противен случай по много естествен начин лъсва снобския Ви произход.Дори госпожа К. Ви се смее...Понеже силно се съмнявам да сте ме разбрал,ще Ви го кажа на махленското ниво,което прозира от бедния арсенал думички,който ползвате:"Кредибиклен",не се опитвайте да се изразявате като цар,защото Вашите изразните средства са като на пъдар.Намерете друг начин да избивате комплексите си.Много са,а форумното пространство отеснява пред подобна формирана още от детинство тежка умствена и интелектуална немощ.Не сме виновните ние,повярвайте.Успокойте се,вземете студен душ и се отдайте на друго поприще,където няма да натоварвате никой с "кредибиклените" си интелектуални цунамита.

Госпожа К. се смее на теб, сладкарско недоразумение.
Ако имаше идея какво означава термина, нямаше да се хванеш за техническата грешка.
И ако не представляваше проблем стила на изразяване на пишещия, нямаше да го призоваваш да пише на махленско ниво- каквото е твоето.
А да говори за комплекси и избиването им персона, криеща се под куп никове, е смешно.:]

Да се беше научил поне, че множественото число на " който" е " които".
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 20:58:17
avatar
Quote
камелия
Quote
Толумбичка
Г-н "Кредибиклен",няма нищо по-страшно от това "сляпо да прогледа".Когато се опитвате да използвате термини,които чувате за първи път,поне си изяснявайте значението им.В противен случай по много естествен начин лъсва снобския Ви произход.Дори госпожа К. Ви се смее...Понеже силно се съмнявам да сте ме разбрал,ще Ви го кажа на махленското ниво,което прозира от бедния арсенал думички,който ползвате:"Кредибиклен",не се опитвайте да се изразявате като цар,защото Вашите изразните средства са като на пъдар.Намерете друг начин да избивате комплексите си.Много са,а форумното пространство отеснява пред подобна формирана още от детинство тежка умствена и интелектуална немощ.Не сме виновните ние,повярвайте.Успокойте се,вземете студен душ и се отдайте на друго поприще,където няма да натоварвате никой с "кредибиклените" си интелектуални цунамита.

Госпожа К. се смее на теб, сладкарско недоразумение.
Ако имаше идея какво означава термина, нямаше да се хванеш за техническата грешка.
И ако не представляваше проблем стила на изразяване на пишещия, нямаше да го призоваваш да пише на махленско ниво- каквото е твоето.
А да говори за комплекси и избиването им персона, криеща се под куп никове, е смешно.:]

Да се беше научил поне, че множественото число на " който" е " които".

Камелиооо това се отнася към думичките (мн. число), а не към арсенал. Как може да си толкова зле акъла не ми го побира.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 21:24:30
Вие да не сте някакво братство,че отговаряте вместо Кредибилния?!?А,да.Всъщност обединява ви злощастната участ на "участници" в имотния пазар...Имате обща кауза,така да се каже.А именно-ДА РАЗМАЗВАТЕ ОТ ОБИДИ ВСЕКИ,КОЙТО ДРЪЗНЕ ДА СПОМЕНЕ,ЧЕ ПОЛОЖЕНИЕТО НА ИМОТНИЯ ПАЗАР ОТИВА КЪМ СИТУУАЦИЯ!Амин.
P.S.Що не си пуснете нещо на Алла Пугачова и не се отпуснете,а?
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 21:29:52
Quote
greenbul


Ще им се наложи, поради предстоящия строителен бум. А строителн бум предстои, защото хората се усетиха, че поради ред причини, новите жилища са негодни за живеене, а старите постепенно достигат края на жизенения си цикъл. Най-елементарен пример, ражда ти се дете и внезапно установяваш, че ти липсва детска стая в иначе прекрасния чертеж на апартамента.

Ще има строителен бум казваш? Ако събарят блоковете и строят на тяхно място може и да има, ама това едва ли ще се случи в близките 50 г. Това да не ти е къща с 2 собственика, които да обещетиш и да построиш 10 апартамента на нейно място. Като убедиш собствениците на сегашните 10 апартамента, че трябва да се събаря блока им, ела да ми се обадиш. Ако ще се строи в полето - моля, няма проблем - строежа сега, а инфраструктура, ВиК, Ел захранване в близките десетилетия може и започне да се обсъжда дали може да стане. Да се надяваме, че соларните панели ще бъдат на всяка къща и ще са толкова съвършени, че няма да има нужда от ел захранване, водата - от кладенци, придвижването - с частни вертолети. Ще стане направо като града на мечтите - на Анжел. Та строителния бум се отлага засега. Освен това е безсмислено да се поемат рискове да се строи, защото цените могат да паднат под себестойност, както това се е случило вече на много места. Не си струва риска и нервите, ако някой иска за себе си да си го строи сам.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 21:31:08
avatar
Quote
gekko

Камелиооо това се отнася към думичките (мн. число), а не към арсенал. Как може да си толкова зле акъла не ми го побира.

Ау, сгреших.
Или грешката ми е толкова голяма, че човешки акъл не може да я побере, или просто акълът ти е с бая малък обем.
Как мислиш?
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 21:35:06
Quote
drakkar

Не помня да съм се разбирал някога за нещо с теб !
Относно цените - паднали са, но не достатъчно ! Винаги съм казвал, че цените от 2000 г. си бяха нормални и сделки ставаха. Тях цени чакам !
И ще се пазаря до стотинката !

И аз така drakkar. Аз пък чакам цените отпреди 30 години, не че са дошли де, ама не се отказвам. Имам касичка да събирам жълти стотинки, кой знае пък, може в касичката да се съберат стотинки за още 10-15 м2 !!!!
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 21:54:39
Quote
Толумбичка
Вие да не сте някакво братство,че отговаряте вместо Кредибилния?!?А,да.Всъщност обединява ви злощастната участ на "участници" в имотния пазар...Имате обща кауза,така да се каже.А именно-ДА РАЗМАЗВАТЕ ОТ ОБИДИ ВСЕКИ,КОЙТО ДРЪЗНЕ ДА СПОМЕНЕ,ЧЕ ПОЛОЖЕНИЕТО НА ИМОТНИЯ ПАЗАР ОТИВА КЪМ СИТУУАЦИЯ!Амин.
P.S.Що не си пуснете нещо на Алла Пугачова и не се отпуснете,а?
Горе-долу е това, преди време имаше минимално спречкване между двама от ъпърите и си спомням веднага едни догми за помиряване от други двама ъпари, за да не се допуска даунърите да пишат безнаказано. Тогава и разбрах "кучетата си лаят - кервана си върви" те да си вярват в ръста на имотите, който се подлъже по тях си е за него (а такива "богати" души много, може и някои от тях в сайта на ЧСИ да ги видите). Когато има предпоставки за ръст аз самия ще го напиша, но сега на черното не мога да кажа бяло (лоша икономика, намаляващо население, увеличаваща се безработица, увеличаващи се лоши кредити, чукаща нова по близка криза -Гърция и доста др.)
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 22:00:28
Hunter,очаквай да бъдеш анатемосан в някой от следващите постове.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход