Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 12:01:27
Quote
k800i
Даркчо, също като мен ти си свободен да напишеш мнението си по който искаш въпрос, като съответно надявам се не очакваш аз например да си замълча, ако имам различно мнение ?!
Не, не очаквам, даже ще ме разочароваш....голем си, брато!
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 12:10:23
avatar
Quote
Толумбичка
Вижте сега,разбирам,че сте раздразнени от случващото се на имотния пазар напоследък.Дали са 1,4 билиона /за вас очевидно това са малко пари/ или 14 билиона все в ГДР са наляти доста повече,отколкото в БГ.Търсете повод да се заяждате.Няма проблем.Така или иначе зимъската иде,а 2011 ще бъде по-слаба по продажби на НИ и от 2010г.Това е.Сори за набълбукали се със скъпи имотчета като г-жа К.,но да е мислила,като е купувала.И аз вземам ренти,само че не съм купувал по 1200 евро квадрата.Сега,след като наемите тръгнаха надолу и г-жа К. се чуди какво да прави,едва ли злобата по форумите ще я спаси.Засега,Бай.

Да, ето вече почваш да си показваш нрава изпод кожата. Очаквам след малко вече да си влязла в спиралата на писанията за набълбуканите ипотекари /странно че досега един не се е оплакал във форума/, а само разни толумбички ги оплакват, за инФестицията ВЛОГ
за падане, пропадане и издънване на цени, за фалита на Гърция /който пак се отложи заради великия Папандреу/. Можеш да изрониш и една сълза за настъпващата хиперинфлация или това, че реалното съотношение лев/юро е 4:1. Вече съм ви фен на всички апокалиптици.
Неуморно от години повтаряте неслучващи се неща. Като отправна точка денят в който Оунъра създаде темата за Гърция.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 12:36:46
darkside ,я ми кажи, знаеш ли всъщност кой се представя като толумбичка и ако да, нормален ли е според теб ?
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 13:45:22
Quote
k800i
darkside ,я ми кажи, знаеш ли всъщност кой се представя като толумбичка и ако да, нормален ли е според теб ?
Само предполагам кой може да е.....Нормален или ненормален...........според мен тва е изцяло субективно. Между 1000 луди ако има 1 що годе нормален, той, като изключение от общата среда ще бъде обявен от тях за луд. Ако приемем "нормален" за константа, мисля, че всички сме "различно луди". Няква тиха лудост.....
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 14:03:40
avatar
Quote
Толумбичка
Вижте сега,разбирам,че сте раздразнени от случващото се на имотния пазар напоследък.Дали са 1,4 билиона /за вас очевидно това са малко пари/ или 14 билиона все в ГДР са наляти доста повече,отколкото в БГ.Търсете повод да се заяждате.Няма проблем.Така или иначе зимъската иде,а 2011 ще бъде по-слаба по продажби на НИ и от 2010г.Това е.Сори за набълбукали се със скъпи имотчета като г-жа К.,но да е мислила,като е купувала.И аз вземам ренти,само че не съм купувал по 1200 евро квадрата.Сега,след като наемите тръгнаха надолу и г-жа К. се чуди какво да прави,едва ли злобата по форумите ще я спаси.Засега,Бай.

Казах ти, че разбирането и на елементарни неща, не ти е силна страна.
Под колкото и ника да се скриеш, липсата на сиви клетки, способни да задържат информация, си личи.
Засега, опитай се да схванеш подписа ми.........:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 14:08:34
На този лудостта му съвсем не е тиха, за твоята не знам.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 17:06:19
Quote
k800i
На този лудостта му съвсем не е тиха, за твоята не знам.
Що да е луд човека? Има логика в думите му. Вие, защитниците на "старата вяра" сте доста агресивни и високомерни, но без сериозни аргументи. Имайте го предвид. Не съм му фен на Еклера , както и на вас, но до голяма степен споделям вижданията му. А драканията ви за Германия са направо смешни. Източна Германия е пълен провал! Само глътна колосални средства без особен успех, защото проблема е в мисленето на 17млн. германци, които не се различават особено от българите като отношение към труда. Повредени от соца мозъци трудно се оправят. (виж БГ)
Ако питате западногерманец кво мисли, ще ви кае, че иска да дигне двойно по-висока Берлинска стена от старата!Тва е майна, соца изкриви и Берлин и София......соцкапитализЪма с регулираните цени е наш патент!
Ква себестойност сънувате тука у форума.......има само ПАЗАРНА ЦЕНА и тя се определя от търсенето!
Знайш ли що летат само един - двама на разходка в Космоса? Щот е мноу скъпо! Кат стане ефтину, ша летите и вие! Хау!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-25 17:49 от darkside.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
26-06-2011 - 08:39:10
Не знам защо ме слагаш при защитниците на старата вяра, знам само, че по-добре от всеки тук аз мога да кажа най - добре как стоят нещата на пазара на имоти днес и вероятно ще се съгласиш с мен, а какво ще стане след година, две, три, не се наемам да предвидя, това оставям за додо, валси, за теб , за всички, на които от време на време закачам по някой заслужен етикет.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
26-06-2011 - 10:07:40
Quote
Толумбичка
Вижте сега,разбирам,че сте раздразнени от случващото се на имотния пазар напоследък.Дали са 1,4 билиона /за вас очевидно това са малко пари/ или 14 билиона все в ГДР са наляти доста повече,отколкото в БГ.Търсете повод да се заяждате.Няма проблем.Така или иначе зимъската иде,а 2011 ще бъде по-слаба по продажби на НИ и от 2010г.

Драга Толумбичке, нека отбележа две неща:
1. Така и не дадохте кредибиклен източник, доказващ наливането на ЕДИН МИЛИАРД ДОЙЧЕМАРКИ ДНЕВНО. Такъв, освен вестникарски статийки, писани от хора с интелигентност на сладкарски изделия, няма. Затова и не сте го посочили.
2. Ако Вашето твърдение беше истина, при население на Източна Германия от порядъка на 17 млн., наливането на 1 млрд би означавали приблизително по 60 ДМ подарък на глава от населението ВСЕКИ БОЖИ ДЕН. При това в сметката влизат не само работещите, а и децата, пенсионерите, инвалидите, безработните - на всяко оси - по 60 ДМ, ей така, без да си е мръднало пръста. От това следва, че стандартното немско четиричленно семейство би имало дневен доход от 240 ДМ или казано простичко - от 7200 ДМ месечно, без да се пресмятат доходите от стопанската му дейност. Т.е. - целокупното население на Източна Германия би могло да живее съвсем прилично без да работи - постъпленията, които Вие сънувате, са напълно достатъчни за това, а ако би и работило - то доходите му биха били по-високи от тези в Западните части.
...............................................................................
Разбира се - нищо такова не се е случвало, просто защото дори богатата Германия не би могла да си позволи да храни 17 млн. лакоми пенсионери по този начин. Вече Ви посочих истинската цифра на безвъзмездните вложения - приблизително 20 млрд/годишно. Което в никакъв случай не са малко пари, но разликата с толумбаджийските 365 млрд. е огромна.
Дадох този пример за драстична неспособност да се оценяват финансови проблеми не от любов към заяждането, а за да стане ясно какво е Вашето ниво на подход към тематиката. За съжаление, след горния пример трябва да оценим това ниво като особено ниско - Вие очевидно сте склонни да вярвате в розови слонове, като приемате собствените си желания за действителност. Не бих препоръчал на човек с подобна склонност да раздава съвети за цени, НИ и финансови операции. Вие, разбира се, спокойно можете да пренебрегнете това и да продължите да ни разсмивате с твърденията си!
Лек ден smiling smiley
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
26-06-2011 - 18:18:13
Ivorad,бихте ли ми обяснили значението на термина"кредибиклен",моля.Впрочем обиди по мой адрес очевидно не липсват,но не смятам да отговарям на никой.Не успях да открия източник на инфо, за прословутият милиард...Очевидно съм била в грешка.*bow*Хай са,обиждайте!!!Паднала съм Ви.Бая негативизъм има тук.Много напрежение,бе братя и сестри.Ще рече човек,че пряко съм Ви засегнала по някакъв начин.Просто ми се стори съвсем нормално съседът ми,който продава нивичка 870 кв.м за 200000 евро,да и понижи цената.Вече четвърта година я мъчи.И считам,че тази зима ще клекне.Туй е...Мен например,обаче, ме вълнува повече колко ще е броя на сделките за полугодието.Но кво ли си задавам аз въпроси...С моята интелигентност на сладкарско изделие.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход