Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
30-06-2011 - 19:18:32
avatar
Quote
javcho





Само да не се окаже, че са те уволнили.

Ставаш по-забавен дори от гладния. Изобщо вие които нямате нищо и от позицията на стартиращи в живота сте много забавни за четене. Ще трябва да си запаметявам всичките ви сентенции.:} Явно много лошо ти действа излизането от кризата. Нищо можето момче и ти някога ще станеш глава на семейство. Ще порастнеш, ще се задомиш, може и да си скиталец под наем и без работа, но поне ще се хвалиш в кварталната кръчма, че си бил студент в Германия. Нищо, че там нищо не си вденал. Няма кой да ти изиска дипломата дали ти е като на Калина Илиева.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
30-06-2011 - 20:09:43
avatar
Quote
javcho


Ето ви една безплатна, много подходяща за такива като вас, идея за инвестиция. Правите на морето първия панелен хотел. Строите го в края на най-смотания курорт. Рекламирате го на панелообитатели от аутсайдерските квартали с патологични изкривявания към панелките. Така ще създадете изцяло нова и уникална пазарна ниша. От вас знаеме, че панелообитателите попринцип са с големи финасови възможности, но просто ненавиждат тухлени сгради и за това не почиват. Решавате този проблем и осребрявате резултата.

Аз бих го направил, но посетителите ще са ми антипатични и съм съгласен да пропусна евентуални бъдещи печалби.

Хи,хи!
Джавчо, дете неразумно!
Едно е да искаш, друго- да можеш, а трето и четвърто- да го направиш.
Ние каквото сме искали, сме направили.
А, да видим ти докъде си я докарал и какво си направил?
Една гарсониерка са ти купили като си бил на 20г.
Да, ама сега си вече на 27 и какво направи, освен да въртиш черна борса по Беларус и да се хвалиш с консумацията на японски водорасли?
Оставям настрани факта, че и образованието са ти платили, с надеждата човек да стане от теб, а не чейнчаджия- мутра.
Когато постигнеш в този живот това, което ние сме постигнали, Джавчо, тогава може и да разбереш колко смешно е джавкането на пале, изживяващо се като " барабар Петко с мъжете"!:]
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
30-06-2011 - 20:31:42
Quote
javcho


2 пъти бях на Какао. winking smiley


Аааааа, " Какао" - кодовата думичка на селските бекове....
Поздравления, в отбора си:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-30 22:26 от ivorad.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
30-06-2011 - 21:18:00
Ах, "Какаооо", направо изби рибата, пич. Страшно то завиждам, какво ли не бих дал, само да можеше едно посещение на "Какао" да ме прави щастлив. Колко по-прост и прекрасен би бил живота.......
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
30-06-2011 - 21:22:27
avatar
Quote
Imotko
Ах, "Какаооо", направо изби рибата, пич. Страшно то завиждам, какво ли не бих дал, само да можеше едно посещение на "Какао" да ме прави щастлив. Колко по-прост и прекрасен би бил живота.......

Да не забравяме, че "Какаооо" е в центъра на мястото където са снимали филма "Бетонни градини"-известно място за алкохолен и секс туризъм на най-пропадналата сган от северозападна Европа. Нищо чудно че Явор Йорданов - беден немски студент се подвизава там сред свои приятели-дегенерати.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
30-06-2011 - 21:22:53
avatar
Quote
Imotko
Ах, "Какаооо", направо изби рибата, пич. Страшно то завиждам, какво ли не бих дал, само да можеше едно посещение на "Какао" да ме прави щастлив. Колко по-прост и прекрасен би бил живота.......

Прави го щастлив , разбира се- както и "Червило".
И на двете места можеш да зобаш на воля.............и да бъдеш щастлив.
Затова пише, че бил " на Какао", а не " в Какао".smoking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-30 21:24 от камелия.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
01-07-2011 - 10:17:48
Quote
камелия
Една гарсониерка са ти купили като си бил на 20г.

Оставям настрани факта, че и образованието са ти платили, с надеждата човек да стане от теб, а не чейнчаджия- мутра.

Доказа за поредн път колко слаб брокер си.

Покажи ми гарсониерка, където и да е в София, с данък над 250лв, за да докажеш обратното.

В Германия образованието е безплатно, лелче.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
01-07-2011 - 10:24:05
Quote
ivorad
Аааааа, " Какао" - кодовата думичка на селските бекове....
Поздравления, в отбора си:]

Предложи къде да отиде според теб човек на 27г.?

Вие като сте стари и ви е некомфортно там, аз какво да направя.

Селски не селски, готините момичета са там. Това е положението.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
01-07-2011 - 10:26:41
Вижте се как само сте наскачали, всичките аутсайдери, след моя коментар.

Просто идеален пример.

Доста съм ви подразнил.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
01-07-2011 - 10:33:46
avatar
Quote
javcho
Вижте се как само сте наскачали, всичките аутсайдери, след моя коментар.

Просто идеален пример.

Доста съм ви подразнил.

Не, Джавчо, подиграваме ти се от сърце, ама трудно сФащаш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход