Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 08:57:03
Янев, Янев, ти поне ми изглеждаше като човек, който би трябвало да знае коя е тази толумбичка, не би ....
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 10:17:32
Това по какъв повод го пишеш?
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 10:18:17
По повод на това, че не ти харесва отношението ми към толумбичката.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 10:24:39
1. Грам не ме интересува коя е Толумбичка.

2. Писнало ми е от анонимни хора по форуми, които набиват етикети на другите, без да ги познават и без причина, а по някаква вътрешна интуиция, и то само и единствено тогава, когато нямат какво друго да кажат по темата.
Конкретно в твоя пост ме издразни "осигуряването на стандрат", защото и за мен това пишеха преди време, но като застанах с името си, адреса и телефона си нещата си дойдоха на мястото.

Ако и ти мислиш, че съм ГБ, Толумбичка, Класната, и общо взето - всеки, който има мнение различно от твоето за бъдещето на имотите - чувствай се свободен да ми пуснеш телефона си на ЛС, за да ти звънна, да видиш, че не съм анонимен и нямам от какво да се крия *beer*

Айде, че биричката на морето ме чака smoking smiley
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 10:36:57
Наздраве Янев, недей да се косиш толкова, пак ще кажа - тук е пълно с лумпени и аз съм свободен да покажа отношението си към тях и хич не ми пука дали на теб това ти харесва.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 11:16:09
Quote
k800i
Наздраве Янев, недей да се косиш толкова, пак ще кажа - тук е пълно с лумпени и аз съм свободен да покажа отношението си към тях и хич не ми пука дали на теб това ти харесва.
Майна, да не си застанал пред огледалото? Къде ги тия лумпени? Свободен си, ама не си по-свободен от другите "свободни"! Чети Ошо, мое да ти влезе нещо у главата......за свободата на тялото и ума!
Ето ти една притча за парите, чети и размишлявай! А Ошо си го намери сам. Да знайш, че у Щатите е забранен! Ша читеш тайну!
[redor.bg]
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 11:26:01
Както винаги любезен Даркчо. аз пък ще ти призная че досега не те включвах в лумпените, не ме разочаровай.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 11:42:27
Вижте сега,разбирам,че сте раздразнени от случващото се на имотния пазар напоследък.Дали са 1,4 билиона /за вас очевидно това са малко пари/ или 14 билиона все в ГДР са наляти доста повече,отколкото в БГ.Търсете повод да се заяждате.Няма проблем.Така или иначе зимъската иде,а 2011 ще бъде по-слаба по продажби на НИ и от 2010г.Това е.Сори за набълбукали се със скъпи имотчета като г-жа К.,но да е мислила,като е купувала.И аз вземам ренти,само че не съм купувал по 1200 евро квадрата.Сега,след като наемите тръгнаха надолу и г-жа К. се чуди какво да прави,едва ли злобата по форумите ще я спаси.Засега,Бай.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 11:43:19
Quote
k800i
Както винаги любезен Даркчо. аз пък ще ти призная че досега не те включвах в лумпените, не ме разочаровай.
Както винаги любезен Дичо! Ако аз напиша "тук е пълно с брокери и аз съм свободен да покажа отношението си към тях" как ти звучи?
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
25-06-2011 - 11:48:52
Даркчо, също като мен ти си свободен да напишеш мнението си по който искаш въпрос, като съответно надявам се не очакваш аз например да си замълча, ако имам различно мнение ?!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход