Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 22:07:06
avatar
Quote
hunterA

Горе-долу е това, преди време имаше минимално спречкване между двама от ъпърите и си спомням веднага едни догми за помиряване от други двама ъпари, за да не се допуска даунърите да пишат безнаказано.

Това са глупости, да ме прощаваш.
Вие слагате в един кюп всички.
Тези, които мислят, че в скоро време ще се излезе от кризата и пазарът ще се отпуши.
Тези, които мислят, че ще има задържане на цените на сегашното ниво.
Тези, които не се пишат пророци и не правят предсказания.
Тези, които не са съгласни, че имотите ще стигнат 149$/ кв.м. на жълтите павета.
И всичките наричате ъп- ари.
В същото време, никой не ви е спрял да пишете каквото искате, но вие сте избрали то да е все едно и също.
Като мантра.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 22:35:47
Важното е да се чака търпеливо цените да паднат. За момента са на нивото на 2007г, което означава, че 3 години след пика от 2008г имаме връщане от 1 година. И ако продължи по същия начин след 30 г можем да очакваме цените отпреди 10 г, аналогично цените отпреди 30г можем да ги очакваме след 1 век, и така нататък. Търпение и пак търпение. Събирайте стинки, за предпочитане жълти, защото това е цветът на златото и очаквайте.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 23:11:27
Quote
Толумбичка
Г-н "Кредибиклен",няма нищо по-страшно от това "сляпо да прогледа".Когато се опитвате да използвате термини,които чувате за първи път,поне си изяснявайте значението им.В противен случай по много естествен начин лъсва снобския Ви произход.Дори госпожа К. Ви се смее...Понеже силно се съмнявам да сте ме разбрал,ще Ви го кажа на махленското ниво,което прозира от бедния арсенал думички,който ползвате:"Кредибиклен",не се опитвайте да се изразявате като цар,защото Вашите изразните средства са като на пъдар.Намерете друг начин да избивате комплексите си.Много са,а форумното пространство отеснява пред подобна формирана още от детинство тежка умствена и интелектуална немощ.Не сме виновните ние,повярвайте.Успокойте се,вземете студен душ и се отдайте на друго поприще,където няма да натоварвате никой с "кредибиклените" си интелектуални цунамита.

Леле.......вкисната толумбичка..................до такава степен се е вкиснала, че е написала "който" , вместо " които", дорде ме е клела на тема "изразни средства"..........
Какво нещо е един милиард дневно, поставен в устата на зле сиропирана с интелект толумбичка-мегаломан......winking smiley
Кефsmiling smiley
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 23:40:40
Quote
камелия
Quote
hunterA

Горе-долу е това, преди време имаше минимално спречкване между двама от ъпърите и си спомням веднага едни догми за помиряване от други двама ъпари, за да не се допуска даунърите да пишат безнаказано.

Това са глупости, да ме прощаваш.
Вие слагате в един кюп всички.
Тези, които мислят, че в скоро време ще се излезе от кризата и пазарът ще се отпуши.
Тези, които мислят, че ще има задържане на цените на сегашното ниво.
Тези, които не се пишат пророци и не правят предсказания.
Тези, които не са съгласни, че имотите ще стигнат 149$/ кв.м. на жълтите павета.
И всичките наричате ъп- ари.
В същото време, никой не ви е спрял да пишете каквото искате, но вие сте избрали то да е все едно и също.
Като мантра.
Ами не знам колко са глупости, защото си спомням случая много добре, предполагам се сещаш за случката и сид-а какво ви говори. Аз и от тогава поспрях да пиша тук (около 10-тина дни). Поне на мен ми омръзва само глупости и простотии да се сипят след всеки пост. Вместо да има някакви смислени теми с данни, с прогнози и да се коментира това, а то само се говори кой бил (да ме прощавате *pardon*) кой гей, кой прост, кой спял под мостовете и др. подобни.
За мен ъпър е човек, който има позиция, че цените на НИ ще се качват.
Даунър е човек, който очаква намаление на цените на НИ.
Дали има от тях крайни мислещи, че ще стане 149 долара, евро, лева или каквото и да е си е техен проблем, може и до там да се стигне, но това зависи от ситуацията в страната, но трябва да стане извънредно тежка обстановката (примерно да гръмне АЕЦ-Козлодуй) или да се задържи много дълго време тази рецесия, или друг вид катастрофа (примерно гъта се Гърция с банките си повлича и нас пада борда и стават едни интересни работи). Аз казвам, че за в момента съм даунър за близката поне една година (няма предпоставки за друго). Други просто тръбят, че цените са ниски и преди са били 1200 евро/кв.м. как сега така можело да не са и да се продавало само с двойна да кажем надценка. Ама не дават и грам доказателство защо така, просто така си говорят, защото им се иска да вярват, че повтаряйки си го може и да стане. Ама икономическите процеси са доста по сложни от едно повтаряне на една стара и вече невярна догма, като бавноразвиващи се.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
28-06-2011 - 14:18:33
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko

Камелиооо това се отнася към думичките (мн. число), а не към арсенал. Как може да си толкова зле акъла не ми го побира.

Ау, сгреших.
Или грешката ми е толкова голяма, че човешки акъл не може да я побере, или просто акълът ти е с бая малък обем.
Как мислиш?

Това което се опитвам да ти кажа е, че нямаш капацитет да поправяш хората. По-добре се въздържай, че ставаш за пореден път за смях, но от друга страна ти толкова много си се изалага тук, че повече май няма накъде.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
28-06-2011 - 14:27:43
avatar
Quote
gekko

Това което се опитвам да ти кажа е, че нямаш капацитет да поправяш хората. По-добре се въздържай, че ставаш за пореден път за смях, но от друга страна ти толкова много си се изалага тук, че повече май няма накъде.

Защо не се опиташ да кажеш нещо по същество, а мреш да си покажеш младежките пъпки по повод и без повод?
*stop*Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
29-06-2011 - 18:38:33
Хора,спрете се,бе.Само се чуйте.Може ли да се обиждате постоянно?!?Този форум ми заприличва на място,където всеки влиза,за да си излее напрежението.Май не е това идеята*stop*Предлагам да започнем конструктивна дискусия за цените на НИ.Аз смятам,че цените ще паднат,защото освен ръста на БВП,всичко останало продължава да се срива.Имам предвид безработица,потребление и т.н.Нека да говорим конкретно,без да се караме,а?
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
29-06-2011 - 18:56:17
avatar
Предстои зима на стабилно банково кредитиране и зима на нови раздвижвания на пазара на имоти. Това естествено ще доведе и ръста на цените. Доволен съм от бате Цецо и набора Мони. Не случайно са вицепремиери. Удържаха дълга на България докато стари европейски икономики в момента се задъхват. бате Цецо много се опитваха да го калят, но спря отвличанията. Сега наблюдавам делото килърите непрекъснато. До момента трети ден не мина нито един адвокатски-айдукатски номер. Страхувам се да не се отметне единият от свидетелите /чието име разбира се няма да спомена/, но като цяло мисля, че ще си получат този път заслуженото.
Спокоен съм за България при това управление. Понеже кризата остава проблем на миналата година, очаквам най-инертните и слабоподвижни стоки каквито са имотите да се раздвижат и най-късно. Няма лошо идват скъпите цени.*bow**beer*

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
29-06-2011 - 19:03:55
avatar
Quote
sid 40
Предстои зима на стабилно банково щавене и зима на нови раздвижвания напред и назад.. Това естествено ще доведе и ръста на цените на вазелина...

Добре де разбрахме, че имотковците ги чакат натопорчени кожени мартеничоци.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
29-06-2011 - 20:38:55
Quote
камелия
Quote
Толумбичка
Г-н "Кредибиклен",няма нищо по-страшно от това "сляпо да прогледа".Когато се опитвате да използвате термини,които чувате за първи път,поне си изяснявайте значението им.В противен случай по много естествен начин лъсва снобския Ви произход.Дори госпожа К. Ви се смее...Понеже силно се съмнявам да сте ме разбрал,ще Ви го кажа на махленското ниво,което прозира от бедния арсенал думички,който ползвате:"Кредибиклен",не се опитвайте да се изразявате като цар,защото Вашите изразните средства са като на пъдар.Намерете друг начин да избивате комплексите си.Много са,а форумното пространство отеснява пред подобна формирана още от детинство тежка умствена и интелектуална немощ.Не сме виновните ние,повярвайте.Успокойте се,вземете студен душ и се отдайте на друго поприще,където няма да натоварвате никой с "кредибиклените" си интелектуални цунамита.

Госпожа К. се смее на теб, сладкарско недоразумение.
Ако имаше идея какво означава термина, нямаше да се хванеш за техническата грешка.
И ако не представляваше проблем стила на изразяване на пишещия, нямаше да го призоваваш да пише на махленско ниво- каквото е твоето.
А да говори за комплекси и избиването им персона, криеща се под куп никове, е смешно.:]

Да се беше научил поне, че множественото число на " който" е " които".


Колко си простичкаааааааааааа лелчее колко си злобна и заядлива... колко си завистлива и как те е яд че вече и да си плащаш пак няма кой да тЪ мандръса щото и най-простия мангал не може да пие достатъчно за да му се сториш поне малко като свят...
как се заяжда мърлата за една буква при това употребена при арсенал - единствено число...
Quote
Езикови справки | IBL На телефон 0900-12-230 (10 импулса в минута, избира се от цялата страна) от ... правописа, правоговора и пунктуацията в съвременния български книжовен език; ...

Я звънни тук да питаш, стига би катерицата че съвсем си изкукала...

Ако искаш ще ти купя една варена царевица да се накефиш... ама ме притеснява че вместо да си направиш оргазъм с нея, първо ще оглозгаш кочанЯ... пуста лакомияяяяяяяяяяяяя



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-29 20:42 от DDeli.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход