Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продават имоти за да сложат на Депозит

Публикувано от palamud 
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 17:51:14
Ама влогарят не ще да тегли, щото е на голямата далавера.
Да ви имах доходните бизнес-начинания.
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 17:57:11
avatar
Quote
dodo2
Стига си гадал - свободен депозит в ПИБ значи, че влогарят може да си тегли и внася по всяко време колкото иска, примерно всичко. Ти не четеш ли?
Аман от имбецили.

Аман верно от имбециили. Като теглиш и внасяш през останалите месеци, каква ти е доходността на тези парички? Май по-малко от 9%, щото те се дават като награда за най-търпеливата баба костенурка на влогарите, която чака две годин само за първоначално внесените. Въй каква далавера, ем внасяш ем теглиш и накрая взимаш 9% И какво внасяш умнико и на колко ти го олихвяват? Не казваш за да не умра от смях.
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 18:11:17
avatar
Куку, братчето на Пипи! Претендираше, че не могат да се теглят сега на неразбрал ли се правиш? Като изтеглиш от свободен депозит преди изтичане на срока е все едно да изтеглиш след като е изтекъл и се олихвяват с 9%, не с по-малко.
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 18:18:30
avatar
Quote
dodo2
Куку, братчето на Пипи! Претендираше, че не могат да се теглят сега на неразбрал ли се правиш? Като изтеглиш от свободен депозит преди изтичане на срока е все едно да изтеглиш след като е изтекъл и се олихвяват с 9%, не с по-малко.

Те ли лъжат , ти ли ?*xxx*
период 1-ви месец 2-ри месец 3-ти месец 4-и месец 5-и месец 6-и месец
лихва 5.00% 5.00% 5.50% 6.00% 6.00% 6.50%

период 7-и месец 8-и месец 9-и месец 10-и месец 11-и месец 12-и месец
лихва 6.50% 6.50% 7.00% 7.00% 7.00% 7.00%

период 13-и месец 14-и месец 15-и месец 16-и месец 17-и месец 18-и месец
лихва 7.00% 7.00% 7.00% 7.00% 7.00% 7.00%

период 19-и месец 20-и месец 21-ви месец 22-ри месец 23-ти месец 24-ти месец
лихва 7.00% 7.00% 7.00% 8.00% 9.00% 10.00
В сила от 11.02.2011
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 18:23:50
avatar
Аз какво казах, че от днес сутринта ли имам договор с ПИБ?

Приеми, че не лъжа и върви се гръмни. Иначе ако си толкова сигурен, ти се удава възможност да спечелиш 10К, но изглежда не ти стиска.
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 18:30:48
avatar
Quote
dodo2
Аз какво казах, че от днес сутринта ли имам договор с ПИБ?

Приеми, че не лъжа и върви се гръмни. Иначе ако си толкова сигурен, ти се удава възможност да спечелиш 10К, но изглежда не ти стиска.

Договора е за двегодишен период. През този двегодишен период като внасяш и теглиш лихвата е показана по месеци в горната таблица.
А врелите некипели ти лично от кога имаш или нямаш скромното ти депозитче въобще не ме интересува. Аз не занимавам хората с личните си сделки, така, че моля те и ти недей ни занимава. Слабо ме интересува трицифреното ти вложение. Споря по същество за принципно положение, а ти ако си си набил парите на банката за повече от две години и това е единственото нещо което си измислил да направиш с тях или само за това са ти достатъчни, значи наистина си емблема на човек който като не знае какво да прави парите си ги дава на банката.
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 18:40:04
avatar
То стана като рекламна тема на ПИБ, но:
ако свободният депозит е за 2 години, то до 6тия месец можеш да внасяш и лихвата за внесените допълнително започва да е тази, която е за текущия месец.
Т.е. в примера, който си дал по-горе, можеш да направих следното;
- внасяш 1 лев на вободен депозит днес.
- на края на 6тия месец внасяш 100К и лихвата започва да бъде 6.5%
После там смяташ средна за 18 месеца от 6.5 до колкото са писали.
Ако на 6тия месец си намериш друга банка с по-висок процент, си закриваш тоя депозит и толкова.

Ако изтеглиш по-рано, си се олихвява, няма наказателни лихви или такси.

Какво не ти е ясно.

Ти лични сделки нямаш, така че няма какво да обясняваш. А аз не държа да ти говоря за мен, просто ти казвам, че съм пример за лихва за 1 година, по-висока от 9%. Така че смятай с нея тъпите си сметки.

А ако някой тепърва ще внася, ще внесе не на 2%, а на между 8% и 8.50%, колкото са най-високит лихви в момента, в няколко различни банки (поне 4, така че има избор).

Правейки се на дебил, не можеш да промениш реалността.
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 18:45:40
avatar
Quote
dodo2
То стана като рекламна тема на ПИБ, но:
ако свободният депозит е за 2 години, то до 6тия месец можеш да внасяш и лихвата за внесените допълнително започва да е тази, която е за текущия месец.
Т.е. в примера, който си дал по-горе, можеш да направих следното;
- внасяш 1 лев на вободен депозит днес.
- на края на 6тия месец внасяш 100К и лихвата започва да бъде 6.5%
После там смяташ средна за 18 месеца от 6.5 до колкото са писали.
Ако на 6тия месец си намериш друга банка с по-висок процент, си закриваш тоя депозит и толкова.

Ако изтеглиш по-рано, си се олихвява, няма наказателни лихви или такси.

Какво не ти е ясно.

Ти лични сделки нямаш, така че няма какво да обясняваш. А аз не държа да ти говоря за мен, просто ти казвам, че съм пример за лихва за 1 година, по-висока от 9%. Така че смятай с нея тъпите си сметки.

А ако някой тепърва ще внася, ще внесе не на 2%, а на между 8% и 8.50%, колкото са най-високит лихви в момента, в няколко различни банки (поне 4, така че има избор).

Правейки се на дебил, не можеш да промениш реалността.

Не можеш ти да промениш реалността , че цитираните от теб %-ти се прибират на края на периода, а не по време на периода както се опитваш да внушиш. Още по-малко като обиждаш. Хората са си го представили таблично в сайта на банката. Това което ти баеш е мнение на калинка-малинка. Внимавай, че олекваш като почваш отново с обидите. Като не можеш да мажеш след като лъжеш, поне не обиждай!
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 18:52:42
avatar
Прибират се когато решиш, т.е. когато решиш да си изтеглиш парите. Можеш да си теглиш и по малко всеки месец, колкото е лихвата, ако толкова ти трябват пари. Егати тъпото парче. (Ето още една обида, много олекнах, направо се залепих за тавана.)
Re: Продават имоти за да сложат на Депозит
21-04-2011 - 19:03:41
avatar
Quote
dodo2
Прибират се когато решиш, т.е. когато решиш да си изтеглиш парите. Можеш да си теглиш и по малко всеки месец, колкото е лихвата, ако толкова ти трябват пари. Егати тъпото парче. (Ето още една обида, много олекнах, направо се залепих за тавана.)

А, когато изтеглиш малко на каква лихва ги теглиш ? Примерно на третия месец??



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-21 19:09 от sid 40.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход