Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*

Публикувано от senisha 
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
18-01-2011 - 21:20:03
Не че съм "дънер", просто ненавиждам това малоумие квартал "Витоша", както и Ливадите, и затова малко съм пристрастен.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
18-01-2011 - 21:30:10
avatar
Quote
камелия


Ти май не четеш!?
Човекът пише, че обикалят и търсят от една година..........
Дали пък няма по- верен поглед на нещата?

Говори, говори и то много говори! 1 година обикаляне и едвам 1 нещо да харесат. Другите коптори ко жа ги праат. Аиде да разработим един проект по програмата "Красива България" такива изостанали коптори да се изкупуват от държавата на себестойност и на бай Мангал че и той да се облажи Асан и той хора.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
18-01-2011 - 21:36:14
avatar
Quote
nabludаtel
Имотко станал "дънер" ? Направо не е за вярване, но трябва да призная че е прав. 600 са много. 550 са що-годе по средата, но с условието че догодина това ще е съвсем лесно постижима цена. Не бързайте дръжте се така все едно ви е безразлично дали ще купите това жилище, не давайте на строителя да разбере че имате интерес, дайте му да разбере че се "двоумите" и изборът ви все повече накланя везните в полза на "другото което сте видели".

Да бе. Той строителя хич не ги е чувал тези приказки.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
18-01-2011 - 21:38:29
avatar
Quote
камелия


Ти май не четеш!?
Човекът пише, че обикалят и търсят от една година..........
Дали пък няма по- верен поглед на нещата?

Quote
ТОРТКО
Говори, говори и то много говори! 1 година обикаляне и едвам 1 нещо да харесат. Другите коптори ко жа ги праат. Аиде да разработим един проект по програмата "Красива България" такива изостанали коптори да се изкупуват от държавата на себестойност и на бай Мангал че и той да се облажи Асан и той хора.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Много говори, ама кой ли слуша?
Копторите трябва да си останат непродадени и да се съборят.
Времето на соца мина и бай Мангал има да взема безплатни жилища отново.
Ти може и да не знаеш, но всичкото циганин си продаде новите апартаменти по кварталите веднага щом се обърна палачинката.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
18-01-2011 - 21:43:10
OwnerBG аз затова препоръчвам твърдо предложение от страна на купувача 550, като предложението да е валидно 2 седмици. След 2те седмици ако няма сделка - чао все едно не сме се срещали не ме притеснявайте с 650-600-580 и т.н. опити или до 2 седмици 550 или нищо.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 00:07:56
И аз съм твърдо, че 770 евро е много висока цена. Когато започнах да търся попаднах на един апартамент, който много ми допадна (вътрешното му разположение за ново строителство беше супер), но на първи етаж над гаражи. Отивам да приказвам с шефа на строителната фирма, като питам за коментар на цената, смъкна с 560 евро за целия апартамент не за квадрат eye popping smiley , но това беше прекалено висока цена. Преди аз да ходя да го гледам се е предлагал 6 месеца около 2 месеца минаха от както го гледах още в саитовете за НИ си стои заедно със още 8 апартамента от същия блок, ама да си ги пазят, а въпроса беше да намали от 800 на 750 евро за да го взема (бях доста надъхан за апартамента), а и парите ги имах, дори в кеш можеше да стане част от плащането (за настоящия ми апартамент така свалиха, просто така скриват реалните си приходи).
Аз лично съм на мнение не ми ли харесва цената НЕ. А оферти изпадат, аз изпуснах вече една за няколко часа (стара тухла на окръжна болница за 580 евро 3-стаен за ремонт, но с добро разположение (продаден е на 555 евро)), но ще чакам следващата добра оферта.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 01:09:59
Quote
senisha
Здравейте на всички.
От около година търсим си имот за покупка. Младо семейство сме и това ще бъде наше първо жилище. Огледахме доста неща за този период.
Най-накрая харесахме си тристаен в кв.Витоша(111 м2 общо/95м2 чисто, 2-ри жилищен етаж, източен, с акт 16 от началото на 2010г., на шпакловка и замазка, с поставени ал.радиатори и котле на газ, на асфалтирана уличка на 150-200 метра от бул.Симеоновско шосе).
На съпругата ми много и допадна имота.
Предстоят ни преговори. Офертната цена е 770 Е/м2, като продавача не е склонен да намалява (поне според предварителни разговори). Ще се опитаме да вземем на заем тук-там, за да съберем парите кеш и да преговаряме за по-добра цена.
Ще сме благодарни, ако споделите вашите мнения относно цената, за която си заслужава да преговаряме в момента.

Както вече видяхте, всички, които Ви съветват да не купувате се основават или на аргумента "чух, че някой май си купил доста по-евтино", или са обикновени полуидиоти, скарани с елементарната математика и логика.
Уверявам Ви, че в този форум освен професионално занимаващите се с продажби на имоти, няма кой да даде кай-знае какъв съвет на хора, които от една година обикалят имоти и са ги видяли с очите си. Моят съвет е - ако апартаментът Ви харесва по всички линии - купувайте. 95 кв. чиста площ без компромиси за 770Е е прилична цена, това вече трябва да го знаете със сигурност, след като сте се запознали с предлагането в района. Нищо не пречи да се опитате да изстискате няколко процента под исканата сума, но и така е добра сделка - ако квадратурата е наистина такава, апартаментът е обширен, а на подобни цени се търгуват и истински кутийки / и това трябва да го знаете от личен опит!/.
Успех!
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 01:42:07
avatar
Quote
ivorad


Както вече видяхте, всички, които Ви съветват да не купувате се основават или на аргумента "чух, че някой май си купил доста по-евтино", или са обикновени полуидиоти, скарани с елементарната математика и логика.
Уверявам Ви, че в този форум освен професионално занимаващите се с продажби на имоти, няма кой да даде кай-знае какъв съвет на хора, които от една година обикалят имоти и са ги видяли с очите си. Моят съвет е - ако апартаментът Ви харесва по всички линии - купувайте. 95 кв. чиста площ без компромиси за 770Е е прилична цена, това вече трябва да го знаете със сигурност, след като сте се запознали с предлагането в района. Нищо не пречи да се опитате да изстискате няколко процента под исканата сума, но и така е добра сделка - ако квадратурата е наистина такава, апартаментът е обширен, а на подобни цени се търгуват и истински кутийки / и това трябва да го знаете от личен опит!/.
Успех!

Това е писано в 1 часа през ноща. Какво требе да се случи че човек да не спи по това време? Кажи ни Ивчо, какво покой не ти дава по нощите?
Хапчетата множко ти дойдоха?
Хапчетата пропусна да си вземеш?
Нечи дъх ти чувстваш във вратлето?
Януари края наближава (падежни дати) А?
Или с лап топ в скута на стълбите пред някое кафене седна да размислиш как ЧСИ–то вратата с листове олепи.
За личен опит нещо споменаваш, и виждаме че твоят е горчив но чудим се среднощен празнобумец какво те кара да натикаш хората невини твойта грешка да повторят?

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
bah
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 08:52:33
avatar
Quote
ТОРТКО
Вие може да не вярвате, но времето работи за купувача.

По принцип е така.
Нека да се направи профил на средностатистическия купувач.
Голяма част, не са никакви купувачи, а само оглеждачи. Деньги не имеет.
PMP
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 09:48:15
Quote
ivorad
Quote
senisha
Здравейте на всички.
От около година търсим си имот за покупка. Младо семейство сме и това ще бъде наше първо жилище. Огледахме доста неща за този период.
Най-накрая харесахме си тристаен в кв.Витоша(111 м2 общо/95м2 чисто, 2-ри жилищен етаж, източен, с акт 16 от началото на 2010г., на шпакловка и замазка, с поставени ал.радиатори и котле на газ, на асфалтирана уличка на 150-200 метра от бул.Симеоновско шосе).
На съпругата ми много и допадна имота.
Предстоят ни преговори. Офертната цена е 770 Е/м2, като продавача не е склонен да намалява (поне според предварителни разговори). Ще се опитаме да вземем на заем тук-там, за да съберем парите кеш и да преговаряме за по-добра цена.
Ще сме благодарни, ако споделите вашите мнения относно цената, за която си заслужава да преговаряме в момента.

Както вече видяхте, всички, които Ви съветват да не купувате се основават или на аргумента "чух, че някой май си купил доста по-евтино", или са обикновени полуидиоти, скарани с елементарната математика и логика.
Уверявам Ви, че в този форум освен професионално занимаващите се с продажби на имоти, няма кой да даде кай-знае какъв съвет на хора, които от една година обикалят имоти и са ги видяли с очите си. Моят съвет е - ако апартаментът Ви харесва по всички линии - купувайте. 95 кв. чиста площ без компромиси за 770Е е прилична цена, това вече трябва да го знаете със сигурност, след като сте се запознали с предлагането в района. Нищо не пречи да се опитате да изстискате няколко процента под исканата сума, но и така е добра сделка - ако квадратурата е наистина такава, апартаментът е обширен, а на подобни цени се търгуват и истински кутийки / и това трябва да го знаете от личен опит!/.
Успех!


Купувайте, купувайте, че свършиха! Не слушайте полуидиотите, скарани с елементарната математика и логика. Здравата логика говори само едно - КУ-ПУ-ВАЙ-ТЕ...След година и Вие ще сте един от хората търсещи Иво да му благодарите за безценният съвет! Купувайте, че в тоз топ-локейшън не останаха!:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход