Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*

Публикувано от senisha 
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 14:03:25
Quote
vencinikolov1
Инвестицията в имот никога не е губеща.

eye popping smiley

Това горе ирония или сарказъм ли е? *sos*

[www.investor.bg]

[forum.imoti.net]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-19 14:07 от javcho.
PMP
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 14:07:29
Quote
javcho
Quote
vencinikolov1
Инвестицията в имот никога не е губеща.
eye popping smiley

Днес ви е ден с dicho.

[www.investor.bg]

[forum.imoti.net]

Ако ви устройва, цената, разпределението и локацията - КУПУВАЙТЕ! хахахахах
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 14:08:37
Quote
batko
Quote
bah
Quote
ТОРТКО
Вие може да не вярвате, но времето работи за купувача.

По принцип е така.
Нека да се направи профил на средностатистическия купувач.
Голяма част, не са никакви купувачи, а само оглеждачи. Деньги не имеет.
Грешиш.Пари имаме но няма нищо свестно насреща.Маломерни боклуци с високи цени.Намери ми апартамент с бокс 10 квадрата и задължително с прозорец,трапезария 14-15 квадрата с тераса 12 квадрата към нея,Хол 25 квадрата с тераса поне 6 кв.метра,две спални по 16 кв.метра,баня 8-10кв.м. задължително с прозорец,ВС 3кв.м задължително с прозорец.Етажи 2 или 3 жилищен не над гаражи и магазини и не последен.Да има и гараж 20кв.м поне с широка врата и на кота 0.Непреходни помещения.Сграда на не повече от четири жилищни етажа задължително с асансьор + тавански помещения значи общо 6 етажа и без подземия.Строена между 1985 и 2000г.На улица на която няма презастрояване.Квартали Лозенец,Стрелбище,Хиподрума,Иван Вазов,МА,Гоце Делчев.Намери и ще видим дали нямаме пари.Не да ми пробутвате разни коптори за много пари.

Дай 150000 евро и го имаш, колко пъти ще ти казвам.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 14:10:49
Quote
batko
Quote
dicho
Батко, ти имаш само един единствен вариант - да си построиш сам това, което си описал, защото пълно щастие няма. Най - малкото построените сгради в периода, който си посочил нямат изолация, тогава не беше задължителна, да не говорим за асансьор в сграда на 4 етажа, толкоа са рядкост, че не е истина.
Дичо аз съм си построил един такъв но поодъртях и не ми се бачка.Посъбрах някоя кинта а и предпочитам да се занимавам с друго.Навремето един приятел се отказа и съжалява вече 12 години.Освен това имам и таван 22кв.метра с височина 2,40м.Успях да купя и съседния20кв.м в който имаше вода и канал и направих една гарсониера която давам под наем.Тавана е без никакви скосявания с плоча с борд и вътре е направен скатен покрив от ламарина.Таваните по нотариален акт се водят ателиета и си имат отделни партиди за вода и ток.С изолацията ще направя компромис.Но си прав че ако не си построя няма да намеря такова нещо.Вече трета година търся и само коптори.Имам чувството че това не са жилища а някакви общежития.За всичко е помислено само не и за комфорта на живеещите там.Освен да се съберем поне 12 човека да купим място и да си направим сами но без да работим а да търсим фирма и як контрол.Но как да стане?

С пари ще стане.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 14:13:58
РМР, ти знаеш и какво образование имам ? Това ти е точно толкова ясно , колкото и това кога и как човек купува жилище . Все по симпатичен ми ставаш. На фона на такива като теб, мен още повече ме харесват.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 15:01:12
Quote
ТОРТКО
[

Това е писано в 1 часа през ноща. Какво требе да се случи че човек да не спи по това време? Кажи ни Ивчо, какво покой не ти дава по нощите?
Хапчетата множко ти дойдоха?
Хапчетата пропусна да си вземеш?
Нечи дъх ти чувстваш във вратлето?
Януари края наближава (падежни дати) А?
Или с лап топ в скута на стълбите пред някое кафене седна да размислиш как ЧСИ–то вратата с листове олепи.
За личен опит нещо споменаваш, и виждаме че твоят е горчив но чудим се среднощен празнобумец какво те кара да натикаш хората невини твойта грешка да повторят?


Драги Тортко, чудесни и най-вече доброжелателни въпроси си задавате.
За да успокоя терзанията Ви, ще разкрия една невероятна тайна - понякога на човек му се налага да работи и до среднощ. А когато поприключи с документите - може и да разпусне с някой пост. Което съм и направил.
Така че - успокойте се. И се съсредоточете върху елементарната математика. С която очеизвадно сте скаран
След като се оправите със събирането и изваждането, насочете вниманието си към упражненията с логика. Ползвайте класическата книга " Логически задачи за хора с ментални затруднения". Тя ще Ви обясни онова нещо, което се нарича "тема на разговора" и което засега е пълна тайна за Вас, видно от писанието Ви.
Успехwinking smiley
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 15:39:31
avatar
Quote
senisha
Здравейте на всички.
От около година търсим си имот за покупка. Младо семейство сме и това ще бъде наше първо жилище. Огледахме доста неща за този период.
Най-накрая харесахме си тристаен в кв.Витоша(111 м2 общо/95м2 чисто, 2-ри жилищен етаж, източен, с акт 16 от началото на 2010г., на шпакловка и замазка, с поставени ал.радиатори и котле на газ, на асфалтирана уличка на 150-200 метра от бул.Симеоновско шосе).
На съпругата ми много и допадна имота.
Предстоят ни преговори. Офертната цена е 770 Е/м2, като продавача не е склонен да намалява (поне според предварителни разговори). Ще се опитаме да вземем на заем тук-там, за да съберем парите кеш и да преговаряме за по-добра цена.
Ще сме благодарни, ако споделите вашите мнения относно цената, за която си заслужава да преговаряме в момента.

Серьожа слушай сега кво ще посъветвам аз,
тъй като купих наскоро и то нещо подобно на твойто само че 91 м2 (78 чисто) .
Съветът ми към теб е кратък и ясен

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПЛАЩАЙ ПОВЕЧЕ ОТ 650 ЕВРО/М2.
МАКСИМУМ 700. НИТО СТОТИНКА ПОВЕЧЕ.

НЕ ЗА ДРУГО ПРОСТО ТОВА Е РЕАЛНА ЦЕНА НА ТОВА ЖИЛИЩЕ СЪОТНОСИМА КЪМ ЛОКАЦИЯТА И
СЪСТОЯНИЕТО НА ПАЗАРА НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ В ТОЗИ МОМЕНТ.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 16:33:16
avatar
Quote
ivorad


Драги Тортко, чудесни и най-вече доброжелателни въпроси си задавате.
За да успокоя терзанията Ви, ще разкрия една невероятна тайна - понякога на човек му се налага да работи и до среднощ. А когато поприключи с документите - може и да разпусне с някой пост. Което съм и направил.
Така че - успокойте се. И се съсредоточете върху елементарната математика. С която очеизвадно сте скаран
След като се оправите със събирането и изваждането, насочете вниманието си към упражненията с логика. Ползвайте класическата книга " Логически задачи за хора с ментални затруднения". Тя ще Ви обясни онова нещо, което се нарича "тема на разговора" и което засега е пълна тайна за Вас, видно от писанието Ви.
Успехwinking smiley

Ивчо не ти завиждам! В 1 часа през ноща да свършваш зора требе да е голям. И недеи да ми разправяш че то било бизнес че видиш ли клиентите това ти онова ти. Закъсал си го яката! Няма сила на света която да накара мързеливеца да веси джуки посред нощите и да пише щуротии, единствено ако не го е закъсал лично и до краен предел. Мойта математика малко грешничка излезе, но е поправима и загубите са 0. Но ваша математика (Българската) е тотално грешна и непоправима! Загубите са колосални драги!
А ти драги за логика недей да си помисляш! Извън всяка логика е да пишеш по нощите–най малкото е не уважение към себе си.
Аи със здраве и апчетата редовно да си взимаш.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 17:57:43
Quote
Wilson
Quote
senisha
Здравейте на всички.
От около година търсим си имот за покупка. Младо семейство сме и това ще бъде наше първо жилище. Огледахме доста неща за този период.
Най-накрая харесахме си тристаен в кв.Витоша(111 м2 общо/95м2 чисто, 2-ри жилищен етаж, източен, с акт 16 от началото на 2010г., на шпакловка и замазка, с поставени ал.радиатори и котле на газ, на асфалтирана уличка на 150-200 метра от бул.Симеоновско шосе).
На съпругата ми много и допадна имота.
Предстоят ни преговори. Офертната цена е 770 Е/м2, като продавача не е склонен да намалява (поне според предварителни разговори). Ще се опитаме да вземем на заем тук-там, за да съберем парите кеш и да преговаряме за по-добра цена.
Ще сме благодарни, ако споделите вашите мнения относно цената, за която си заслужава да преговаряме в момента.

Серьожа слушай сега кво ще посъветвам аз,
тъй като купих наскоро и то нещо подобно на твойто само че 91 м2 (78 чисто) .
Съветът ми към теб е кратък и ясен

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПЛАЩАЙ ПОВЕЧЕ ОТ 650 ЕВРО/М2.
МАКСИМУМ 700. НИТО СТОТИНКА ПОВЕЧЕ.

НЕ ЗА ДРУГО ПРОСТО ТОВА Е РЕАЛНА ЦЕНА НА ТОВА ЖИЛИЩЕ СЪОТНОСИМА КЪМ ЛОКАЦИЯТА И
СЪСТОЯНИЕТО НА ПАЗАРА НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ В ТОЗИ МОМЕНТ.


Слушай Wilson - Той си взе зад МОЛА за 650(поне така казва). Ти за неква си Витоша дето е на майната си ще даваш повече.
И двамата ще се набутате (той вече) ама на тебе искат да ти свалят кожата заедно с сланинките които имаш.
Не бъди БАЛЪК. И не се давай на жената - сигурен съм че тя е по мераклийка.

Бих ти предложил и сделка.
за 1 година ако не са по ниски цените - ти давам 10к + разликата от повишението.
ако са по ниски - си делим понижението. Аз го искам на маса, екскурзийки и т.н. не ми трябват "излишни" пари.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-19 18:02 от bota156.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 18:01:47
Quote
ТОРТКО

Ивчо не ти завиждам! В 1 часа през ноща да свършваш зора требе да е голям.

Драги Тортко, аз наистина имам доста работа този месец. Но това не би следвало да Ви обезпокоява толкова - работлив човек съм и никога не се оплаквам. По-скоро трябва да се притеснявате от това, че започвате деня си с ръсене на злоба из нета.Разумните хора се притесняват от подобно начало на деня си.
Хубав ден!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход