Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*

Публикувано от senisha 
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 12:45:54
Абе РМР, абе пореден поплювко, кога съм казвал "купувайте, купувайте" , трябва да си много ограничен ,че да не разбираш какво искам да кажа . И понеже явно си, ще повторя - кагато има нужда и възможност, човек си купува жилище в което иска да живее, другия вариант е валси - никога не купува, за да не се мине.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:06:14
Quote
bah
Quote
ТОРТКО
Вие може да не вярвате, но времето работи за купувача.

По принцип е така.
Нека да се направи профил на средностатистическия купувач.
Голяма част, не са никакви купувачи, а само оглеждачи. Деньги не имеет.
Грешиш.Пари имаме но няма нищо свестно насреща.Маломерни боклуци с високи цени.Намери ми апартамент с бокс 10 квадрата и задължително с прозорец,трапезария 14-15 квадрата с тераса 12 квадрата към нея,Хол 25 квадрата с тераса поне 6 кв.метра,две спални по 16 кв.метра,баня 8-10кв.м. задължително с прозорец,ВС 3кв.м задължително с прозорец.Етажи 2 или 3 жилищен не над гаражи и магазини и не последен.Да има и гараж 20кв.м поне с широка врата и на кота 0.Непреходни помещения.Сграда на не повече от четири жилищни етажа задължително с асансьор + тавански помещения значи общо 6 етажа и без подземия.Строена между 1985 и 2000г.На улица на която няма презастрояване.Квартали Лозенец,Стрелбище,Хиподрума,Иван Вазов,МА,Гоце Делчев.Намери и ще видим дали нямаме пари.Не да ми пробутвате разни коптори за много пари.
PMP
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:08:58
дичо куха кратуна си ти , ама може и да си пич...не си казал НАПИСАЛ СИ ГО!
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:14:54
РМР, - само наистина не особено интелигентен човек не може да открие разликата между това - "ако Ви устройва като локация, разпределение и цена, купувайте, защото човек купува жилище когато има нужда и когато може да си го позволи, всичко друго - за колко време щяло да се изплати, колко наема ще му избият цената и пр., са глупости .", и "купувайте, купувайте" по принцип. Ако бе малко по - умен, щеше да разбереш, че не се опитвам да надъхвам никого да купува сега, или кагато и да било. А иначе за твое сведение съм пич, който при това повече от 20 г. посредничи при покупко - продажба на имоти, чат ли си ?
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:17:10
Батко, ти имаш само един единствен вариант - да си построиш сам това, което си описал, защото пълно щастие няма. Най - малкото построените сгради в периода, който си посочил нямат изолация, тогава не беше задължителна, да не говорим за асансьор в сграда на 4 етажа, толкоа са рядкост, че не е истина.
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:18:16
Quote
камелия
Quote
Dimitar.
Като сте се хванали за сметките, вижте средната работна заплата според НСИ -- около 700 лв, следователно среден доход на домакинство от заплати 1400 лв. Годините за изплащане нарастват до 10, ако въобще е възможно семейство с такъв доход да си купи апартамент за 170 000 лв, че и после да го довърши и обзаведе.
Вярно, че месечния доход на домакинство на повечето от пишещите тук надвишава 5000 лв, но помислете и обикновените хора.

Колкото и да е кофти, " обикновените хора" не могат да си купят имот с кредит. Можеха едно време- тогава се чакаше с вноска, но всеки на когото дойдеше реда, купуваше с 2% лихва. И изплащаше за 15- 20г. без да му се отразява на начина на живот.
А в София винаги заплатите са били по- големи.
Камелия аз мисля че фукните на софиянци са по големи.На кого са по големи например учители,лекари,общински чиновци,полицаи,военни,БДЖ,БАН,университетски преподаватели,енергетици?Един инженер в София почва с 600-700лева а в Козлодуй с 1500 кинта.А какви са обаче разходите в София особено транспортните?
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:26:38
Препоръчвам сграда на 100 мет.от Симеоновско шосе.Завършена с Акт.16.цените не са на кв.м.Винаги има коментари.Ако имате интерес на тел:0878805474.И един съвет от мен.Ако имате възможност да обслужвате кредит,не се притеснявайте.Тази криза няма да е вечна??? Инвестицията в имот никога не е губеща.
PMP
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:28:29
Айде още един : Инвестицията в имот никога не е губеща! Купувайте Купувайте...
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:30:07
Quote
dicho
Батко, ти имаш само един единствен вариант - да си построиш сам това, което си описал, защото пълно щастие няма. Най - малкото построените сгради в периода, който си посочил нямат изолация, тогава не беше задължителна, да не говорим за асансьор в сграда на 4 етажа, толкоа са рядкост, че не е истина.
Дичо аз съм си построил един такъв но поодъртях и не ми се бачка.Посъбрах някоя кинта а и предпочитам да се занимавам с друго.Навремето един приятел се отказа и съжалява вече 12 години.Освен това имам и таван 22кв.метра с височина 2,40м.Успях да купя и съседния20кв.м в който имаше вода и канал и направих една гарсониера която давам под наем.Тавана е без никакви скосявания с плоча с борд и вътре е направен скатен покрив от ламарина.Таваните по нотариален акт се водят ателиета и си имат отделни партиди за вода и ток.С изолацията ще направя компромис.Но си прав че ако не си построя няма да намеря такова нещо.Вече трета година търся и само коптори.Имам чувството че това не са жилища а някакви общежития.За всичко е помислено само не и за комфорта на живеещите там.Освен да се съберем поне 12 човека да купим място и да си направим сами но без да работим а да търсим фирма и як контрол.Но как да стане?
Re: Цена на 3-ст. апартамент в кв. Витоша*sos*
19-01-2011 - 13:32:17
РМР, не знам точно колко трябва да се обидя на "шлифер", ама да знаеш, че не можеш да ме засегнеш по никакъв начин, нямаш ниво. Освен това хората не искат разрешение нито от мен, нито от някой друг, помолиха за мнение за цената, най - смешното е, че хора като теб, дето представа си нямат, пишат, та се късат, при това само глупости. А дали ти си пич, аз съмнения нямам - не си.Смешко си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход