Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:33:13
avatar
Валси, дай данни за страната или линк откъдето четеш данните. Бг не е само София.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:36:48
avatar
Живея в София, интересувам се основно от цените в София - тръгнали са в посока, която ме устройва напълно, към 500е за широк център.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:43:11
Ми че тя средната заплата и сега си е толкова в София, след 4-5 години нещо не ми се вярва да не е мръднала...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:46:08
avatar
Средна месечна или средна годишна?
Дай да не бъркаме мечти с реалност winking smiley

Това, че цените на храни, горива и услуги се повишават, не означава непременно че има Инфлация - парите в оборот са си все същите, като те пряко са обвързани с валутните ни резерви - няма как да станат повече от тях, при положение, че сме във валутен борд. В полза на това говори и растящата междуфирмена задлъжнялост, който разбира - ще вдене.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:50:56
500-600 евро месечно ти е мечта и живееш в София??? Сега разбирам защо си такъв върл сривльо... :]
Тинки скоро пак пусна данни за средната месечна заплата по НСИ за София, мисля беше 900 лв, и това е по официалния осигурителен доход. Въпреки ниските данъци още има доста хора които си получават част от заплатата на ръка.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:54:18
Quote
Boby
Ми че тя средната заплата и сега си е толкова в София, след 4-5 години нещо не ми се вярва да не е мръднала...

НСИ:

[www.nsi.bg]

Средната заплата за град София за Декември 2010 е 917 лева /460 Евро/. Ти да не мислиш че заплатите ше се вдигат с по 10% на година постоянно? Аз работя с големи чужди фирми - вече 2-3-ма ми казват че в България им идва много скъпо - гледат към Молдова и Украйна вече.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-02-28 14:56 от Seira.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:55:26
Quote
valsodar
Живея в София, интересувам се основно от цените в София - тръгнали са в посока, която ме устройва напълно, към 500е за широк център.

Ти да не си на социални помощи? Може да те устройват много неща, ама няма да те огрее, освен ако не викаш на Надежда-1 широк център.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:56:52
avatar
Не знам дали си прочел две-три реплики преди теб темата, тогава щеше да ти се изясни и въпросът ми към теб.
А относно финансовото ми и имотно състояние - не смятам, че точно подобни форуми са мястото, където трябва да ги споделям.

За това, с какви заядливи епитети ще ме обкичват, досега не ми е пукало особено, не вярвам и за в бъдеще да ми пука, както и това, те да ми повлияят по някакъв комплексиращ начин на решението за покупка на НИ. Имам си ясно изградени критерии, имам си определен достигнат бюджет, действам си по въпроса.

Този форум ми е в помощ да проследя определени тенденции, които се открояват дори и в подобни на твоето заядливо-иронични мнения winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:57:56
avatar
Quote
Seira
Quote
Boby
Ми че тя средната заплата и сега си е толкова в София, след 4-5 години нещо не ми се вярва да не е мръднала...

НСИ:

[www.nsi.bg]

Средната заплата за град София за Декември 2010 е 917 лева /460 Евро/. Ти да не мислиш че заплатите ше се вдигат с по 10% на година постоянно? Аз работя с големи чужди фирми - вече 2-3-ма ми казват че в България им идва много скъпо - гледат към Молдова и Украйна вече.

Апропо в подкрепа на казаното от тебе - за консултантски услуги се предпочита вече Румъния, там цените са най-ниски за ЕС.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
28-02-2011 - 14:59:26
Ами на който му е скъпо ще отиде в Молдова, после ще отиде във Виетнам, после в Судан. Ти да не очакваш, че ще работиш цял живот за един и същ? По твоята логика всички компании трябваше да са вече в Конго, защото за 5 долара месечно ще си наемеш колкото искаш маймуни?
НСИ отчита само официалните доходи, още има немалко хора които получават част от заплатата си на ръка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход