Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
13-02-2011 - 23:44:00
Е,няма нужда от спор! Светът е едно голямо село и много хора търсят продължение и развитие на способностите си там където е възможно.Всеки човек ,като всяка Божия твар е значим. Няма незначими хора и това даже е фундамента на обществото.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 00:29:24
Бай ви Хасан след някоя и друга година ще ходи да си взима каквото си поиска, откъдето си поиска, без някой да му държи сметка. Защото чаветата на бай ви Хасан са много, а и чаветата му си имат чавета. Милицията не само няма ни спира, но и ще гони тези, дето си защитават собствеността. Накрая ще си вземем и държавата и ще я продадем като скрап.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 01:26:37
avatar
Бай Хасане, закъснял си....

Братята ти - индийските електротехници - бая се позахлебиха...Ти чий го гледаш, като брокер - телефон?
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 03:19:18
*pardon*Сори ИНТ, имах предвид интелегентност,което се отнасяше за ХАМОТКОТО. На Имотко не му е добре че има хора като мен в нета щото му бъркат в дупето. Имотко спрях да купувам НИ 2004-условието за НИ ми бе да не са стигнали до ниво тухли и бетон (не визирам купуване на зелено)защото са добра инвестиция със ниски разходи за поддръжка. Имотко ще си купя когато се оправи пазара тук(*huh*), ама ти много си се притеснил за мене,мерси. Както бе казал Иванов, избягах да мия чиниите на запада. Явно те засенчвам нещо и ме пращаш на заточение на острова:], а колкото до дрешките си ги купувам само маркови на цената на турските в бг-то*xxx*. Абе с 2 думи доста чинии има тук за измиване и плащат добре, и пици разнасямеwinking smiley,от време на време и пода мием

Петровбг, аз също прекарах малко време в бг-то за да проуча средата и също съм стигнал до твоите констатации, че бг-то е добре за място след пенсия, но дотогава какво да ти кажа, с риск да ме оплюе половината форум, ще срещнеш в големи дози мерзавщина,лакейство, предателство на най ниско ниво, приятелството вече не струва и 200 лева, да не говорим за завист, омраза към това къде си бил, какво си правил и затова че си работил за повече пари и както се казва винаги имаш възможност за ход назад към Англия, дори и да не я използваш ти я имаш и това ще ги дразне, на всичкото отгоре поради тази причина че можеш да избягаш и имаш вариант на действие ще бъдеш обект на омраза и гняв, за едните, че можеш да кажеш,fuck that i am going back to England, а за другите че ще бъдеш трудна мишена за манипулиране и заплахи. И ако наистина си прекарал 7 години поне малко от малко ти се е сменило мисленето и манталитета и ще бъде въпрос на време да прелее чашата, и сега се пълне но още си казваш ще го превъзмогна. Ако аз съм на твое място бих се запитал какво мога да дам на децата(детето) си ако остана в бг(не визирам НИ). Ако отраснат в бг ще имат ли бъдеще за реализация или не, за да не стане така да останеш в бг и един ден да ти кажат че искат да се махнат от бг и да те оставят там където ти самия си бил преди 25 години и си бил готов на всичко за да напуснеш. Извинявам се за съвета.

В България прородата е добра, има 4 сезона и е добро място за живеене ако получаваш поне 50% от заплатата която вземаш на запад като също така всеки път който си браузваш нета за работа без да имаш нужда виждаш поне 100-200 свободни позиции по твоята специалност. Аз например се връщам веднага да живея в бг-то щом се изпълнят някои неща като:
Добра заплата,близо до тази тук в Лондон, щото в бг-то цените са вече подобни на тези тук
Възможност да дам бедеще на тези след мен-деца
50% намаляване на циганите в бг-то, всеки ден ги гледах как ровят по кофите за смет един даже беше влезнал до кръста в кофата за боклукeye popping smiley,един ден на път за работа 3-4 циганина се караха пред комплекса кой кои кофи ще прерови, бяха 8 бункера от тези с плъзгащите капаци, бяха цигани които работят по почистването(титан мисля).
Като намалят полицейщината, мутренското отношение тип -ти знаеш ли кой съм, шуробаджинащината. Бързо създахох приятелчета из г-л,м-л, в-ком, ме-лан,сие-нс, във 2 от тях имам приятели на високи нива и те ми казаха това което и аз видях сам,пазят се места специално за на мама,вуйчо и тати децата. Когато един се махне работата продължава да се върше от другите в продължение на месеци ако трябва дори година, докато нашето дете е готово(говорим за сладките работи), ако трябва се гони най кадърния кадър защото обикновнно той най много не се съгласява с глупостите,пълна лудница. Това да ти забавят системно парите всеки месец с по един-до един месец си е направо геройство, даже шефа ще те подкани дипломатично че ако не ти отърва можеш да се махнеш. КЪВ си ти та ша си искаш заплатата*xxx*.

Ей пак оспамихме темата:-[

Айде лека от мен че ми излезна тикет-----сори имах впредвид напълни се мивката с чинииwinking smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 09:35:09
Точно така... изместваме се от темата, ама за малко може smiling smiley
Моя случай е много подобен и затова се обадих по-нагоре. Бях за около 7 години по-на запад от София, и преди 3 години се прибрах. Финансово съм по-добре така (работя за западната си фирма тук, на тези данъци), но взе да ми писва - живота ми минава в това блато sad smiley И накрая, вместо да вдигнат паметник на Емигранта, ще го изкарат родоотстъпник.
Мизерници!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 10:42:00
avatar
Quote
ppetrov
И накрая, вместо да вдигнат паметник на Емигранта, ще го изкарат родоотстъпник.
Мизерници!

Извинявай, с цялото ми уважение към благородното ти възмущение, би ли ми обяснил за какво, по- точно, да ти вдигнем паметник?
Нещо не ми стана ясно.eye popping smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 11:21:37
Ами, за това че си харчим (част от) парите тук. Или пък че (в моя случай) плащаме данъци тук - и то не малки, съизмерими с брутния средно статистически доход.
bah
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 11:28:29
avatar
Quote
ppetrov
Ами, за това че си харчим (част от) парите тук.

Всеки си избира къде да живее и работи.
След като е направил своя избор, би следвало да е доволен.
Нека да не се изкарват потърпевши и ущетени "работилите навън".
Границите са отворени.
На всеки му се иска западна заплата, ............. и да си е тук.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 11:28:39
Пич, отвращаваш ме. Някой трябва да ти е благодарен, че си благоволил да харчиш парите си там където данъците са по-ниски и ти е по-изгодно? Ами защо не идеш да живееш на Кайманите? Наистина ли си въобразяваш, че си единствения който може да си докарва прилични доходи и да плаща големи данъци?
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 11:48:38
Освен това, искам и по-високо качество на живота. Много ли е това?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход