Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
02-02-2011 - 22:10:29
avatar
Quote
Panther1
Quote
dodo2
.... С мъжа си се запознала в училище, където учила до 5 клас. Въпреки това не може да чете и пише.
С мъжа ми станахме приятели. Изведнъж почнах да повръщам и станах бременна, обяснява колкото може какво се е случило Наска....
Щеше да е супер смешно, ако не беше трагедия. Е нищо сигурен съм, че Камелия разчита на Наска и мъжът и да купуват панелки. Промоционално - по "илядо еврака" метъра. Все пак - младо семейство с малко чааве.

Най-романтичното от разказа е изречението "С мъжа ми станахме приятели". Тук е малко неясна причинно-следствената връзка, но май първо е станал мъж, а после са станали приятели. Трудно може да се предположи събитието "станах бременна" къде се помества във времевата линия, по всяка вероятност е преди "станахме приятели", а нищо чудно и преди да и е станал мъж smiling smiley

Няма да задавам въпроси относно чл.149, чл.177, чл.178, чл.192 от НК.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
02-02-2011 - 22:41:33
По-скоро теб ще те осъдят за подбуждане на етническа омраза, отколкото да приберат някой мангал по горепосочените точки от НК. Нищо че всички изброени престъпления са масово явление в циганските махали и всеки в държавата го знае.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
02-02-2011 - 23:02:24
Quote
alex_bg
От няколко седмици имам чувството, че трафикът в София намалява с всеки изминал ден. ....
Да и аз това се чудя от септември си мислех, че пак ще стане лудница, но изненадващо не е така. Дори в момента е супер спокойно без големи задръствания (поне по моя маршрут), а само преди година беше истинска лудница.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
03-02-2011 - 09:38:22
Quote
hunterA
Quote
alex_bg
От няколко седмици имам чувството, че трафикът в София намалява с всеки изминал ден. ....
Да и аз това се чудя от септември си мислех, че пак ще стане лудница, но изненадващо не е така. Дори в момента е супер спокойно без големи задръствания (поне по моя маршрут), а само преди година беше истинска лудница.

Това е вярно, ама се дължи на грипната ваканция и на това, че българският гъзар кара кола от европейските морги, дето на тия температури не може да припали. Иначе отлив на хора има и това се вижда понепрестанния спад на наемите.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
03-02-2011 - 11:24:54
Quote
greenbul
Quote
hunterA
Quote
alex_bg
От няколко седмици имам чувството, че трафикът в София намалява с всеки изминал ден. ....
Да и аз това се чудя от септември си мислех, че пак ще стане лудница, но изненадващо не е така. Дори в момента е супер спокойно без големи задръствания (поне по моя маршрут), а само преди година беше истинска лудница.

Това е вярно, ама се дължи на грипната ваканция и на това, че българският гъзар кара кола от европейските морги, дето на тия температури не може да припали. Иначе отлив на хора има и това се вижда понепрестанния спад на наемите.
Абе не само от грипната, намаляване на трафика си има, октомври, ноември, декември (без лудницата по коледа) си бяха спокоини. Това показва намалената активност на хората (може и да е отлив на хора от София). За непаленето на колите, ако е така, щом пари за свясна кола нямат хората, какви имоти за по 1000 евро/кв.м. ще купуват ???
bah
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
03-02-2011 - 12:31:15
avatar
Quote
hunterA
Quote
alex_bg
От няколко седмици имам чувството, че трафикът в София намалява с всеки изминал ден. ....
Да и аз това се чудя от септември си мислех, че пак ще стане лудница, но изненадващо не е така.
Дори в момента е супер спокойно без големи задръствания (поне по моя маршрут), а само преди година беше истинска лудница.

А не допускате ли, че бая народ сега е в ски курортите или по топлите далечни дестинации.
Ето, само в Хургада (Египет) 150 човека се препичаха на пясъка, а курорти по света са много.
А може би и МОЛ-овете придърпаха една част от трафика (там всичко е на едно място).
Няма нужда да обикаляш улиците и да търсиш дадена стока в няколко маркови магазина.
Аз поне си купувам боза, лимонада и ляб само от МОЛ-а.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
03-02-2011 - 12:54:08
Quote
bah
А не допускате ли, че бая народ сега е в ски курортите или по топлите далечни дестинации.
Ето, само в Хургада (Египет) 150 човека се препичаха на пясъка, а курорти по света са много.
А може би и МОЛ-овете придърпаха една част от трафика (там всичко е на едно място).
Няма нужда да обикаляш улиците и да търсиш дадена стока в няколко маркови магазина.
Аз поне си купувам боза, лимонада и ляб само от МОЛ-а.

Аз това го споменавам като факт, а иначе причини има много (криза, метро, горива, студ, грип, туристи, молове ....).
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
03-02-2011 - 12:58:49
Bah4о, внимавай с бозата майна, да не ти пробутат вкисната, гледай срока на годност! Инфлация породена от административно вдигане на цени и данъци, а не породена от растеж (търсене на работна ръка - повишаване на заплатите, повишаване на потребителското търсене - повишаване на цените), та такава инфлация административно наложена води единствено и само до обедняване на хората. Затова трафика намалява майна!
bah
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
03-02-2011 - 13:11:04
avatar
Quote
bah
Аз поне си купувам боза, лимонада и ляб само от МОЛ-а.
С това изречение, се подразбира сериозността на гореописаното от мен.
Някои са добре, на като цяло положението е кофти.

Преди две години работих по 12 часа на ден и печелех "Х" лв.
Сега работя по 16 часа и печеля максимум "Х/2" лв.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
03-02-2011 - 13:59:11
Само да кажа когато гледате родилните домове и родените в София, може би е добре да се вземе предвид следното:

Жена ми миналата година също роди в Първа АГ, въпреки че в момента живеем в малко градче в дълбока провинция където болниците са ужас, пък за раждане да не говорим...........

Повечето хора от провинцията, които могат да си го позволят, минават през същата процедура...

Моята статистиката ( включвам само познати млади семейства) за 2010 е 3 от 5 родени деца, са родени в София, единствено заради по доброто медицинско обслужване, но не живеят там

Не знам дали ще повлияе на статистиката, демографа да каже....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход