Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
23-10-2011 - 19:08:36
avatar
Quote
batko
.А това ЗЗД е всичко друго но не и каквото трябва.

Изцепи се специалистът по всичко............:}

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
1.9
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
23-10-2011 - 19:29:29
Quote
камелия
Quote
batko
.А това ЗЗД е всичко друго но не и каквото трябва.

Изцепи се специалистът по всичко............:}

Тая верно съвсем е изперкала. МОЛЯ, не се еб...айте с нея. Ще и причините ментална вреда. Имайте милост!
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
23-10-2011 - 20:15:35
Quote
Panther1

Могат и само жилищата в София да се намерят, и появярвай ми - това не променя нещата много.

Като човек, който очевидно е в състояние да определи разлики в дименсии от десетки проценти като "незначителни" - прав си, ама за себе си.
Аз съм от хората, които държат на екзактните сметки и моето определение е коренно различно.
Просто гледаме под различен ъгъл на едно и също нещо. Това е!
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
23-10-2011 - 21:27:19
Quote
камелия
Quote
batko
.А това ЗЗД е всичко друго но не и каквото трябва.

Изцепи се специалистът по всичко............:}
За твое огромно огорчение не съм специалист по всичко.Ако бях може би щях да успея да те излекувам.Камелче понеже няма кой да те оправи дори и циганите не те искат вземи се гръмни да се отървеш от мъките
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
23-10-2011 - 22:02:11
avatar
Quote
batko

За твое огромно огорчение не съм специалист по всичко.Ако бях може би щях да успея да те излекувам.Камелче понеже няма кой да те оправи дори и циганите не те искат вземи се гръмни да се отървеш от мъките

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
23-10-2011 - 22:14:15
Quote
batko
Ако бях може би щях да успея да те излекувам.Камелче понеже няма кой да те оправи дори и циганите не те искат вземи се гръмни да се отървеш от мъките

Бате, сега е време да отидеш в темата за Камелия и хубаво да я оплюеш заради простотията й!
Давай!
winking smiley
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 08:36:35
Не ме разсмивай.Плащали били данъци.А това ЗЗД е всичко друго но не и каквото трябва
----------------
Плащаме данъци колкото всеки друг , който работи каквото и да било, ама ти си твърде ограничен да го схванеш.
А ЗЗД не това което трябва казваш, кой си ти , бе смешко, законите са за това да се спазват, не да се коментират, ама ти си твърде ограничен, за да го схванеш.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 08:37:59
фло, що се мъчиш като знаеш , че и виден тъпанар ? Оплачи се от брокерите на кварталния, кажи му, че си работим както си искаме, а на теб това не ти харесва.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 10:19:19
Quote
ivorad
Quote
batko
Ако бях може би щях да успея да те излекувам.Камелче понеже няма кой да те оправи дори и циганите не те искат вземи се гръмни да се отървеш от мъките

Бате, сега е време да отидеш в темата за Камелия и хубаво да я оплюеш заради простотията й!
Давай!
winking smiley
Съвети от теб не приемам.Ти може да отвориш нова тема.Величието и могъществото на бездарното трио башброкер ивчо и камелия.Или великите последователи на Пунди.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 10:53:11
avatar
Quote
batko

Съвети от теб не приемам.Ти може да отвориш нова тема.Величието и могъществото на бездарното трио башброкер ивчо и камелия.Или великите последователи на Пунди.

Селчо, Пунди има умствен багаж и знания, за които можеш само да мечтаеш, но тъй като си с гладко полирана мозъчна повърхност, не си захапал нищо от значението, скрито зад пиперливия език.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход