Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?

Публикувано от tuomas 
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 11:18:48
Quote
batko

Ти може да отвориш нова тема.Величието и могъществото на бездарното трио башброкер ивчо и камелия.Или великите последователи на Пунди.

Да, мога да отворя такава тема. Но никога няма да го направя, защото противоречи на принципите ми, според които е недопустимо в специализиран форум да се коментират съфорумници както в отрицателна, така и в положителна посока.
А ти си можел, ако не да защитиш Камелия от простаците, то поне да не се включваш в помиярското упражнение на Джафчо. Постъпил си точно по обратния начин. Е, помиярското в теб е надделяло.
Съжалявам, не мога да ти помогна - няма начин хора , като теб, да осъзнаят колко жалко и недостойно е такова поведение.....
sad smiley
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 12:22:08
Аз като ти казвам, че тези хора нямат ниво ?! После роптаят, че ги обиждам.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 14:14:39
Quote
bashbroker
Аз като ти казвам, че тези хора нямат ниво ?! После роптаят, че ги обиждам.

За нивото не бих спорил. Обаче си мисля, че си малко по-емоционален в реакциите си - споделяш с въпросните дружки тук неща, които те няма как да оценят по достойнство.....Библейското правило "Не хвърляй диаманти на прасетата!" би ти свършило добра работа в случая, мисля!
smiling smiley
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 14:17:03
Quote
камелия
Quote
batko

Съвети от теб не приемам.Ти може да отвориш нова тема.Величието и могъществото на бездарното трио башброкер ивчо и камелия.Или великите последователи на Пунди.

Селчо, Пунди има умствен багаж и знания, за които можеш само да мечтаеш, но тъй като си с гладко полирана мозъчна повърхност, не си захапал нищо от значението, скрито зад пиперливия език.
Доколкото ми позволява полираната повърност виждам че са отворили тема за твоя мозък а не за моя.Няма човек във форума с изключение на пундьовците ивчо и башброкера който да не те е наругал.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 14:21:01
Quote
ivorad
Quote
batko

Ти може да отвориш нова тема.Величието и могъществото на бездарното трио башброкер ивчо и камелия.Или великите последователи на Пунди.

Да, мога да отворя такава тема. Но никога няма да го направя, защото противоречи на принципите ми, според които е недопустимо в специализиран форум да се коментират съфорумници както в отрицателна, така и в положителна посока.
А ти си можел, ако не да защитиш Камелия от простаците, то поне да не се включваш в помиярското упражнение на Джафчо. Постъпил си точно по обратния начин. Е, помиярското в теб е надделяло.
Съжалявам, не мога да ти помогна - няма начин хора , като теб, да осъзнаят колко жалко и недостойно е такова поведение.....
sad smiley
В една дебела книга пише да познаваме хората по делата а не по приказките.Няма човек в този форум с мнение различно от твоето който да не си оплюл.И оня другия с нежната душа башброкера и бабчето от Люлин и ти сте невменяеми.Просто се забавлявам с вас в свободното си време.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 14:29:18
avatar
Quote
batko

Доколкото ми позволява полираната повърност виждам че са отворили тема за твоя мозък а не за моя.Няма човек във форума с изключение на пундьовците ивчо и башброкера който да не те е наругал.

Ами, малко ти позволява, полираната повърхност, щом не се сещаш, че само ти пишеш под 5 ника. Като редуцираш и останалите- пак ще останете тия 2-3, които висите във форум за имоти да демонстрирате Андрешковата си същност и скрити зад анонимността, да се представяте за това, което ви се иска, но никога няма да бъдете.
А, като се самонаправите за смях с изхвърляниците, минавате към любимата занимавка- оплюване и цинизми.
Толкова си прозрачен и елементарен, Селчо........:]
Хайде, тичай сега да припяваш на Джавкащото недоразумение и другите клонинги.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 14:40:49
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

Ти може да отвориш нова тема.Величието и могъществото на бездарното трио башброкер ивчо и камелия.Или великите последователи на Пунди.

Да, мога да отворя такава тема. Но никога няма да го направя, защото противоречи на принципите ми, според които е недопустимо в специализиран форум да се коментират съфорумници както в отрицателна, така и в положителна посока.
А ти си можел, ако не да защитиш Камелия от простаците, то поне да не се включваш в помиярското упражнение на Джафчо. Постъпил си точно по обратния начин. Е, помиярското в теб е надделяло.
Съжалявам, не мога да ти помогна - няма начин хора , като теб, да осъзнаят колко жалко и недостойно е такова поведение.....
sad smiley
В една дебела книга пише да познаваме хората по делата а не по приказките.Няма човек в този форум с мнение различно от твоето който да не си оплюл.И оня другия с нежната душа башброкера и бабчето от Люлин и ти сте невменяеми.Просто се забавлявам с вас в свободното си време.

Драги Батко, моето поведение във форума е твърде далече от идеалното. Но има две доказуеми неща:
1. Умея да уважавам чуждото мнение, когато то е изразено възпитано и коректно. Никога не си позволявам просто да "плюя" - винаги гледам да се аргументирам, а ако човекът срещу мен отвърне във формата, в която се изразяваш и ти - е, тогава му показвам, че доста добре владея и пиперливата страна на езика. И , както вече добре си усетил и сам - бързо слагам пророкуващите простаци на мястото им.
2. Колкото и да съм газил нормите на доброто възпитание, НИКОГА не съм си позволявал да пускам или аплодирам на теми, целящи единствено да унизят даден форумник. Нещо повече - ако някой пусне такава тема, считам се за длъжен да защитя атакувания! Актуално това се случва в темата за Камелия. Но бих постъпил по същия начин и в ситуация, в която някой се опита да пише подобни неща за теб, например. Това е въпрос на принцип! Принцип, който ти нито познаваш, нито можеш да оцениш. За хора с твоя манталитет подобно поведение е равнозначно на невменяемост....
Е, както обичаш, ти си такъв, какъвто си! Колкото и да ти е неприятно, аз ще ти напомням това , особено фактът, че си позволяваш да участваш в помиярски сборища! Съжалявам, ама решението за това си е твое, моя е само констатацията!
winking smiley
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 15:13:29
Quote
камелия
Quote
batko

Доколкото ми позволява полираната повърност виждам че са отворили тема за твоя мозък а не за моя.Няма човек във форума с изключение на пундьовците ивчо и башброкера който да не те е наругал.

Ами, малко ти позволява, полираната повърхност, щом не се сещаш, че само ти пишеш под 5 ника. Като редуцираш и останалите- пак ще останете тия 2-3, които висите във форум за имоти да демонстрирате Андрешковата си същност и скрити зад анонимността, да се представяте за това, което ви се иска, но никога няма да бъдете.
А, като се самонаправите за смях с изхвърляниците, минавате към любимата занимавка- оплюване и цинизми.
Толкова си прозрачен и елементарен, Селчо........:]
Хайде, тичай сега да припяваш на Джавкащото недоразумение и другите клонинги.
Не бабче не пиша с повече от един ник.Ма тоя ми е пети щото ти и твоите авери ивчо и башброкера ми забранявахте достъпа тук.Радвам се че някои ме цитират със стария ник и са благодарни че съм ги предупредил.Напиша нещо което не ви харесва и хоп триете и забранявате достъпа.По едно време един не издържа и ви прееба форума.Аз обаче вече само се забавлявам с такива като вас.Та да ти припомня нещо което съм те питал.Например колко данъци плати.И как лъжехте хората да пишат цената каквато е по данъчна оценка.И как лъжеше за цените как лъжеше за качеството.Е живота ти даде заслуженото.Затова ще живееш в Люлин с циганите и маргиналите и ще се издържаш с мизерния наем от 200 евро.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 15:19:10
Quote
batko
тоя ми е пети щото ти и твоите авери ивчо и башброкера ми забранявахте достъпа тук..

Батко, би ли ме осведомил на какво основание си ме обявил за свой интернет-душманин?
Само за протокола - никога не съм бил админ или мод във форума, никога не съм настоявал за ограничаването на правото на свободно изразяване на когото и да било.
Защо твърдиш обратното?
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 16:07:16
Quote
ivorad

Драги Батко, моето поведение във форума е твърде далече от идеалното.

Никога не си позволявам просто да "плюя" - винаги гледам да се аргументирам, а ако човекът срещу мен отвърне във формата, в която се изразяваш и ти - е, тогава му показвам, че доста добре владея и пиперливата страна на езика.

Нещо повече - ако някой пусне такава тема, считам се за длъжен да защитя атакувания!

Добре започна, ама после се отнесе пак.

Ти си един обикновен селски простак, ivorad.
Примерите за това да си почнал, да плюеш без аргументи са горе-долу толкова, колкото са и лошите мнения за камелия.
Ето ти едина тема, където някой пита нещо.
[forum.imoti.net]

И първият ти коментар е:

Quote
ivorad
Quote
gogo84
Също така моля да няма безмислени спорове и обиди в темата.

Чудесно предложение! Само дето на фона на първия абзац от поста звучи малко.........
Така че моят професионален съвет по проблема е кратък - духайте супата, съфорумнико!
Успехsmiling smiley



Само ти желание да я защитаваш показва, че и ти виждаш симптомите на аутсайдера в нея.
Което е добре.
Обикновенно точно аутсайдерите имат нужда от защита и чакат чужда помощ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход