Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?

Публикувано от tuomas 
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 16:38:11
avatar
Quote
batko
Не бабче не пиша с повече от един ник.Ма тоя ми е пети щото ти и твоите авери ивчо и башброкера ми забранявахте достъпа тук.Радвам се че някои ме цитират със стария ник и са благодарни че съм ги предупредил.Напиша нещо което не ви харесва и хоп триете и забранявате достъпа.По едно време един не издържа и ви прееба форума.Аз обаче вече само се забавлявам с такива като вас.Та да ти припомня нещо което съм те питал.Например колко данъци плати.И как лъжехте хората да пишат цената каквато е по данъчна оценка.И как лъжеше за цените как лъжеше за качеството.Е живота ти даде заслуженото.Затова ще живееш в Люлин с циганите и маргиналите и ще се издържаш с мизерния наем от 200 евро.

Наборе, аз живея в Люлин по мой избор.
Ти живееш на село, защото не можеш да си намериш нищо свястно в столицата, тъй като претенциите ти са по- големи от възможностите.
Наборе, ти търсиш вече 4-5 години да купиш жилище на дъщеря си, която иска да живее в София- та, ако не си я сътворил, когато си бил на 10 години, то сега или и ти си дядка, или аз не съм бабка, или пак ставаш за смях и на дебилите.
Наборе, имаш мания за преследване- ако зависеше от мен кой да пише в този форум, при първото невъзпитано изразяване, щеше да получиш предупреждение в поста- пред всички. После, пак пред очите на всички, бих те отстранила за известно време и не бих ти позволила да се разклоняваш, тъй като шизофреничните прояви не са за толериране.
Това, че един,на когото му ръкопляскахте и от чиито цинизми ти се възхищаваше, почти срути форума, без да бъде санкциониран, е доказателство, че собствениците са прекалено толерантни хора и оставят нищите духом сами да се окарикатурят.
Та, ти не ми приличаш на забавляващ се, със злобата и жлъчката, която отделяш, но аз отдавна съм го казала- дори Джавкащото недоразумение си го влачи като подпис: Влизам за забавление- който иска да научи нещо от сферата на НИ, винаги съм готова да помогна. Който се държи човешки, дори и да не е съгласен с нещо- проблем няма.
Но, със селските бекове- като теб, се забавлявам от сърце, защото ти и сие, сте най- лесното мезе.
Достатъчно е да повтарям това, което сам си казал за себе си, а после искаш да отречеш, защото не кореспондира с представата, която искаш да внушиш за персоната си.

Да ти припомня:

1. Че работиш някаква много специална работа, която те е направила доволно заможен, но:

- не можеш да си позволиш да купиш жилище в София, щото имаш само 100 000
- тези 100 000 ги имаш вече от 4-5г., но все си стоят толкова- явно, теглиш лихвите, за да си подкрепяш бюджета
- не си бил наясно накъде вървят цените през 2007-2008г., защото точно тогава си правил опити да намериш нещо за щерка ти, ама парите не са ти стигнали.
- че живееш на село и пътуваш за по- евтино, цяло лято, ама сега, като стана студено, ще се принудиш да вземеш нещо под наем тук.


И след като обрисува действителното си положение, след като не по- малко време прекарваш и ти във форума, се опитваш да крепиш кухото си самочувствие, наричайки мечтания от теб, град " гето" и обрисувайки обстановка на обитаване, идентична с твоята на село.
Селчо, няма софиянец, който може да оживее в града с 200Е- за разлика от при теб, на село, където си гледате прасета и кокошки, та заедно с лихвите от депозита, връзвате двата края.
Но, щом ти действа успокояващо твърдението че съм бедна и безработна- коя съм аз , че да ти преча?
Говори си, не ми пречиш.
Ами, смешен си и жалък.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 17:54:58
О бабче мога да купя и двата ти коптора ма не съм толкова издръжлив че да живея в Люлин.Жалко че нямам прасе или кон и кокошки да ги гледам там щото то за друго не става.Виж в другата конюшня мога да гледам куче.Пък и съм жалостив към теб.Като те натиря на улицата няма да имс с кого да се забавлявам.Ако в този форум имаше модератори ти отдавна да си с друг ник.Човек свикнал да живее в къща с градина няма как да се навре в коптор.Едвам издържам два месеца в годината по две седмици в колективен коптор въпреки че сме само 12 семейства и се познаваме отдавна.Ти обаче си толкова жалка в лъжите си че чак будиш съжаление.Та разправяш че мъжа ти бил адвокат.Аз съм убеден че мъж нямаш ма няма да ти преча да си мечтаеш.Та адвокат да живее в Люлин ми звучи като виц.Това ще да е някакъв голям неудачник адвокат в Люлин и с такава жена.Ти знаеш ли че разправяш хубави вицове.Ставаш за Комиците.И не ме лъжи че живееш в Люлин по твой избор.Принуда е.Щото в Люлин с хлебарките и мангалите няма да ти дадат и 50 евро наем.Къде къде е по добре 150-200 евро в Хиподрума.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-24 17:56 от batko.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 18:02:14
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

Ти може да отвориш нова тема.Величието и могъществото на бездарното трио башброкер ивчо и камелия.Или великите последователи на Пунди.

Да, мога да отворя такава тема. Но никога няма да го направя, защото противоречи на принципите ми, според които е недопустимо в специализиран форум да се коментират съфорумници както в отрицателна, така и в положителна посока.
А ти си можел, ако не да защитиш Камелия от простаците, то поне да не се включваш в помиярското упражнение на Джафчо. Постъпил си точно по обратния начин. Е, помиярското в теб е надделяло.
Съжалявам, не мога да ти помогна - няма начин хора , като теб, да осъзнаят колко жалко и недостойно е такова поведение.....
sad smiley
В една дебела книга пише да познаваме хората по делата а не по приказките.Няма човек в този форум с мнение различно от твоето който да не си оплюл.И оня другия с нежната душа башброкера и бабчето от Люлин и ти сте невменяеми.Просто се забавлявам с вас в свободното си време.

Драги Батко, моето поведение във форума е твърде далече от идеалното. Но има две доказуеми неща:
1. Умея да уважавам чуждото мнение, когато то е изразено възпитано и коректно. Никога не си позволявам просто да "плюя" - винаги гледам да се аргументирам, а ако човекът срещу мен отвърне във формата, в която се изразяваш и ти - е, тогава му показвам, че доста добре владея и пиперливата страна на езика. И , както вече добре си усетил и сам - бързо слагам пророкуващите простаци на мястото им.
2. Колкото и да съм газил нормите на доброто възпитание, НИКОГА не съм си позволявал да пускам или аплодирам на теми, целящи единствено да унизят даден форумник. Нещо повече - ако някой пусне такава тема, считам се за длъжен да защитя атакувания! Актуално това се случва в темата за Камелия. Но бих постъпил по същия начин и в ситуация, в която някой се опита да пише подобни неща за теб, например. Това е въпрос на принцип! Принцип, който ти нито познаваш, нито можеш да оцениш. За хора с твоя манталитет подобно поведение е равнозначно на невменяемост....
Е, както обичаш, ти си такъв, какъвто си! Колкото и да ти е неприятно, аз ще ти напомням това , особено фактът, че си позволяваш да участваш в помиярски сборища! Съжалявам, ама решението за това си е твое, моя е само констатацията!
winking smiley
Ивчо ти страдаш от раздвоение на личността.Едно вършиш а друго говориш.Вземете създайте с башброкерчо и камелия агенция за недвижими имоти БРОКЕРИ-НЕУДАЧНИЦИ.Да ме простят свестните и почтени брокери и да не се засягат щото всяко стадо си има мърша.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 18:26:09
avatar
Quote
batko
О бабче мога да купя и двата ти коптора ма не съм толкова издръжлив че да живея в Люлин.Жалко че нямам прасе или кон и кокошки да ги гледам там щото то за друго не става.Виж в другата конюшня мога да гледам куче.Пък и съм жалостив към теб.Като те натиря на улицата няма да имс с кого да се забавлявам.Ако в този форум имаше модератори ти отдавна да си с друг ник.Човек свикнал да живее в къща с градина няма как да се навре в коптор.Едвам издържам два месеца в годината по две седмици в колективен коптор въпреки че сме само 12 семейства и се познаваме отдавна.Ти обаче си толкова жалка в лъжите си че чак будиш съжаление.Та разправяш че мъжа ти бил адвокат.Аз съм убеден че мъж нямаш ма няма да ти преча да си мечтаеш.Та адвокат да живее в Люлин ми звучи като виц.Това ще да е някакъв голям неудачник адвокат в Люлин и с такава жена.Ти знаеш ли че разправяш хубави вицове.Ставаш за Комиците.И не ме лъжи че живееш в Люлин по твой избор.Принуда е.Щото в Люлин с хлебарките и мангалите няма да ти дадат и 50 евро наем.Къде къде е по добре 150-200 евро в Хиподрума.

Дядка, нищо не можеш да купиш и никого не можеш да заблудиш- щом продължаваш да пътуваш " на София", в дъжд и пек, значи си подпукал и паричките от депозита. Ама, така е, като вместо да изринеш на кравата, висиш в нета и се правиш на голямото добрутро.:]
Че си свикнал да живееш в къща с градина и стопански двор, разбрахме.
Че пътуваш до София, този бачкаторски град, за да се влееш в потока на бачкаторите, разбрахме.
Че не ти стигат паричките, за да си купиш нещо в бачкаторския град- разбрахме.
Че, на гол селски тумбак, се опитваш да се присмиваш на това, което другите имат- също разбрахме.
Явно, съвсем си го закъсал със самочувствието, та се пробваш в ново амплоа- гадателче на "форум". :]
Като не можеш да си измислиш собствена читава биография, пробваш да измисляш на другите- да ги принизиш до себе си, че да не погинеш от завист.
Давай, както вече насърчително ти писах- забавляваш ме, пък аз за това съм във форума.spinning smiley sticking its tongue out

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 20:00:13
Quote
javcho


Ти си един обикновен селски простак, ivorad.
Примерите за това да си почнал, да плюеш без аргументи са горе-долу толкова, колкото са и лошите мнения за камелия.
Ето ти едина тема, където някой пита нещо.
[forum.imoti.net]

И първият ти коментар е:

Quote
ivorad
Quote
gogo84
Също така моля да няма безмислени спорове и обиди в темата.

Чудесно предложение! Само дето на фона на първия абзац от поста звучи малко.........
Така че моят професионален съвет по проблема е кратък - духайте супата, съфорумнико!
Успехsmiling smiley



Драги Джафчо, цитираш, ама не съвсем......ето как е започнал любезният питащ своя въпрос:

Quote

Не бях влизал в този офрум от 1-2 години. Сега пак съм на вълна "жилище в София" и реших да хвърля едно око тук. Оказа се, че нещата не са се променили много. Отново г-жа Камелия и компания се джафкат по повечето теми и текът дълги и ожесточени спорове дали цените ще падат или не.

Считаш, че този човек е "възпитан" и "коректен" посетител? След като си е позволил още от вратата да каже на ония, които пита, че са плямпала, които се джафкат, ама разгеле, той великодушно ще им отпери един въпрос? Е, аз гледам на подобно поведение като на простотия в действие, ето защо най-спокойно съм дал на новопоявилия се простак един напълно откровен съвет: да дууууууууха супата! И преди да му отвърна така, аз съм дал на наглеца и своя аргумент - първата част на поста му. Аргумент, който ти си определил като " плюене без аргументация", белким ти е по-лесно да изкараш мене простак....
Разбира се - това несъмнено не е най-възпитаната реакция.
Само дето с оглед на нововлезлия простачко - напълно нормална, а и в сравнение с думичките и изразите, които ти / и тебеподобните/ си позволявате да ръсите към събеседниците си тук , е просто детска шега.......Справка - ами направи си я, гледам, че не ти липсва време!
Цитирай по-коректно, Джафчо, за да не ставаш смешен за пореден път с поджафкванията си winking smiley
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 20:10:09
Quote
batko

Ивчо ти страдаш от раздвоение на личността.Едно вършиш а друго говориш.

Аааааааа......аз си мислех, че когато говориш едно, а вършиш друго, иде реч за лицемерие, а то какво било - "раздвоение на личността"........ / по селски/........

Батко, ти си просто гениален аграрен мислител *bow*


:}
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 20:12:10
Quote
ivorad
Quote
batko
тоя ми е пети щото ти и твоите авери ивчо и башброкера ми забранявахте достъпа тук..

Батко, би ли ме осведомил на какво основание си ме обявил за свой интернет-душманин?
Само за протокола - никога не съм бил админ или мод във форума, никога не съм настоявал за ограничаването на правото на свободно изразяване на когото и да било.
Защо твърдиш обратното?

Батко, защо си трайкаш?????
Я се погледни в огледалото, бива ли такъв герой да си мълчи......
:]
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:17:44
Quote
камелия
Quote
batko
О бабче мога да купя и двата ти коптора ма не съм толкова издръжлив че да живея в Люлин.Жалко че нямам прасе или кон и кокошки да ги гледам там щото то за друго не става.Виж в другата конюшня мога да гледам куче.Пък и съм жалостив към теб.Като те натиря на улицата няма да имс с кого да се забавлявам.Ако в този форум имаше модератори ти отдавна да си с друг ник.Човек свикнал да живее в къща с градина няма как да се навре в коптор.Едвам издържам два месеца в годината по две седмици в колективен коптор въпреки че сме само 12 семейства и се познаваме отдавна.Ти обаче си толкова жалка в лъжите си че чак будиш съжаление.Та разправяш че мъжа ти бил адвокат.Аз съм убеден че мъж нямаш ма няма да ти преча да си мечтаеш.Та адвокат да живее в Люлин ми звучи като виц.Това ще да е някакъв голям неудачник адвокат в Люлин и с такава жена.Ти знаеш ли че разправяш хубави вицове.Ставаш за Комиците.И не ме лъжи че живееш в Люлин по твой избор.Принуда е.Щото в Люлин с хлебарките и мангалите няма да ти дадат и 50 евро наем.Къде къде е по добре 150-200 евро в Хиподрума.

Дядка, нищо не можеш да купиш и никого не можеш да заблудиш- щом продължаваш да пътуваш " на София", в дъжд и пек, значи си подпукал и паричките от депозита. Ама, така е, като вместо да изринеш на кравата, висиш в нета и се правиш на голямото добрутро.:]
Че си свикнал да живееш в къща с градина и стопански двор, разбрахме.
Че пътуваш до София, този бачкаторски град, за да се влееш в потока на бачкаторите, разбрахме.
Че не ти стигат паричките, за да си купиш нещо в бачкаторския град- разбрахме.
Че, на гол селски тумбак, се опитваш да се присмиваш на това, което другите имат- също разбрахме.
Явно, съвсем си го закъсал със самочувствието, та се пробваш в ново амплоа- гадателче на "форум". :]
Като не можеш да си измислиш собствена читава биография, пробваш да измисляш на другите- да ги принизиш до себе си, че да не погинеш от завист.
Давай, както вече насърчително ти писах- забавляваш ме, пък аз за това съм във форума.spinning smiley sticking its tongue out
Лумпените и пропаднали алкохолици от Люлин с панелки за 5000 лева се смятат за богати.Боже какво доживяхме.камелче твойте два имота не струват колкото колата ми.Вземи се покрии някъде недоразумение такова.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:19:38
Quote
batko

камелче твойте два имота не струват колкото колата ми.Вземи се покрии някъде недоразумение такова.


Пак си си затрайкал, Бате......за сметка на това чуваме познат рефрен за коли и имоти......
Да не си купил колата на бащата на помиярчето?
:]
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:19:54
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
batko
тоя ми е пети щото ти и твоите авери ивчо и башброкера ми забранявахте достъпа тук..

Батко, би ли ме осведомил на какво основание си ме обявил за свой интернет-душманин?
Само за протокола - никога не съм бил админ или мод във форума, никога не съм настоявал за ограничаването на правото на свободно изразяване на когото и да било.
Защо твърдиш обратното?

Батко, защо си трайкаш?????
Я се погледни в огледалото, бива ли такъв герой да си мълчи......
:]
Ивче симпатяго ти не си ми душманин и нямам спомен да съм те обявил за такъв.Ти просто си живееш в един друг свят.Тялом си тука а духом кой знае на коя планета си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход