Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?

Публикувано от tuomas 
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:21:22
Quote
ivorad
Quote
batko

камелче твойте два имота не струват колкото колата ми.Вземи се покрии някъде недоразумение такова.


Пак си си затрайкал, Бате......за сметка на това чуваме познат рефрен за коли и имоти......
Да не си купил колата на бащата на помиярчето?
:]
Ивче бе да не си мъжа на Камелия щото гледам на адвокат приличаш.Не вярвам да си толко изпаднал.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:23:27
Quote
batko

Ивче симпатяго ти не си ми душманин и нямам спомен да съм те обявил за такъв.Ти просто си живееш в един друг свят.Тялом си тука а духом кой знае на коя планета си.

Сериозно? Я да ти припомня, че ти явно не помниш много-много:

Quote

ти и твоите авери ивчо и башброкера ми забранявахте достъпа тук

Я сега пак поразсъждавай за световете и планетите, алцхаймерчо аграрни!
:]
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:25:04
Quote
ivorad
Quote
batko

Ивче симпатяго ти не си ми душманин и нямам спомен да съм те обявил за такъв.Ти просто си живееш в един друг свят.Тялом си тука а духом кой знае на коя планета си.

Сериозно? Я да ти припомня, че ти явно не помниш много-много:

Quote

ти и твоите авери ивчо и башброкера ми забранявахте достъпа тук

Я сега пак поразсъждавай за световете и планетите, алцхаймерчо аграрни!
:]
Градски дришльо ти можеш ли да четеш?Писах ти че тялом си на земята а духом някъде из вселената.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:30:43
Quote
batko

Градски дришльо ти можеш ли да четеш?Писах ти че тялом си на земята а духом някъде из вселената.

И си спомняш всичко това след цели пет минути???
Уауууу, лекарствата за алцхаймера май наистина ти помагат! За съжаление, те могат да помогнат малко на паметта, акъл не дават.....
:]
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 21:33:08
avatar
Quote
batko
Боже какво доживяхме.камелче твойте два имота не струват колкото колата ми.Вземи се покрии някъде недоразумение такова.

Коя кола, Селчо?
Тая, дето си купи с лихвите, дето теглиш всеки месец от парите, с които уж ще купиш някога имот на детето си?
Или, наистина ги изтегли, паркираш в двора при кокошките, а дъщеря си обрече на вечно съжителстване с теб- там, на село?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 22:00:32
Лихвите не съм ги теглил щото не ми трябват.Ма дори те са повече отколкото миризливата ти наследствена панелка 40 квадрата пълна с хлебарки.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 22:09:58
avatar
Quote
batko
Лихвите не съм ги теглил щото не ми трябват.Ма дори те са повече отколкото миризливата ти наследствена панелка 40 квадрата пълна с хлебарки.

Нека ти обясня, щото, явно си забравил какво си писал:
1. През 2007-2008г. имаш 100 000 с които обикаляш по София и търсиш "нещо свястно" за щерката.
2. През 2011г. пак имаш 100 000, но пак не можеш да намериш "нещо свястно" в тоя " бачкаторски град".
3. Преди няколко дни ми даде линк към банка, в която лихвата по кредити над 25 000 е 7.5%.
4. Само че, ти пак имаш само 100 000.
Така че, няма да питам къде са ти лихвите- ясно е, че си ги теглил.
Ако беше за подпиране на бюджета- всеки би го разбрал, времената са тежки.
Ама, да теглиш, че да си купиш кола, с която да се пъчиш, а пак детето ти да живурка на село с теб, говори само по себе си що за индивид си.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 22:25:04
Казах лека нощ.Утре съм на работа почивката свърши.През ноември ще направя точна справка и ще ти кажа точно колко лихви съм получил.За да се успокоиш.Дори обещавам да ти наема жиголо да се позабавляваш и ти.Тоя беден живот те съсипа.И ти душа носиш.Лека нощ ти желая.
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 22:28:59
avatar
Quote
batko
Казах лека нощ.Утре съм на работа почивката свърши.През ноември ще направя точна справка и ще ти кажа точно колко лихви съм получил.За да се успокоиш.Дори обещавам да ти наема жиголо да се позабавляваш и ти.Тоя беден живот те съсипа.И ти душа носиш.Лека нощ ти желая.

Хи,хи!
Днес имаш 100 000.
Да видим, през ноември колко ли ще са?
Re: Колко според вас ще е средната цена в края на годината в София?
24-10-2011 - 23:26:07
Quote
ivorad
Разбира се - това несъмнено не е най-възпитаната реакция.

I rest my case.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход