Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте мнение за сделката!

Публикувано от nabludatel 
Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 13:52:13
От една година чета мненията във форума, събирам впчатления, но не съм се включвал. Същевременно от една година ходя и оглеждам пазара. Бях гледал над 50 апартамента. От тях имах 2 добри предложения- до Бизнес парка, 150 квадрата на 600Е/м на шпакловка и замазка и във Витоша 120 кв на 800Е до ключ. Апартамента във Витоша беше прекрасен,много ми беше харесал. Затворен комплекс, хубав път, фитнес,басейн, охрана, хубава панорама. А16. Имах парите в брой и натисках здраво за отстъпки. 3 месеца обаче не свалиха и евро. Не бързах- имах кеша, носеше лихви, имам и 3 апартамента в центъра, живеех в един и давах другите 2 под наем (верно, че свалих наемите с 20%, ама пак капе нещо), но исках да избягам от лудницата. Преди 3 месеца сключих сделка за апартамента- тристаен, ново строителство, завършен до ключ, с кухня с вградени уреди включени в цената, луксозни настилки и бани на 800е/м. Когато купувах през Септември- имаше още около 40 свободни апартамента. Нанесох се преди месец. Преди 2 седмици обаче мои приятел дойде на гости, хареса много комплекса и искаше да купува. Оказа се, че има останали само 10 свободни апартамента и то на първи и последни етажи без добра панорама. Не си хареса нищо. До тогавя бях с колебания, че съм купил в правилния момент. Тогава обаче за първи път осъзнах, че мога да съм доволен от сделката, която съм направил- ако бях чакал, нямаше да мога да купя това, което ми харесваше. Според мен качествените имоти няма да падат повече, ако вече хората с кеш не са ги платили. Копторите могат да станат и 200Е/м. Знам, че сега ще има всякакви мнения- и че съм се прецакал, и че съм на супер далавера. Аз съм доволен, а понеже цяла година следях Вашите мнения и те ми помогнаха да взема решението за момента на покупката реших да Ви се отблагодаря малко за инфото от Вас, което използвах за да избера момента на сделката и да ви дам актуалната информация за ценаsmiling smiley Пожелавам успех на всички- и купувачи, и продавачи..smiling smiley И най-вече- да сключвате добри сделки за Вас самите. Има една реклама по радиото - за едни е скъпо, за други - евтино. Важното е да си мислим, че е изгодно-само тогава ще сме доволниsmiling smiley
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:09:04
Честото!
Но, "последни етажи без добра панорама" е малко странно.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:12:50
Вие не търсите мнение! Вие казвате Вашето мнение! Вие съветвате! Но някак логиката ми убягва.....
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:20:44
avatar
Доволен си от себе си, защо ти е тогава чуждото мнение се питам?
За да ти се развали настроението ли?
Не ти трябва.*yes*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:41:00
Сигурно мога да бъда обвинен, че съм мнителен, но логиката на тази тема я виждам в: "натисках здраво за отстъпки. 3 месеца обаче не свалиха и евро" и "Оказа се, че има останали само 10 свободни апартамента и то на първи и последни етажи без добра панорама" == Купувайте, че не остана и оттук цените само нагоре.

Не ми се вярва човек да чете една година даден форум и да не се регистрира поне, доста по-удобно да четеш на един форум, ако си регистриран.

И да не пусне тема от рода "Бизнес парка" срещу "Витоша"... абе смърди.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:48:22
avatar
"Имал си бол пари - дал си."
Нали не го купуваш за инвестиция а за да си правиш кефа - да не ти пука smiling smiley

То и в един кайт примерно кое му струва 2000 лева като се замислиш, ама нали е за да си начешеш крастата плащаш!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:52:50
avatar
Защо никой досега не пита "КОЙ Е затвореният комплекс с хубав път, фитнес,басейн, охрана, хубава панорама. А16.", че да се сюрнем да изкупим останалите първи и последен етажи, че не е останало и ще се минем ако не купим?! За инвИстиция!
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:56:24
Браво nabludatel.
Много добро, като за първи пост, аз лично съм впечатлен от теб. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 14:56:26
avatar
Чакаме да остане само един свободен, за да знаем, че сме направили сделката на живота си!
А и Дичката го няма в схемата, а така ми се иска да му дам поне един комисион от добро сърце!

За Уилсъна и за Имотко стана ясно от самопризнанията им, че не са никакви брокери и нямат понятие от пазара, така че
ще е грехота да им се дава на тях. Камито и на едно голо рагу за зелето вече се радва лелката, за какво да я разстройваме психически с някакви си там хиладарки, при това за НЕпанел?

Човек да иска вече да даде едни пари и няма на кого тук - срамота, професионалисти вече не останаха!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 15:07:01
Quote
Dimitar.
Сигурно мога да бъда обвинен, че съм мнителен, но логиката на тази тема я виждам в: "натисках здраво за отстъпки. 3 месеца обаче не свалиха и евро" и "Оказа се, че има останали само 10 свободни апартамента и то на първи и последни етажи без добра панорама" == Купувайте, че не остана и оттук цените само нагоре.

Не ми се вярва човек да чете една година даден форум и да не се регистрира поне, доста по-удобно да четеш на един форум, ако си регистриран.

И да не пусне тема от рода "Бизнес парка" срещу "Витоша"... абе смърди.

Аз се регистрирах някъде след около 2 години четене...а може и малко отгоре да са били.Т.е. това го задракай като критерий.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход