Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте мнение за сделката!

Публикувано от nabludatel 
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:05:27
avatar
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley

Иначе защо не намери полет до Кувейт и да ме затапиш? Аз ще ти кажа, защото няма такъв. Иначе съм простак, понеже ти казвам да внимаваш? В петък е Нова Година, а такива инциденти стават почти на всяка Нова Година особено в градските гета, като Люлин, съвсем добронамерено те предупредих, а пък ти ми скачаш на бой. Иначе народа го е казал, каквото повикало, такова се обадило, с простаците просташки, те от друго не разбират.

@PER0 Я я кажи кой е този късен полет от Франкфурт, че аз явно не го знам. Няма чартърен полет който теоритично да е имал дори шанса да хване, че да лети довечера. Аз мисля че е летял с частния си самолет, друг начин не виждам, освен ти да ми посочиш умнико и да ме затапиш? Ами да след толкова много случайни съвпадения човек става подозрителен, а това за селския манталитет ще го подмина с усмивка, аз нямам никакви комплекси относно село, защото такова нямам, най-малкото защото прадядо ми е бил министър в 2 правителства преди 9ти, но на теб доста често думата "селско" ти е на устата и в главата, та явно страдаш от комплекс относно произхода си. Аз лично нямам нищо против селяните.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:06:40
avatar
Quote
dodo2
Ками, айде да те водя на клуб?
................
С какво ще я водиш, нали се сещаш че трябват кинти. Да не разчиташ на нейните комисионни? Тя съм сигурен, че ги влага в по-стойностни неща от това да води някакви неудачници на клуб.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:07:14
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Ками, хайде да те водя на клуб?

От какъв зор, Додко2? eye popping smiley

Да си бъбрим smiling smiley
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:09:26
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
dodo2
Ками, айде да те водя на клуб?
................
С какво ще я водиш, нали се сещаш че трябват кинти. Да не разчиташ на нейните комисионни? Тя съм сигурен, че ги влага в по-стойностни неща от това да води някакви неудачници на клуб.

Имам кредитна карта! Така че не ни се бъркай.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:12:32
avatar
Quote
dodo2
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
dodo2
Ками, айде да те водя на клуб?
................
С какво ще я водиш, нали се сещаш че трябват кинти. Да не разчиташ на нейните комисионни? Тя съм сигурен, че ги влага в по-стойностни неща от това да води някакви неудачници на клуб.

Имам кредитна карта! Така че не ни се бъркай.
...............
А добре извинявай. В такъв случай ти пожелавам приятно прекарване. winking smiley
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:17:31
avatar
Quote
gekko

а това за селския манталитет ще го подмина с усмивка, аз нямам никакви комплекси относно село, защото такова нямам, най-малкото защото прадядо ми е бил министър в 2 правителства преди 9ти, но на теб доста често думата "селско" ти е на устата и в главата, та явно страдаш от комплекс относно произхода си. Аз лично нямам нищо против селяните.

Гечко, Гечко, не е нужно да имаш село, за да си завършен пейзан. Ако ще и десет дядовци- министри да имаш, те са си за тях. Ти си си за теб. Елементарно е.
Никой няма нищо против селяните, но против селяндурщината- да. А ти всячески се стремиш да се вместиш в рамките й.

За протокола- стрелящите военни и полицаи са в "Бели брези". Омешани с добро количество мафиотчета. Ама, нали си професор, та всичко знаеш.........:]
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:36:49
Quote
gekko
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley

Иначе защо не намери полет до Кувейт и да ме затапиш? Аз ще ти кажа, защото няма такъв. Иначе съм простак, понеже ти казвам да внимаваш? В петък е Нова Година, а такива инциденти стават почти на всяка Нова Година особено в градските гета, като Люлин, съвсем добронамерено те предупредих, а пък ти ми скачаш на бой. Иначе народа го е казал, каквото повикало, такова се обадило, с простаците просташки, те от друго не разбират.

@PER0 Я я кажи кой е този късен полет от Франкфурт, че аз явно не го знам. Няма чартърен полет който теоритично да е имал дори шанса да хване, че да лети довечера. Аз мисля че е летял с частния си самолет, друг начин не виждам, освен ти да ми посочиш умнико и да ме затапиш? Ами да след толкова много случайни съвпадения човек става подозрителен, а това за селския манталитет ще го подмина с усмивка, аз нямам никакви комплекси относно село, защото такова нямам, най-малкото защото прадядо ми е бил министър в 2 правителства преди 9ти, но на теб доста често думата "селско" ти е на устата и в главата, та явно страдаш от комплекс относно произхода си. Аз лично нямам нищо против селяните.

На уеб страницата на Кувеит еърпорт си го има:
ТУК
Пак те питам, ти да не си травел ейджънт че да знаеш всички разписания? Човека е казал кога тръгва, но не е казал кога ще пристига в Кувейт!!!! Така да си чувал колко полета бяха отменени, закъснели в последната седмица, две? Да си чувал, че полета се извършва, когато има метеорологични условия за това, и че разписанията търпят промяна? Че може и да преспи някъде? Като толкова държиш на полета от Франкфурт - ето има го, пристига в 23:35 в Кувейт, макар че маршрута може да е съвсем друг. Като например смяна в Кайро, а откъде знаеш дали въобще каца в Кувейт или някой друг еърпорт наблизо. Голям смешник си. Закво му е да лъже, че ще лети до Кувейт? Ако искаше да излъже можеше да измисли някаква друга съвсем безобидна лъжа. Аз също нямам нищо против селяните, но начина по който разсъждаваш се нарича селяндурски, нищо че може да си живял винаги в града. Това не означава къде живееш, а как разсъждаваш - селяндурски - еи тва е
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:39:41
ТОЗИ ФОРУМ Е ПЪЛЕН С ЛАПНИ-ШАРАНИ...
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:43:44
ПЕРО,
Човекът се регистрира във форума няколко часа преди да отлети за Кувйет, за да се похвали, че е купил там нещо си преди три месеца!
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:49:14
avatar
Айде приятно изкарване, аз отлитам за Таити с Wizzair - те летят нощем.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход