Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте мнение за сделката!

Публикувано от nabludatel 
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 15:09:48
Честито, nabludatel, да си го ползваш с кеф и това да е най - малката сделка в живота ти ! Колкото и да се мъчиш да убеждаваш валсодар и компания, че се продават апартаменти на такива цени, няма да успееш, не им святкай лампата, нека си стоят там, в тъмното.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 15:12:49
като за 96 000 ойро е перфектен
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 16:22:50
avatar
А ето я и коледната партенка. smiling smiley
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 16:48:50
Последните етажи не са атрактивни, защото някои апартаменти гледат към вътрешността на комплекса, а и освен това имат големи тераси. Доколкото знам терасите ги хващат на някакви по-ниски цени, но не мога да кажа колко. Някои може да харесват такъв тип жилища, но за мен чистата площ е важна. Има асансьор във всеки вход, общо 6 входа. Строителството е на 5 етажа. И не съм се регистрирал цяла година, защото това ще е единственият ден, в които пиша тук- имам си достатъчно друга работаsmiling smiley реших да видя мнението на съфорумцитеsmiling smiley Имотите съвсем не са ми основният бизнес. Просто една година 1-2 пъти седмично влизах и четях мненията без да се включвам-не виждах смисъл да пишаsmiling smiley Предпочитам да не споменавам комплекса- които иска- ще си го намери сам, завършените жилищни комплекси с функциониращи басейни в София се броят на пръстите на двете ръце, а във Витоша- на едната. Преди година там ме заведе брокер и цената беше 1200Е/м. Преди 6 месеца си потърсих сам контакта и си го намерих, дадоха ми цена с 25% по-ниска, след което аз си водих преговрите, но не смъкнаха повече. Не съм плащал комисионна. На темата за Бизнес парка и Витоша- не можах да разбера коментара. И двете си имат положителни неща. До Бизнес парка щеше да ми е по-удобно за да го давам евентуално под наем ако реша да слизам някои ден в центъра отново(имам прекрасен 180 кв.м. апартамент до НДК с гараж.В него съм израснал и там са ми повечето приятели. В него сега живее баща ми, които е на 70г.). А апартамента, които гледах до Бизнес парка имаше пак панорама към Витоша, нямаше такса за поддръжка за разлика от затвореният комплекс, в които купих. Ако някои иска още някакво инфо- да казва, ще напиша още 1-2 мнения и после ще Ви оставям, че довечера ще заминавам да празнувам Новата година.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 17:16:52
новата година днес ли се празнува ?
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 17:24:57
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 19:30:34
Тоя уби всички сривльовци с лопататааа.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 19:38:05
avatar
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley

Лек път и весело прекарване!smiling smiley*drink1*
bah
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 19:39:59
avatar
Quote
nabludatel
Довечера ще летя за Кувейт

Предай поздрави от "форумците на Имоти.Нет" на Джабер Ал Ахмад Ал Джабер Ас Сабах и родата му. *drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-28 19:40 от bah.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 19:41:13
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley

Дръжте кеша, дръжте кеша *ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход