Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте мнение за сделката!

Публикувано от nabludatel 
Re: Дайте мнение за сделката!
10-01-2011 - 12:37:11
avatar
Хеле пък да си купиш апартамент.
Чудят се откъде да го подхванат и как става.
Давам жокер - трябват парички и то не малко.
И не е нужно да кеш.
Нужно е обаче да имаш стабилни приходи, които да са доказуеми и проверими.
А за дънерите, това е непостижимо.
Не за друго, но на хора, които са на социаални помощи, кредити не се отпускат.
Гадни банки, к'во да правиш.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Дайте мнение за сделката!
11-01-2011 - 01:50:35
avatar
А шейха се завърнал... smiling smiley Погледни го от хубавата страна, все пак не си чакал 28 часа, 8 са нищо работа.... Изкъпа ли се в 10 градусовите води на персийския залив? Внимавай да не настинеш само... а злоба за какво? За опакованите в бурки талибани, които си гледал на коледа ли, ако изобщо си стигнал по-далече от родното село на родителите ти...

Ками, точно ти ли намери да обясняваш, кой къде се бил справил? Точно ти ли? Та ти си на първо място в stupidity hall of fame в този форум и никой не може да те стигне.
Re: Дайте мнение за сделката!
11-01-2011 - 11:34:08
Quote
gekko
А шейха се завърнал... smiling smiley Погледни го от хубавата страна, все пак не си чакал 28 часа, 8 са нищо работа.... Изкъпа ли се в 10 градусовите води на персийския залив? Внимавай да не настинеш само... а злоба за какво? За опакованите в бурки талибани, които си гледал на коледа ли, ако изобщо си стигнал по-далече от родното село на родителите ти...

Ками, точно ти ли намери да обясняваш, кой къде се бил справил? Точно ти ли? Та ти си на първо място в stupidity hall of fame в този форум и никой не може да те стигне.

Гечко е ой на мама и тати глупачето. Може и да му влезе малко акъл в главичката некой ден, ма не по скоро от 50 години. Казвам го съсееееем нежно, та гечко да не земе да се засегне. Ми ако заме да заплаче после мама и тате има да го милват по главичката и да му хортуват недей гечко маминото, недей да плачеш, туй са лоши ора, само ти си на мама най умничкият и сичко знайш - и за самолети , и за разписания,и за навигационни системи, бе направо дете вундеркиндче............
Re: Дайте мнение за сделката!
11-01-2011 - 15:55:53
Quote
nabludatel
Майкоооо, никога не съм си и помислял, че едно мое пътуване може да бъде толкова коментирано, а сделката ще получи значително по-малко коментари...
Геко, направо се изумявам как може да изпитваш такава злоба към човек, които никога не си виждал и никога не ти е направил нещо... За съжаление в България има доста такива хора и за това никога няма да стигнем по стандарт ЕС-то... Такива хора наричам с едно определение -"нещастни"sad smiley Роден съм на 500 метра от НДК в стара къща, и майка ми и баща ми са второ поколение софиянци, в момента на мястото на къщата имаме семейна кооперация. Както казах- там живее баща ми и дава 2 по-малки апартамента под наем. Щом ти доставя удоволствие- нямам против да ме наричаш селянин, но преди това помисли ти от къде си и какво си постигнал. Тук плюеш безразборно, но какво можеш да постигнеш в релният жиивот?
За съжаление нямам частен самолет или хеликоптер. Към тези, които са писали, че съм летял през Истанбул- съвсем вярноsmiling smiley Киснах 8 часа на летището и съжалавях, че не си взех лаптопа.
Към tuomas: приятелю, предложението ти ме интересува. Ако в МонтВю-то намериш нещо под 800Е/кв, поне 100кв, обзаведено до ключ, без първи и последен -пиши на мейла (eagle12@abv.bg). Kакто казах- мога да намеря клиент, които ще плати поне 820. Нямам против да изкараме по едни бързи 2000 евро с теб въпреки това, че имотите не са ми основният бизнес.
И сега по работа: Пътуването в Кувейт мина добре, подписах добър договор. Юни ще ми хартисат едни около 20-25К евро. Имам една мечта. Къща на брега на морето, яхта и кей за нея. Като се оттегля от бизнеса след 20-ина години ще си живея там. Ако някои има подходящ парцел, в регулация, на първа линия и с възможност да се построи нещо като кейче да пише на мейла. Не съм проучвал как може да стане, но ако имам добро предложение- не ми пречи да си купя парцелчето... Не знам обаче как вървят и почвам да проучвам.
И още едно нещо: Давам обзаведен маломерен двустаен, 60 кв.. Луксозно обзаведен. Настилките са мрамор, в банята окачен таван и лунички, климатик. Напълно обзаведена кухня,перялня, холна гарнититура, килими. Външна метална врата. Стамболийски и Константин Величков. Около 250Е. Поне едногодишен договор, депозит един наем, държа наемателят да е на постоянен трудов договор- лесно мога да го проверя. цената може да се коментира, другите условия -не.
Оставям Ви скъпи съфорумци- когато ми остане време ще следя мненията Ви, но повече няма да пиша... Които иска да правим някакъв бизнес- оставил съм си мейла...

Имаш поща
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход