Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте мнение за сделката!

Публикувано от nabludatel 
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:41:17
avatar
Ками, айде да те водя на клуб?
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:44:35
Quote
gekko
Виж сега не прави изводи за мен, като изхождаш от твоя интелект, разбира се че проверих абсолютно всички възможни начини да пътуваш до Кувейт от България след последния пост на наблюдателя (17:24:57 бг време) и o каква изненада такава връзка няма !!!, явно е пътувал с частния си самолет. По-вероятно да е яхнал някоя камила обаче и пътуването да е свършило в някое от софийските села. :]

Ето нашия детектив е проверил всичко до секунда защото няма съмнение че някой се опитва да го прекара - ей това е типично селския манталитет, за това говоря. Откъде знаеш точно маршрута? А не е ли възможно да лети с преспиване? И кво ще кажеш за късния полет за Кувейт от Франкфурт? Да не си некъв травел ейджънт, че да знаеш всички разписания. А чартърен полет знаеш ли какво значи? Аиде, оставям те да се ровиш в разписанията за да доказваш нещо което е безсмислено.........
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:46:30
nabludatel,
напиши им кой си, че вече не трае, ще пукна от смях.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:50:53
Напиши бе наблюдател че ме заболя корема от смях!Голям е цирка тази вечер във форума.Няма го Тинки да трие.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:52:57
avatar
Quote
Dimitar.
nabludatel,
напиши им кой си, че вече не трае, ще пукна от смях.

Мисля си, че няма значение кой е. По- важна е реакцията на форумците към ситуацията- някой си е купил жилище и с радост споделя с групата. Дори благодари за съветите, които са давали.
И виж реакцията- злоба, завист, присмех, че и детективски напъни........
Жалка работа. Не е случайно твърдението, че в ада, само покрай българския казан не пази дявол.sad smiley
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:53:59
Quote
Диян Филчев
Напиши бе наблюдател че ме заболя корема от смях!Голям е цирка тази вечер във форума.Няма го Тинки да трие.

Наблюдателя веднага да се връща и да представи всички документи свързани с пътуването - Визи, билети, бордови карти, паспорти, сичко квото има да го пусне ей тук да го видим!!!!
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:54:34
avatar
Ками, хайде да те водя на клуб?
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:54:58
Ааааа,
има значение кой е.
Като напише, ще стане ясно.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:55:40
Quote
PER0
Quote
Диян Филчев
Напиши бе наблюдател че ме заболя корема от смях!Голям е цирка тази вечер във форума.Няма го Тинки да трие.

Наблюдателя веднага да се връща и да представи всички документи свързани с пътуването - Визи, билети, бордови карти, паспорти, сичко квото има да го пусне ей тук да го видим!!!!



Ако няма нищо напротив човека?!
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 23:03:34
avatar
Quote
dodo2
Ками, хайде да те водя на клуб?

От какъв зор, Додко2? eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход