Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте мнение за сделката!

Публикувано от nabludatel 
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 19:48:15
Манете човека. Нека купува. Него парите са му капнали от небето. Ипотекарите са друга бира, къде хуканха на времето да купуват у евра на четворни цени, като заплатите им са у лева, така и не и стана ясно.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 19:48:44
avatar
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley



Дааа знаем че никога повече няма да се появиш, нямаше нужда да го казваш, явно на село нямаш интернет... допреди един час се чудеше къде да посрещаш НГ, а сега след малко летиш за Кувейт, я кажи откъде летиш защото аз за днес полет не мога да намеря, най-рано утре. Айде приятен "полет" до село. :]
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 20:14:51
avatar
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ама сте заядливи! Ми ако докара некои инвеститори от там А? Я за писта у Драгалевци я за нов мол у Елхово, може язовир на Дунав да направят.
Лек път и не ни забравяй.

Продажба дори и на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 21:39:29
avatar
Quote
Imotko
Тоя уби всички сривльовци с лопататааа.

Хем купува, хем по екскурзии ходи. А вчера твърдяхте, че сривльовците само по екскурзии ходели, а то било много лошо нещо - хората трабвало да седят в България 24/7/365, по възможност в панелка на кредит smiling smiley *beer*
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 21:46:39
avatar
Quote
gekko


Дааа знаем че никога повече няма да се появиш, нямаше нужда да го казваш, явно на село нямаш интернет... допреди един час се чудеше къде да посрещаш НГ, а сега след малко летиш за Кувейт, я кажи откъде летиш защото аз за днес полет не мога да намеря, най-рано утре. Айде приятен "полет" до село. :]

Гечко, Гечко, срам си за майка си и баща си!
Ти си доказателството, че и на Марс да живее човек, ако си е невъзпитан и завистлив, пак такъв си остава. Никаква полза няма нито от пребиваването ти по немско, нито от ученето ти. Ще се задавиш някой ден със жлъчката си.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 21:55:58
Quote
gekko
Quote
nabludatel
smiling smiley Довечера ще летя за Кувейт- мисля, че ще е по-топло от тукsmiling smiley Ще изкарам 10 дни там, може и до плажа да стигнаsmiling smiley И мисля да не си взимам лаптопаsmiling smiley



Дааа знаем че никога повече няма да се появиш, нямаше нужда да го казваш, явно на село нямаш интернет... допреди един час се чудеше къде да посрещаш НГ, а сега след малко летиш за Кувейт, я кажи откъде летиш защото аз за днес полет не мога да намеря, най-рано утре. Айде приятен "полет" до село. :]

А ти специално ли проверява за полетите до Кувейт? За да хванеш в крачка наблюдателя нали? Значи хубаво нещо е интернета, получаваш информация за нула време. Обаче има и нещо лошо в негооооо.... и това е че че селянията вече няма граници. Преди беше ограничена в рамките на селото, а сега не, практически е безгранична. Селяния, простотия както искаш го наречи. За да те ограмотя малко, макар че едва ли има смисъл, ще ти кажа че от малка България на практика има малко директни полети. Просто летището не позволява. Та, на въпроса, за да идеш някъде си може да прикачиш някъде, и това някъде е обикновено в Европа. Оттам вече се лети до цял свят, включително и до Кувейт. Незнам защо го пиша това, явно имам някакви смътни надежди ама както и да е...... човека можеш да го изкараш от селото, но селото не можеш от човека....................
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:05:58
avatar
Виж сега не прави изводи за мен, като изхождаш от твоя интелект, разбира се че проверих абсолютно всички възможни начини да пътуваш до Кувейт от България след последния пост на наблюдателя (17:24:57 бг време) и o каква изненада такава връзка няма !!!, явно е пътувал с частния си самолет. По-вероятно да е яхнал някоя камила обаче и пътуването да е свършило в някое от софийските села. :]

Ками гледай си панелката в люлин 56 и не се обаждай и гледай на нова година някой пиян военен от отсрещния блок да не те отстреля новогодишно, най-много после да му дадат условна, ако се докаже изобщно нещо.
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:12:51
Ако си купил в Маунт Вю-то си се минал :}

Да се беше обадил да ти издействам още по-тънки цени

весело посрещане на новата година
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:14:42
Наблюдател,

звучиш като Инвеститор(а) на въпросния затвор(ен) комплекс...
Re: Дайте мнение за сделката!
28-12-2010 - 22:38:08
avatar
Quote
gekko
Виж сега не прави изводи за мен, като изхождаш от твоя интелект, разбира се че проверих абсолютно всички възможни начини да пътуваш до Кувейт от България след последния пост на наблюдателя (17:24:57 бг време) и o каква изненада такава връзка няма !!!, явно е пътувал с частния си самолет. По-вероятно да е яхнал някоя камила обаче и пътуването да е свършило в някое от софийските села. :]

Ками гледай си панелката в люлин 56 и не се обаждай и гледай на нова година някой пиян военен от отсрещния блок да не те отстреля новогодишно, най-много после да му дадат условна, ако се докаже изобщно нещо.

А, точно изхождайки от моя интелект, констатирам че не само си силно невъзпитан, ами и интелектуално не си дори на средно ниво.
Най- елементарното, което трябваше да се сетиш е, че днес сме само 28-и, така че, никой не е опрял пистолет в гърба на човека, за да отлети по най- бързия начин в Кувейт. Ако иска ще мине и през Горно нанадолнище..........
Всъщност, това не е твоя работа, но как да схванеш ?
А това, почерненкото от твоето писание, няма нужда и от коментар. То ти служи за визитна картичка.
Дерзай, Гечко. Простакът е непобедим.
Един си каза вече, че това му е гордостта в живота.
И ти ли се гордееш?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход