Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

весела коледа и щастлива нова година от куку

Публикувано от kuku987 
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:13:01
наблюдавай с интерес краха на имотите в Бг и срива на цените.
Преди 5-6 (?!?) години като пишех за това (за опасността от кредититите и предстоящие крах на имотите) всички се смееха. сега смеещите са единици и ясно различимо малцинство. т.е. напредък някакъв има. парен каша духа.

а това дето пиша тук е благотворителност от моя страна по време на почивка, при това не чарджа никого между 80 и 250 долара на час, така че който може да попива авантата. за другите - здраве (смехът е здраве до момента в който се появи съдията изпълнител и те изхвърли на улицата че банката си искала парите)
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:23:17
1.Топлокейшъните са поне по 1490Е - това не е вярно.

Прав си, и по 2000Е искат понякога. Но продължавай да ни забавляваш, аз лично обичам да се забавлявам преди лягане
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:27:12
никой който е казал истината не е прокопсал. или е бил признат.

не бях писал отдавна та реших да проверя пулса на форума. както обичано първи на линия са брокери и спекуланти без работа чакащи да станат богати от нищоправене.

то каквото имаше да се изписва се изписа навремето, форумът беше по-интересен а и нивото на 'ъпърите' по-високо.

сега като на всички с изключение на пунди им е ясно на къде отиват нещата подобни захапвания са си както писах вече от спортна злоба.

минаха времената когато хората се палеха от лични нападки по интернет. сега са идва джъдмънд дей/предстои боди каунт-а.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:35:24
avatar
Да наистина идва джъджмънд дей /видовден/ . Скоро всички катастрофици ще пиете една студена вода. А пък емигрантите завинаги ще си останете там дето неискате.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 23:53 от СТОПАНИН ... ..
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:40:44
П.С.
Перо, сори не можах да се сдържа:
Как точно се забавляваш обикновено и защо преди лягане а не след?

и аз съм се смял здравата в този форум навремето, много повече от сега. с кризата нещо хората поогладняха и чувстово за хумор се попритъпи. но то крясъкът на стомаха си е нормално да е по-силен от чувстово за хумор и от гласа на разума.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:45:12
хора дето генерализират са доста елементарни. сега емигрантите са ти виновни (?!?) че не купували хампартаментите, утре ще е някой друг.
все някой ще ти е виновен че не ти купува кимизарника, или че не печелиш от тотото.

баламите свършиха вече човече, не разбра ли?
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:47:45
една студена вода като си жаден е най-приятното нещо на света.
може да се конкурира с една студена бира.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:52:58
avatar
Quote
kuku987
хора дето генерализират са доста елементарни. сега емигрантите са ти виновни (?!?) че не купували хампартаментите, утре ще е някой друг.
все някой ще ти е виновен че не ти купува кимизарника, или че не печелиш от тотото.

баламите свършиха вече човече, не разбра ли?

След глупостите които изписа в миналото, не ти ли е неудобно да се изправяш целия в бяло и да търсиш поредни наивници.Я си огледай крачолите.Това кафявото май не е самородно злато, че и до колената ти е стигнало.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
26-12-2010 - 23:53:54
Quote
kuku987
П.С.
Перо, сори не можах да се сдържа:
Как точно се забавляваш обикновено и защо преди лягане а не след?

и аз съм се смял здравата в този форум навремето, много повече от сега. с кризата нещо хората поогладняха и чувстово за хумор се попритъпи. но то крясъкът на стомаха си е нормално да е по-силен от чувстово за хумор и от гласа на разума.

Ами как да се забавлявам след лягане, тогава обикновено спя, не знам при теб как е, при мен е така. А поизпразнения стомах е нещо много здравословно, за голямо съжаление хората в днешно време са почти винаги в състояние на претоварване на стомаха и неправилно хранене, но това е друга тема. Но винаги по празници някой ще потърси лекар заради криза от преяждане
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:00:25
оунъре, нали знаеш, това с манипулациите, квалификациите и генерализациите - отзад....

а истината и простотията болят, това което човек сам си го направи никой не може да му го направи.

айде умната
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход