Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

весела коледа и щастлива нова година от куку

Публикувано от kuku987 
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:01:29
avatar
Quote
kuku987
хора дето генерализират са доста елементарни. сега емигрантите са ти виновни (?!?) че не купували хампартаментите, утре ще е някой друг.
все някой ще ти е виновен че не ти купува кимизарника, или че не печелиш от тотото.

баламите свършиха вече човече, не разбра ли?
..............
Ако визираш мен, аз не продавам нищо за да ми е виновен някой. Просто ви гледам на емигрантите сеира как прогнозирахте още преди години, че ще падне борда за да тръгне инфлация и обезценяване на лева с тайната надежда да си купите имот без пари и да се приберете в БГ. Само, че това не се случи и вие ще си останете сред чужда среда. И тука да се върнете пак ще сте чужди. Така, че си стойте там и мечтайте за апокалипсиса. Аз като гледам май първи ще го сполети западното полукълбо защото там е централата на чифутската сган.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:15:38
avatar
Честита ти Коледа, радвам се, че намери малко време и за лудницата тук.
Какво се е сбъднало и какво ще се сбъдне не от значение за слепите, те пак ще направят грешният избор, така че не им се връзвай на простотиите и злословията по твой адрес, те само издават нивото им на което се намират winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:16:01
ти (stopanin) човече имаш нужда от професионална психиатрична помощ.
абсолютно съм сериозен.
имаш нужда от лечение и медикейшън.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-27 00:41 от kuku987.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:24:38
Честита коледа Куку!

За съжаление не очаквам нормалност и икономическа логика у Българските полисимейкърс дето хоризонта им не стига по-далече от ceteris paribus и 1-2 преведени учебника.
Неприятното е, че покрай 2-3 изтъркани шаблона и мантри от псевдо-разбирачи на доста хора им се изпари здравия разум и се натвориха в България (и глобално) куп простотии. Така, че твоите постове имат смисъл и си заслужават четенето. Браво, че не ти пречи рядката кал и слюнка пръскани от недоклатени лелки и търсещи баламурници ;-).

Наздраве!
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:25:02
avatar
Quote
kuku987
оунъре, нали знаеш, това с манипулациите, квалификациите и генерализациите - отзад....

а истината и простотията болят, това което човек сам си го направи никой не може да му го направи.

айде умната

Те тез неща ако боляха, как си жив се чудя.
Виж с мазното ехидничене се справяш добре.
Я дай някоя нова цена, че с тези 149Е на квадратче надежда, на чакащите второто пришествие на НАМАЛЕНИЕТО им се изчака чакалото.
Не знам колко човека си спасил от кредити, но колко се минаха да чакат КУКУ ЦЕНИТЕ, все доволни ще останат.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:45:42
Емиграцията е на ход, че скоро не се бяха проявявали. Там чинии не миете ли по Коледа, толкова ли ви е натиснала кризата? Пици не ядат ли?
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 00:56:04
не ядем пици, задниците ни паяжина хванаха от кризата.

как е срането там? рядко/диария с костички?
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 01:00:05
avatar
Абе който е чакал, май не е загубил - 40% спад за 2 години + 20% повече пари от лихви, те ти 60% кяр.

Според imoti.net:



Купилите на върха със сигурност са на някакви хапчета в момента. А купилите с кредити, поради липса на практика у нас да се ходи на психоаналитик, ги чакат много лоши ментални проблеми.

P.S. Утре ще има нов минимум на графиката на imoti.net (това - специално за Тинки winking smiley )



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-27 01:03 от dodo2.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 01:11:37
Пиците имам предвид, дето ги разнасяте по къщите.
Абе Додо, лихви от какво да дават, лихви дават за пари, за глупости по форумите само чест и слава.
Re: весела коледа и щастлива нова година от куку
27-12-2010 - 01:16:55
така като гледам графиката съвсем реално излиза хора купили на върха през 2008 само след 2-2.5 години (средата на 2013 например) ако още са устискали да плащат ипотеката да са платили само за лихви (при 10 процента на година) за общо 4-4.5 години повече отколкото ще струва апартамента им по това време.

а ипотеката ще си стои.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход