Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: 25000 евро за панел
01-11-2010 - 22:06:56
Щото всеки месец сменяш квартирата.:ami:
Re: 25000 евро за панел
02-11-2010 - 10:15:37
Quote
Imotko

Марш при ЧСИ-тата да чакате мечтания тристаен в Манастирски ливади по 400 евро метъра.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-02 11:59 от kasak.
Re: 25000 евро за панел
02-11-2010 - 10:16:03
Quote
Imotko
Ало, сривльовците. Вижте първа страница на сайта, в София имало 220 имота на публична продан. 220, не хиляда, не двайсет хиляди, 220. В цяла София. Капка в морето, песъчинка в пясъка. И сигурно половината от тия 220 са делби между роднини, а другата половина са напълно непродаваеми боклуци. Гола вода.
Къде отидоха 16% невърнати кредити, глупости на търкалета. Или кредитите са били от ония, потребителските, по 2-3000 лева срещу лична карта?
Марш при ЧСИ-тата да чакате мечтания тристаен в Манастирски ливади по 400 евро метъра.

Сигурно повечето, като брой са от тези с личната карта, но като финансово изражение едва ли.
На мен проблема с лошите кредити ми се струва, че доста прилича на проблема с високите цени преди 2-3 години, както на този с кризата. Всички знаят, че го има, всички знаят, че ще стане по-лошо като си зараявме главата в пясъка и чакаме да ескалира но си траем. Всички се правят, че не го забелязват или казват, че го няма или че не бил чак такъв проблем. Цените на НИ паднаха, много пряки и непряки участници на пазара нямат интерес от вторичен пазар, защото това ще даде възможности на други играчи да се намесят. Цените на търговете на публична разпродажба се вдигнаха от 50 на 80% от пазарната (или не до там такава) оценка, а ипотеките са направени на доста по-различни нива и банките нямат сметка да дават на съдия изпълнител имоти - чакат по-добри времена и......... к'во.........................както обикновено става..........зимата пак ще ни изненада.......... и като ни ощипе отзад за да извадим главата от пясъка и ..............виж ти к'ва стана тя пак.

kasak
==============================
Да ставам ли брокер на НИ или не!??
[monitori.start.bg]
[projektori.start.bg]
[blog.kasakov.com]
Re: 25000 евро за панел
05-11-2010 - 23:06:06
Quote
Kreditor
След още няколко дена огледи ситуацията е следната, спряхме се на тези 2 имота

1) Панел в Дружба 1, ет 2 , 62кв.- Панел, след ремонт, непреходен, 2 балкона, теракот, паркет, PVC дограма, крайна цена - 18 800евро.

2) Пак панел Младост 4, ет 6- за ремонт, непреходен, 1 балкон, 55кв..крайна цена - 28500 евро

В момента се колебаем за тези два апартамента. Жилището ще купуваме за възрастна жена, която няма да излиза много и не й трябва някаква топ-локация, а спокойствие. С оглед на това как намирате кв. Дружба 1, защто заради по-ниската цена май натам ще се насочим.

Хей, човекът пита нещо, вие не спряхте да с вашите безконечни спорове и взаимни обиди....Кредитор, аз си купих в Младост 4 и не очаквах, че ще ми е толкова тихо и спокойно. Моето жилище е ново, кооперацията е населена с много приятни и възпитани хора, но не знам как стоят нещата с панелите. Тези блокове около мен поне на външен вид ми изглеждат прилични. Ако трябва да избирам между Младост и Дружба 1, бих избрала отново Младост, категорично, но дебело подчертавам-на мен ми е удобно. За възрастната жена не знам. Ако и е нужно спокойствие, пак казвам, в Младост 4 в това отношение е добре. В Дружба 1 панелките са доста по-стари, но виждам, че в твоя случай, по-изгодната оферта е именно там, а и е след ремонт. Вие си знаете възможностите, но ако живее сама жената е хубаво да има бърза и удобна връзка с роднините си, магазини в близост до блока й, аптеки, лекари...На Младост 4 големият му минус е, че ако си без кола и разчиташ само на градския транспорт пътуваш безкрайно...
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 00:35:47
С кола, без кола все си пътуваш безкрайно. Здръстването да не е само за автобусите.

Иначе сравнението ти Малдост 4/Дружба ме кефи. Напомня ми как преди години взехме една служебна лада да ходим по черни пътища и качихме едно войниче на стоп.

Друго си е ... - каза чивека.
Кое си е е друго ... - питам
Ами ладата ... друго си е ... хубава кола ... не е като Москвича.
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 02:44:21
Кредитор е задал два варианта, така че коментирам само тях, нищо не сравнявам. И аз до преди да си купя жилището имах много негативно мнение за Младост 4, и то без никога да съм стигала до там. Сега се чувствам учудващо добре, чак не мога да свикна с тишината( а бе адски е тихо около мен, безобразие!smiling smiley)). Имам си всичко наоколо, филиали на големите вериги от магазини, Бизнес парк за разходки, добро междублоково пространство, китайски расторант под носа ми, кафета,спирката хем ми е на близо, хем е на достатъчно разстояние, за да не чувам автобусите и да не им дишам прахта. Транспортните връзки са добри, особено ме устройва 76, с който хем ходя в Южните квартали при близките ми, хем мога да го ползвам и до центъра. В кооперацията, хората са млади, с добро образование и добър стандарт, приятни са и възпитани. Наистина е доста далеч от центъра, но аз и не бързам за никъде, време имам колкото си искаш, така че ме устройва...Тези сравнения между ладата и москвича са напълно неуместни, иронията в случая още по- малко, още повече, че се търси удобно жилище за възрастна жена, а не се коментира кой е най-престижният квартал в София, нали?
CR
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 07:42:10
Quote
Kreditor
След още няколко дена огледи ситуацията е следната, спряхме се на тези 2 имота

1) Панел в Дружба 1, ет 2 , 62кв.- Панел, след ремонт, непреходен, 2 балкона, теракот, паркет, PVC дограма, крайна цена - 18 800евро.[

2) Пак панел Младост 4, ет 6- за ремонт, непреходен, 1 балкон, 55кв..крайна цена - 28500 евро

В момента се колебаем за тези два апартамента. Жилището ще купуваме за възрастна жена, която няма да излиза много и не й трябва някаква топ-локация, а спокойствие. С оглед на това как намирате кв. Дружба 1, защто заради по-ниската цена май натам ще се насочим.

шегаджия.

тази обява за панел в дружба, ако изобщо е истинска, е в циганските блокове.

нищо чудно да го дават апартамента в комплект с 2-3-4 чавета.
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 08:01:21
Из форумите:

Quote

Здравейте колеги.С едно приятелче сме решили да увеличим мощноста на един Москвич 21412(Алеко) 1500сс / 75кс.Москвича е на моят приятел,разполагаме с някои технически умения,инструменти имаме но искам да ме посъветвате от къде да започнем.Какво да сменим и готови спортни части ли да се купуват или оригиналните да се преправят.Благодаря предварително!!!

Quote

Такъв е апартаментът на майка ми и тя е вкарала кухнята в хола. За да няма проблеми с наклона обаче, кухнята е в ъгъла, където е общата стена с мокрото/дрешника. Допълнително за да се подсили наклонът за канала, кухнята е издигната леко на островче. Вода са докарали от банята, общо на около 6 м са я преместили.
Терасата не е усвоена обаче и помещението не е много голямо. Понеже няма място за маса, кухнята е отделена с барплот, но не от тези масивните, а точно само плот, с тънки крака. Около него имат високи бар столчета и така го ползват за маса.
След плота има ъглов диван, срещу него секция и т.н.
Бившата кухня е с усвоена тераса и е направена на допълнителна стая.
Общо взето е малко, но кокетно и ми се струва оптимално като вариант, защото остава и една свободна тераса.
Успех! Smile

Всяка прилика с действителни лица и събития е напълно случайна!
bah
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 09:33:21
avatar
06.11.2010 год. в-к П.....те:

гр.Варна АПАРТАМЕНТ, до ВИНС, 60 м2, маза 8 м2 - 135000 EUR

Ето какво означава топ локациона. Цена достойна за европейска столица.
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 11:02:32
Quote
CR
Quote
Kreditor
След още няколко дена огледи ситуацията е следната, спряхме се на тези 2 имота

1) Панел в Дружба 1, ет 2 , 62кв.- Панел, след ремонт, непреходен, 2 балкона, теракот, паркет, PVC дограма, крайна цена - 18 800евро.[

2) Пак панел Младост 4, ет 6- за ремонт, непреходен, 1 балкон, 55кв..крайна цена - 28500 евро

В момента се колебаем за тези два апартамента. Жилището ще купуваме за възрастна жена, която няма да излиза много и не й трябва някаква топ-локация, а спокойствие. С оглед на това как намирате кв. Дружба 1, защто заради по-ниската цена май натам ще се насочим.

шегаджия.

тази обява за панел в дружба, ако изобщо е истинска, е в циганските блокове.

нищо чудно да го дават апартамента в комплект с 2-3-4 чавета.

не, ние ходихме да го гледаме все пак....За цигани в блока незнам дали има, може и да има някой друг, нищо чудно.... но иначе наоколо няма цигански колиби и катуни, само други панелки има....22 или 23 хил. евро беше обявен апартамента, но последно говорихме за тая цена 18 800 + разделяне по равно разходите по евентуалната сделка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход