Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

25000 евро за панел

Публикувано от Kreditor 
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 17:22:38
Да и аз мисля че е добра, щото повечето двустайни дето ги гледах бяха даже и по скъпи. Примерно в Мусагеница 2-стайни ми предлагаха за по 35-36 хил. евро, а тристайните бяха пак на такива цени, или 1000-2000 евро отгоре първоначална цена. Странна работа
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 17:30:13
АУ брокитата станали като пенсионерите на центъра с по 150кв апартаменти и също толкова голяма пенсия и са си спрели парното, телефона, кабелната щото видиш ли нема кинти.
Аре шопите - изядохме ли Ви хляба, взехме ли Ви готяните работни места? smiling smiley
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 17:36:07
Quote
камелия
Quote
valsodar
Мда, по-добре е да вземе по-скъпият, нищо че е в по-лошо състояние и на не по-добра локация. Все пак, трябва да мислим и за комисиона winking smiley

Радославчо, Младост4 е много по- добра локация, отколкото дружбите. Първо- въздухът е чист, отсреща са камбаните и мястото е чудесно за разходки. Блоковете са по- нови. ТЕЦ-ът, който осмърдява и разболява хората от Дружба, както и складираните бали с боклука, не са проблем за Мл.4. Комуникации, магазини........всичко е в пъти по- добре.
Най- елементарното е да отвориш офертите в двата района и да сравниш цените. Ама, по- приятно ти е да се заяждаш..........:]
В Младост 4 вчера ми предложиха студио 90кв. с чиста площ 68кв. и тераса 12кв. за 490е.кв.м. с акт 16. Официалната оферта там е 690е.Сградата е населена. (Флоримонт) Нямам интерес. Ако някой има ще го свържа с продавача.
Анонимен потребител
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 17:39:40
Ха честито!
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 20:03:18
avatar
Quote
Kreditor
Купихме панелата *drunk*
3-стаен взехме в Мусагеница, на 2-ри етаж, 82 квадрата.
Понеже доста хора ще ме питат на лично за цената, не ми пречи и тук да я напиша ; 32 000 евро точно, разходите по прехвърлянето бяха за наша сметка.

п.п. Много чудно ми беше, защо между 2-стайни и 3-стайни почти няма разлика в цената или ако има е много малка

Сега чакаме баба камелия и компания да дойдат и да почнат да те убеждават каква дупка е Мусагеница и как си се набутал, защото си прост и си купил по 390 евро квадрата!!!
Нищо че те преди година се опитваха да продават в същите тези квартали на тройна цена smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-19 20:08 от ASSETION.
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 21:38:26
Quote
Kreditor
Купихме панелата *drunk*
3-стаен взехме в Мусагеница, на 2-ри етаж, 82 квадрата.
Понеже доста хора ще ме питат на лично за цената, не ми пречи и тук да я напиша ; 32 000 евро точно, разходите по прехвърлянето бяха за наша сметка.

п.п. Много чудно ми беше, защо между 2-стайни и 3-стайни почти няма разлика в цената или ако има е много малка

Честито! Мусагеница все пак не е Люлин или Надежда. 390 не е лоша цена. И да падне, колко да падне, може на 300 да падне догодина, но повече ми се струва малко вероятно, а може и докато падне банката, в която си държиш парите да е фалирала. По 150-200 според мен само в Люлин могат да стигнат. В тристаен апартамент може да се води нормален живот, а не заврян като някоя мишка у холбокс дето ще го плащаш цял живот. 60 000 лева все пак е обозрима сума. Пожелавам ти да имаш хубави съседи и да санирате панелата да заприлича на европейско жилище.
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 21:49:23
Ами нямаше закога да чакаме, защото аз заминавам за чужбина след Нова Година, а беше спешно да купя жилище за майка ми. Дали ще падне или ще се вдигне цената, вече слабо ме интересува, не съм го взел с инвестиционна цел.
Иначе това жилище е санирано отвън, но блока не е . И едва ли скоро ще се санира целият, повечето живущи в блока май са над 50-60 годишни....
Единствения му недостатък, според мен, е че е много близо до Г.М Димитров, а там е голямо движение постоянно.
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 21:54:43
Quote
greenbul

Честито! Мусагеница все пак не е Люлин или Надежда.
Ако сте в ситуация да не виждате Надежда,значи сте пред Обеля:]
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 23:29:12
Quote
Kreditor
Ами нямаше закога да чакаме, защото аз заминавам за чужбина след Нова Година, а беше спешно да купя жилище за майка ми. Дали ще падне или ще се вдигне цената, вече слабо ме интересува, не съм го взел с инвестиционна цел.
Иначе това жилище е санирано отвън, но блока не е . И едва ли скоро ще се санира целият, повечето живущи в блока май са над 50-60 годишни....
Единствения му недостатък, според мен, е че е много близо до Г.М Димитров, а там е голямо движение постоянно.

Честито. Не е хич скъпо, става.
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 23:38:36
Quote
фло
Quote
greenbul

Честито! Мусагеница все пак не е Люлин или Надежда.
Ако сте в ситуация да не виждате Надежда,значи сте пред Обеля:]

Или в Триъгълника...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход