Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

25000 евро за панел

Публикувано от Kreditor 
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 15:00:27
avatar
"Дружба" натежава в тоя случай.
Успех smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 20:14:19
На мен ми е малко съмнителна толкова ниска цена след ремонт, с пвц, паркет...не знам, де, дано да няма уловка, но все пак трябва да бъдеш доста внимателен, разпитай подробно. Най-добре според мен, след като си ходил вече на оглед и знаеш блока, да се повъртиш малко сам и да поразпиташ хората наоколо. Майка ми беше попаднала на един такъв случай, хубав апартамент, на хубаво място, на ниска цена. Уж всичкото му наред, и а-ха да стане сделката, майка ми случайно се заговаря с една жена в парка. От дума на дума стигнали до това кой къде живее и жената започнала ужасена да и разказва за някакъв луд, който живеел в техния блок, тормозел всички, половината блок се изнесли. Е, оказа се " нашият" блок...
Re: 25000 евро за панел
06-11-2010 - 23:36:26
avatar
Мда, по-добре е да вземе по-скъпият, нищо че е в по-лошо състояние и на не по-добра локация. Все пак, трябва да мислим и за комисиона winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 25000 евро за панел
08-11-2010 - 14:22:01
Няма някакви уловки, все пак имам познати в Агенцията по вписванията, та си правя веднага проверка за тежести от тази гледна точка. Иначе състоянието на целия блок не знам как да го определя, нормална панелка на пръв поглед... "ниската" цена не ме притеснява, мисля си че е разумна и за двете страни.
А че е ремонтиран е много силно казано, личи си че ламината е от най-евтиния,супер обиновенно е, всичко е скалъпено като за продажба. Доколкото ми каза жената, разбрах че им е наследствен апартамент, доскро са живяли някакви хора под наем там, но от няколко месеца се изнесли и сега са решили да го продават, защото теглили някакви потребителски кредити, а съпруга й го съкратили от работа.

п.п. Мога ли по някакъв начин да позная, че примерно има някакъв проблем с експлоатацията на блока(например стара и прогнила ВиК система, някакви проблеми с покрива, течове или нещо подобно характерно за тези блокове....)
Re: 25000 евро за панел
08-11-2010 - 14:26:22
avatar
Намери домоуправителя на входа и говори с него - обикновенно всички общи разходи от този род ( смяна на щрангове и пр. ) минават през него.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 25000 евро за панел
08-11-2010 - 14:38:14
avatar
Quote
valsodar
Мда, по-добре е да вземе по-скъпият, нищо че е в по-лошо състояние и на не по-добра локация. Все пак, трябва да мислим и за комисиона winking smiley

Радославчо, Младост4 е много по- добра локация, отколкото дружбите. Първо- въздухът е чист, отсреща са камбаните и мястото е чудесно за разходки. Блоковете са по- нови. ТЕЦ-ът, който осмърдява и разболява хората от Дружба, както и складираните бали с боклука, не са проблем за Мл.4. Комуникации, магазини........всичко е в пъти по- добре.
Най- елементарното е да отвориш офертите в двата района и да сравниш цените. Ама, по- приятно ти е да се заяждаш..........:]
Re: 25000 евро за панел
08-11-2010 - 15:38:26
avatar
Ками, ти що не си претакаш зелето в Люлин, ами ръсиш акъл непотърсен?!
Коя локация е по-добра, човека сам може да си прецени - свърши вече онова време де на такива кукавели като теб им ловяха дикиш winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 25000 евро за панел
08-11-2010 - 15:41:19
Фалси, няма ли да ти свършва вече "работното" време?
Re: 25000 евро за панел
08-11-2010 - 15:46:44
avatar
За разлика от платени писарушки като тебе Светльо, моето работно време не е обвързано с посещаемоста на форума winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 25000 евро за панел
08-11-2010 - 15:50:14
хахаха ПАЛЯЧО :}

Ти по-добре след като си пишеш идиотизмите, отпочивай по 3-4 минутки, после ги преглеждай отново (още малко почивка 6-7 минутки, че така и си си свикнал по-принцип), пак виж кво си сътворил и чак тогава го пускай тук... Че нямаш равен в безумностите - вярвай ми
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход