Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

25000 евро за панел

Публикувано от Kreditor 
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 10:33:34
Хора пак Ви призовавам - не влизайте в полемика с дървените кратуни. С такава арогантност и простотия на глава не се излиза.


Тежко и горко на милата ни татковина...
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 11:08:28
avatar
Quote
dicho
Селяндурче ASSETION , куха лейка е жена ти, щом се е свързала с теб. Къде прочете да казвам кой квартал е хубав и кой лош , а ? Макар за разлика от теб да знам, че Оборище е хубав квартал /роден съм и живея в него/, а Модерното е на майната си и е квартал на София точно колкото Обеля, защото там живеят такива като теб.

Аз съм човек с широка мисъл и душа smiling smiley
На един ред се обръщам към теб, на друг към дебелото и стойностно лелче... просто явно не си дорасъл до моето ниво за да се разбираме с теб, въпреки че вече погребалните агенти ти дават визитки като те срещнат smiling smiley

Странни разбирания имаме за майни... мен оборище не ме устройва... щото не искам да пътувам всеки ден по 2 часа smiling smiley мен ме устройва локация близо до мястото където си изкарвам гооооляма част от парите...
Ето да вземем пример днес smiling smiley току що станах... разходих си кучката сега ще си почеша топалака още час два и ако не ме домързи ще отида до офисосклада за да поиграя билярд smiling smiley. Може да прескоча и до някой от дюкяните, ако се наложи... и знаеш ли кое е интересното. че мога да го направя пеша ако искам... мога с кУлИло, мога и с кола да отида, но който и начин да избера няма да ми отнеме повече от 15 минути и в най-голямото задръстване...
Та неможе да ми сравняваш квартал който на теб ти харесва с такъв който е удобен за мен.

И ми е много странно като вземете да се хвалите къде и как и в кой квартал какво било...
За теб китайците си приличат нали? - е за мен кварталите на софия си приличат...
Все ми е тая КЪДЕ МИ Е СПАЛНЯТА - навсякъде ще имам СОТ, кабелна, интернет. не ме вълнува нищо друго. Ако искам да се разхождам, не го правя в квартала в който живея, искам природа, избирам си планина, искам да видя лъскави сергийки и народ - има молчета... ламята ако и се ходи на майна си райна по чужбина, ходим и въобще между кварталите единствената разлика е в кой мога да стигна и да ПАРКИРАМ НАЙ-ЛЕСНО И УДОБНО!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 12:39:53
Селянче, къде ще живееш и работиш си е твоя работа и хич не ме интересува, въпросът е, че си бил и ще си останеш простак. За съжаление София е пълна с такива като теб и Слави - комплексирани селяни.
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 13:08:14
Никой да не отговаря, подминете арогантността с мълчание .

Аз само не мога да разбера какви са тези некомлексирани граждани дето един пост нямат без нападки спрямо някой друг?!?! *pardon*

Накрая ще ме накарате да направя една тема само с цитати да се видите отстрани.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-09 13:10 от Kom_Emine.
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 13:25:22
avatar
То като не му достига акъл на човек е най-лесно да псува и обижда, а обидите селянин и комплексар са си класика...
Лошото е че е безинтересно за четящите...
Аз съм на принципа, като се спори във форум да е цветущо и зрелищно, за да се радват посетителите.
Лошото е че злобата и зависта като те блъскат със всичка сила и губиш реален поглед над нещата...
Започваш да си мислиш че директната обида е супер начин да покажеш колко ти е голям...
мани.. да си маже белия хляб с маргарин и да си хапва сладко...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 16:26:48
avatar
Quote
dicho
Селянче, къде ще живееш и работиш си е твоя работа и хич не ме интересува, въпросът е, че си бил и ще си останеш простак. За съжаление София е пълна с такива като теб и Слави - комплексирани селяни.


Мдааа,

Вижда се, че огладнелите бльокита направо са освирепели от глад. Явно трябва да свикват форумците с подобни изяви, защото дичовците, иворадовците, имотковците, камелиите и темподобните ще се увеличават всекидневно.
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 16:39:38
avatar
Quote
Шльокер и 3/4


Мдааа,

Вижда се, че огладнелите бльокита направо са освирепели от глад. Явно трябва да свикват форумците с подобни изяви, защото дичовците, иворадовците, имотковците, камелиите и темподобните ще се увеличават всекидневно.

О, здравей, пак ли си смени ника? Като гледам, само ти се "увеличаваш" всекидневно.......:]
Re: 25000 евро за панел
09-11-2010 - 17:52:42
Quote
Kreditor
Няма някакви уловки, все пак имам познати в Агенцията по вписванията, та си правя веднага проверка за тежести от тази гледна точка. Иначе състоянието на целия блок не знам как да го определя, нормална панелка на пръв поглед... "ниската" цена не ме притеснява, мисля си че е разумна и за двете страни.
А че е ремонтиран е много силно казано, личи си че ламината е от най-евтиния,супер обиновенно е, всичко е скалъпено като за продажба. Доколкото ми каза жената, разбрах че им е наследствен апартамент, доскро са живяли някакви хора под наем там, но от няколко месеца се изнесли и сега са решили да го продават, защото теглили някакви потребителски кредити, а съпруга й го съкратили от работа.

п.п. Мога ли по някакъв начин да позная, че примерно има някакъв проблем с експлоатацията на блока(например стара и прогнила ВиК система, някакви проблеми с покрива, течове или нещо подобно характерно за тези блокове....)

Аз под " уловки" нямах предвид тежести , а някакви скрити дефекти, или проблеми със съседи, състоянието на самия блок. Наистина е най-добре да намериш домоуправителя, или някоя приказлива лелка от блока.Попаднах на една такава в асансора, след първия оглед,изстрелваше по сто думи в секунда, но за 5 минути успях да разбера доста неща за апартамента и блока, в който ми предстоеше да купувам.smiling smiley...Описанието, което даваш, наистина изглежда примамливо за тази цена, а че ламината не е от най-скъпите, нито е проблем нито е гаранция за нещо. Още повече, че жената е възрастна и преди всичко държи на спокойствието си, не на ламината....Що се отнася до някои намеци в по-горни постове, не разбрах, като съм изказала мнение за квартала,в който живея -в Младост,аз ли ще взема комисионната, щото така излезе...?( не се отнася за теб, Кредиторsmiling smiley)))
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 17:13:02
Купихме панелата *drunk*
3-стаен взехме в Мусагеница, на 2-ри етаж, 82 квадрата.
Понеже доста хора ще ме питат на лично за цената, не ми пречи и тук да я напиша ; 32 000 евро точно, разходите по прехвърлянето бяха за наша сметка.

п.п. Много чудно ми беше, защо между 2-стайни и 3-стайни почти няма разлика в цената или ако има е много малка
Re: 25000 евро за панел
19-11-2010 - 17:18:44
avatar
За момента цената му е много добра, а и изборът на квартал не е никак лош.
Поздравления комшу! smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход