Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley

Публикувано от Svetlio 
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 11:42:05
avatar
Дичо, ако не е тайна с какво си се занимавал преди 1990 ? И какво и къде си учил ?
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 12:02:23
Не прекаляваш ли с исканията drakkar , за себе си нищо не си написал ?!
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 12:14:18
Quote
alana
Простотията ти край няма, Батко...Купувачите и продавачите-голтаци, брокерите-развеждачи, а ти горкия, нито можеш да купиш, нито да продадеш, нито някой да разведеш тук и там, но затова пък добре слюнкоотделяш, какво друго ти остава.smiling smiley...Хубаво е да фокусираш енергията си в нещо съзидателно,че като гледам как зачестиха инсулти, инфаркти, почвам да се опасявам за твоето здраве.
Tи май не можеш да четеш или мислиш че си на общоселско събрание.Къде прочете че купувачитеи продавачите са голтаци?Голтак и развеждач е Имотко.И е хубаво да не се месиш в чужди работи.И да пишеш с истинския си ник Камелия
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 12:14:45
avatar
Quote
dicho
Хей дечица, нямам никакво намерение да се заяждам, понякога се налага да отговарям на злобните нападки на недоучили неудачници. Няма да се правя на велик и да разказвам колко много съм постигнал в този живот, важното е, че живея добре и спокойно, давам хляб /бял/на доста хора, имам сигурност в утрешния ден и всичко това е, защото не съм спирал да работя /това специално за батето/.

ми и аз мога да кажа същото за себе си ?
Тръгнал съм от голата нула - едно сакче дрешки преди 10 години... и айде у софето. Сега за мен има и бял ляб сириние и лютиницаsmiling smiley има и за дузината ми служители. нямам мама нямам тате, немам вуйчо ни чичо. Мога да си позволя всичко, служителите ми ме обичат щото не съм гъз smiling smiley какво повече да се хваля smiling smiley ти си на 57 аз на 33 дай сега да ти натяквам че съм успял повече от теб за по кратко време? а ти ме псуваш че не ми стига учението и акъла?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 12:16:11
Quote
drakkar
Дичо, ако не е тайна с какво си се занимавал преди 1990 ? И какво и къде си учил ?
Как какво е учил?Той е учил до 11клас после бачкер после безработен и накрая брокер а сега безработен.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 12:18:48
avatar
Quote
batko
Quote
drakkar
Дичо, ако не е тайна с какво си се занимавал преди 1990 ? И какво и къде си учил ?
Как какво е учил?Той е учил до 11клас после бачкер после безработен и накрая брокер а сега безработен.

то е важно не колко си учил, а колко СИ научил smiling smiley
щото пълно с безработни висшисти, както и с работещи ама на 500 лева...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 12:20:18
ASSETION, никога никого не съм псувал, относно твоето поведение ти сам си казвал, че можеш да си позволиш да бъдеш простак , освен това не си го меря с никого, нито съм тук да се доказвам. Само едно уточнение - не съм тръгнал с едно сакче отникъде, аз съм глезено столично чедо.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-28 12:22 от dicho.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 12:21:02
Бате, тежко детство ли, що ли ? Що така си се набълбукал с комплекси ?
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 13:06:34
avatar
Quote
dicho
Не прекаляваш ли с исканията drakkar , за себе си нищо не си написал ?!

Дичо, преди време Камелия ме пита и съм оттоворил публично тук. Завършена "бизнес администрация" в НЕбългарски университет, консултант във фирма предлагаща ERP системи за бизнеса. Ако ти говори нещо. Сега си ти.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 13:23:58
avatar
Quote
ASSETION
Аман от тарикатлъци smiling smiley
ей това е проблема тук че всеки иска да е тарикат...
Оня от последния биг брадър дребния, дето живее в мизерна панела с обзавеждане - ала носталгия 78' и той тарикатче си мисли че е... и само манекенки иска...
Аман от тарикати, искам малко земни хора да видя... лошото е че са на изчезване.
Да ти кажа не съм видял някой от хазяите ми да живее по добре от мен...
Чакат с треперещи ръце числото да вземат някой лев да пратян на сина, на щерката, да си платят сметките. За тях 20 лева са много пари. не виждам да са цъфнали и вързали...


За тарикатлъците си прав...Аман от тарикати и майстори 7-ми разряд по всичко в тая държава...Но за земните хора-не...Защото,какви по-земни от тези,за които 20 лева са много пари?!Те са притиснати ниско до земята...И не е въпросът колко пари са много...Защото и 50 стотинки са пари...В магазина не те питат дали са или не са,ако не ти достигнат...Говоря не лично,разбира се...Човек трябва да цени парите-и чуждите и своите...Лошото е,че напоследък,както е казал един умен мъж-Хора много,човеци-малко...
В този форум има явно предимно "деца" харесващи предаването "Кой е по-по-най-..."
И докато си ги "мерите" в интернет,кой по-добре живее и кой повече изкарва,защо не си зададете въпроса-На къде вървим...
Защото тези,притиснатите до земята,с треперещите ръце и 20-те лева са основата на пирамидата на обществото ни...Колкото повече потъват,толкова повече другите,по-"нависоко"слизат надолу...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход