Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley

Публикувано от Svetlio 
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 14:20:19
Quote
dicho
България става страна не от третия а от седмия свят
--------------------
Тя не става, тя е страна от седмия свят. И то ще продължи дотогава,, докато такива като теб не разберат, че всеки трябва да си върши работата. А ти как разбра, че съм неграмотен и мързелив, не знам, ама нищо , давай, ти не си виновен, явно отвътре те кара. Смешко.
Писанията ти тук ясно говорят за теб.като си толко отворен къде учи за брокер?И какво научи?Да вземат шефовете да ви пратят поне месец в Щатите на стаж да видите за какво става дума.Щото колкото по неук мързелив и прост е един човек толкова повече са му претенциите и величието.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 14:51:18
drakkar , за толкова време тук не научи ли какви умения се изискват, за да работиш тази работа , че още ми даваш тъпи примери ?
Ако още не си го прочел, ето ти - каквито клиентите, такива и посредниците.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 15:14:34
Това не са клиентите, иначе щях да се самоубия.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 15:15:42
avatar
Ами не научих. Сигурно 10 пъти съм питал, обаче отговор не съм получил. Кажи де:

1. Образование - ???
2. Умения - ???
3. Качества - ???
4. Знания - ???
5. Други - ???

Относно клиентите: "Винаги са прави", ама и това сигурно не си го чувал.

П.С. Хубаво ще е да се съобразявате с последните, не е препоръка, ама имай едно наум кой държи кинтите, щото тухлите не стават за ядене.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 15:17:44
avatar
Quote
Imotko
Това не са клиентите, иначе щях да се самоубия.

Имотко,
свиквай с новия тип клиенти, кинти ще дават много трудно, лесно няма вече.

Два пъти те питах теб конкретно за цената на стар панел в една съседна тема - отговор пак няма ?!?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-27 15:18 от drakkar.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 16:45:42
Quote
drakkar
Quote
Imotko
Това не са клиентите, иначе щях да се самоубия.

Имотко,
свиквай с новия тип клиенти, кинти ще дават много трудно, лесно няма вече.

Два пъти те питах теб конкретно за цената на стар панел в една съседна тема - отговор пак няма ?!?
Той Имотко е тук да ръси глупости и си мисли че сме 1992г Софийското жителство е паднало току що и народа се е юрнал към София да купува на кило.Сега ще разберат как се работи в наситен пазар.В страна със застаряващо население и увеличаващи се цигани.На Имотко съм му поставил задача да ми търси апартамент дори ще му дам 3000евро ако ми намери това което търся ама той вместо да работи ръси глупости из форума
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 17:03:05
drakkar , клиента винаги имаше право при бай Тошо, да не би да ти е мъка за онова време ? Колкото до това кога един брокер може да се нарече успешен, безброй пъти съм отговарял на такива като теб - брокера трябва да е възпитан, интелигентен, да умее да общува, останалото се учи, не му трябва нито да бъде строителен инженер, нито юрист.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 17:05:59
Писанията ти тук ясно говорят за теб.като си толко отворен къде учи за брокер?И какво научи?
--------------------------------

Бате, за стотен път, само за теб - за 20 г. в тази работа по една дяволия на година да съм научил, пак знам достатъчно, не смяташ ли ?
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 17:09:15
avatar
Това пък за бай Тошовото време как го измисли. Клиента винаги е имал право. Иначе няма нищо да продадеш. Пак не ми отговори - 1, 2, 3 и т.н.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 18:40:45
Quote
drakkar
Това пък за бай Тошовото време как го измисли. Клиента винаги е имал право. Иначе няма нищо да продадеш. Пак не ми отговори - 1, 2, 3 и т.н.
Този е уникален.Просто нямам думи.Но това е България и затова е кочина.Българите просто не осъзнаваме че да живеем добре и да сме щастливи трябва работим а не само да ходим на работа.Какви продажби да има този човек.Клиента винаги имал право при Тато.Та тогава апартаментите ги раздаваха след 30г чакане.Ако откажеш довиждане следващия чака.По магазините нямаше нищо.Перални печки телевизори хладилници не се избираха просто се питаше има ли и веднага се купуваше.Този Дичо явно е някакъв хлапак що ли се занимавам с него.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход