Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley

Публикувано от Svetlio 
bah
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 19:18:44
avatar
Quote
drakkar
Клиента винаги е имал право.

При една "пряка сделка" с имот, то клиент е както купувача, така и продавача.
Те са едновременно клиенти и страни по сделката. Клиенти са на адвоката, нотариуса.
Единия е с пачките, другия със стоката.

Аз съм купувач отскоро, имам 5 огледа и виждам как продавачите си държат на "цената".
Някои ми заявяват: не мога да го дам без пари, защото после какво ще купя.
Всичко е въпрос на баланс на везните.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 20:11:10
Вземай двама от сривьовците, например Батко и Паламуда, може и Грийна, черпи ги по едно малко и ги води с тебе на огледа. Ще ти прескочат двама-трима брокери, ще ти свалят поне 10 000 евро, а Грийни може направо в лева да го договори имота. Слушай ги спецовете, те колко са продали и купули, нямат равни. Вземай ги, няма да сбъркаш.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 20:30:04
@bah

Че се сетиш winking smiley

Че се сети и всеки който УЧАСТВА smiling smiley

А тия наще "кешовци - теоритици" освен по два метра език и по пет пъти "а наздраве" друго не знаят :]
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 21:48:27
Quote
Imotko
Вземай двама от сривьовците, например Батко и Паламуда, може и Грийна, черпи ги по едно малко и ги води с тебе на огледа. Ще ти прескочат двама-трима брокери, ще ти свалят поне 10 000 евро, а Грийни може направо в лева да го договори имота. Слушай ги спецовете, те колко са продали и купули, нямат равни. Вземай ги, няма да сбъркаш.
Ти нито купуваш нито продаваш.Ти просто си един турист развеждач.За да продаваш трябва да имаш имот а за да купиш трябват пари.Голтаци не могат да купуват и продават а брокерите втора година карат на мускули някои станаха хамали други са на едно шосе и като отидат при роднини или съседи и се докопат до интернет продължават с мечтите по форумите.Имотко ти будиш смях и съжаление във форума.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
27-10-2010 - 23:28:38
Простотията ти край няма, Батко...Купувачите и продавачите-голтаци, брокерите-развеждачи, а ти горкия, нито можеш да купиш, нито да продадеш, нито някой да разведеш тук и там, но затова пък добре слюнкоотделяш, какво друго ти остава.smiling smiley...Хубаво е да фокусираш енергията си в нещо съзидателно,че като гледам как зачестиха инсулти, инфаркти, почвам да се опасявам за твоето здраве.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 10:08:44
Батко, батенце, ето, че не само аз оценявам неинтелигентността ти, гордей се. Иначе вероятно съм ти бил дружинен ръководител, щото скоро започвам седмата година от второто си петдесетлетие. Смешко.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 10:23:53
avatar
лелеееее 56 ? добре де...
прилича ли ти така да се заяждаш с деца по форумите и да ни разбиваш детските илюзии ? smiling smiley
ти като оня със стадото и фейсбука smiling smiley
сдавай поста вече и ходи да почиваш - какво само вдигаш кръвното по форумите smiling smiley
аз силно се надявам още на 40 да се оттегля че инсулта чука на вратата...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
bah
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 10:32:56
avatar
Quote
ASSETION
сдавай поста вече и ходи да почиваш - какво само вдигаш кръвното по форумите.
аз силно се надявам още на 40 да се оттегля че инсулта чука на вратата...

Животът започва на 40, дотогава човек гледа нещо да постигне и дано да е постигнал.
Ако само е бил коректен като наемател, майката си тракало.
Инсулта чука на вратата, доктора чука за някоя кинта под масата, хазяйна чука за наема, ....... лайф!
Що да се оттегля човека, що да не се научим един друг на тънкости и тарикатлъци.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 10:42:30
avatar
Аман от тарикатлъци smiling smiley
ей това е проблема тук че всеки иска да е тарикат...
Оня от последния биг брадър дребния, дето живее в мизерна панела с обзавеждане - ала носталгия 78' и той тарикатче си мисли че е... и само манекенки иска...
Аман от тарикати, искам малко земни хора да видя... лошото е че са на изчезване.
Да ти кажа не съм видял някой от хазяите ми да живее по добре от мен...
Чакат с треперещи ръце числото да вземат някой лев да пратян на сина, на щерката, да си платят сметките. За тях 20 лева са много пари. не виждам да са цъфнали и вързали...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
28-10-2010 - 11:09:46
Хей дечица, нямам никакво намерение да се заяждам, понякога се налага да отговарям на злобните нападки на недоучили неудачници. Няма да се правя на велик и да разказвам колко много съм постигнал в този живот, важното е, че живея добре и спокойно, давам хляб /бял/на доста хора, имам сигурност в утрешния ден и всичко това е, защото не съм спирал да работя /това специално за батето/.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход