Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley

Публикувано от Svetlio 
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 20:43:56
Quote
Panther1
Светльо, баце, много отрано си се разциврил, като излязат данните на НСИ другата седмица с поредния спад - тогава трябваше. Както си тръгнал - направо в депресия ще влезеш, а уж нямаш проблеми.

Имам талант да се изразявам точно така с идеятаза да бъда много правилно разбран.. И виждам, че особено правилно сте ме разбрали, след като и две думи на кръст не може да опонирате в своя защита, тъй-като определено се чувствате гузни..
Ама не се притеснявайте въобще, нали ви казах че баничарят е виновен, вие само гризете smiling smiley

Важното в случая не е това какъв образ си създавате за мен, а ФАКТИТЕ пораждащи бг-сривьовщината. Хайде докажете, че не разполагате само с задна предавка smiling smiley
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 21:05:12
Quote
Svetlio
... Да се обзаложим, че всеки сривьо в този форум е държавен служител, чиновник, баджанак?? - Непознаващ цената на труда, цената на благата, цената на просперитета...
Давай да се обзаложим! Аз съм "сривльо", нито съм бил, нито съм държавен служител, нито баджанак. Познавам много добре цената на труда и благата и затова нямам никакво намерение да си давам спечелените с труд пари на малоумници.

Залагам скромно 1000 (хиляда) БГН. Аре нали си отворко, казвай къде ще се видим и какви документи да ти нося в подкрепа на горните си твърдения.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 21:11:12
Е начи си далавераджия.. споменахме някъде, че далаверите умряха smiling smiley
Нещо много често започнахте да ми редите срещи.. не вярвах, че една криза може да накара човек да обърне резбата ахахаха :}
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 21:18:05
Баце, баце, много приказки, малко (никакви) действия. Слаба ракия си.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 21:21:12
Кой е искал ме е намерил...
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 21:31:54
Айде да кажа нещо "в свое оправдание". За другите сривльовци не знам, но аз:

- разсъждавам над-посредствено, реалистично и задушевно (на знам к'во значи т'ва, 'ма автора на темата първи започна *angel*).
- връзването на двата края не ми е проблем изобщо;
- медии - телевизия не гледам, сайтове избирателно;
- мазни, блудкави и “поучителни” серияли - не гледам бг/турски серияли, руски/американски - по лична преценка;
- комар (много рядко), игри на щастието, томболи - не;
- смс-и - не;
- олигофренски реклами като за току-що паднали неандерталци; тв не гледам, пак да кажа, а и дори преди време като гледах - рекламите ги прескачах.
- набиващи се 20-годишни комерсиализирани хамерикански филмета.... уважавам европейското кино, но американското също си има своите постижения, последно гледах един филм 1942 (близо 70 годишен, американски), бога ми, такава режисура и игра малко хора могат да направят и днес. Разбира се, сам избирам кои да гледам.

Цитат: Е какво очаквате от подобна зомби атака??! Набива се основно страх, простотия и зрелище. Бах мааму, това някаква политика ли е, някакво планово зомбиране на масите? Аз да не съм сляп!

Отговор: Очакваме малоумно надуване на балон в имотите и голям рев по форумите по време на спада на балона.
И да - сляп си.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 21:43:34
Добре, докажи тогава, че има балон в момента !

Щом пишеш, че си човек познаваш труда и благата, тоест тяхната цена, значи имаш версия за 149Е цени, както и версия за 800Е-вите балони...
Ще ми е интересно да прочета тази версия, давай
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 23:31:41
avatar
Quote
Svetlio
Да се обзаложим, че всеки сривьо в този форум е държавен служител, чиновник, баджанак?? - Непознаващ цената на труда, цената на благата, цената на просперитета. Обикновено чакащ нещата сами да се случат или да му ги случат, да му падне от горе ей така наготово.

Лично аз няма да повярвам, че така-възпитан баджанак ще купи каквото и да е над 149Е – всякакви дискусии за безпредметни..

Уважаеми бизнесмени, имайте в предвид и се съобразете с този факт!

не си прав грам...
нямам общо с държавата просто си ценя паритеsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 23:44:38
Ти не си сривьо, не се мешай smiling smiley На шестин евра си скочил с 200! Едно е пазарлък, друго е СРИВАНЕ, сриване като цена, идея, полезност, производителност, ценност и тн. Не си чел достатъчно тука за да имаш и бегла представа с какво си имаш работа...

========================================

@Panther1
Днес имах малко натоварен ден и се чувствам леко уморен. Едва ли ще мога да те чакам повече за тази вечер, така че отивам заслужено да си почина. Надявам се сутринта да си пия кафето четейки стихотворението “цените са надути” и текста към песента “я елате балончета при партньора, да ви спука с триста зора”
confused smiley
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
19-10-2010 - 23:52:22
avatar
Аз ще взема да купя няколко имота тоя месец...
искам да видя как е от другата страна на бариерата...
дали ще ми се промени мисленето ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход