Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley

Публикувано от Svetlio 
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
20-10-2010 - 14:11:46
Баце, ако мислиш че ще се хабя да се обяснявам и да наливам акъл на някой дето народо-психологията и сривльовците са му виновни за личните му безумни икономически решения - много си далеч от истината. Ама то това е нормалното положение при теб.
Ако сривльовците и народа като цяло са ти виновни за спада на цените, вземи помисли малко защо имаше спад и в САЩ, Великобритания, Ирландия, Исландия, Испания, Италия, Гърция, Франция ... да не продължавам. Едва ли ще има някаква полза, ама се напъни и помисли. Сигурно и за там са виновни българските сривльовци? Аре лек ден и успех с чакането на РЪСТА.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
20-10-2010 - 15:27:25
Сигурен бях, че макса на версиите ще е нещо подобно.. smiling smiley

За народо-психологията вече ти обясних, но ти нормално нищо не си разбрал.. Това че тогава така ви върпитаха, мен най-малкото в момента ме б'оли сега колко ви е трудно да се адаптирате winking smiley Щото нали имаше: "а га яде чифтетата и пи уотката, ти беше гот, а животно злоядо"... :]
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
24-10-2010 - 23:14:26
Е, хубаво, да искаш жилище за 180 евро кв. е Ганьовщина, съгласна съм. Обаче...да искаш да ми продадеш въпросната стогодишна панелка в Подуене, примерно,както казваш, ама за 1000 евро кв. м. какво е? Не гледай само от едната страна. Тези дни си купих апартамент, доволна съм, даже малко го бяха надценили в сравнение с другите предлагани жилища наоколо, но смятам, че си струва, състоянието му е много добро, общите части също, луксозно направено, със скъпи материали, не мога да имам претенции за цената. Обаче да ме уверява някой, че 40 г.панелка, на последен етаж, трябва да струва 60 кв-60 000 евро, щото й сменил дограмата и мокета бил нов, много моля...Принципно нямам нищо против панелите, нито старите жилища като цяло, даже се бях навила да си купувам такова, заради доброто разположение и реалната квадратура, но малко трезва преценка от страна на продавачите не е излишна. Ако му смениш дограмата, махнеш стария балатум и наредиш ламинат, с това ще удължиш ли живота на заварките да речем, ако си смениш тръбите и инсталацията в апартамента, това променя ли факта, че тръбите на останалите са леш, че мазетата плуват в да не казвам в какво, че стените ти се напукват и панелите се разместват? Ами някои жилища действително струват точно толкова 180 евро кв. а други и толкова не струват. И стига с това сривльовци, не иска човек да ви купува дупките на безумни цени и веднага става сривльо, Ганьо и какво ли още не...
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
25-10-2010 - 18:23:12
Quote
alana
Е, хубаво, да искаш жилище за 180 евро кв. е Ганьовщина, съгласна съм. Обаче...да искаш да ми продадеш въпросната стогодишна панелка в Подуене, примерно,както казваш, ама за 1000 евро кв. м. какво е? Не гледай само от едната страна. Тези дни си купих апартамент, доволна съм, даже малко го бяха надценили в сравнение с другите предлагани жилища наоколо, но смятам, че си струва, състоянието му е много добро, общите части също, луксозно направено, със скъпи материали, не мога да имам претенции за цената. Обаче да ме уверява някой, че 40 г.панелка, на последен етаж, трябва да струва 60 кв-60 000 евро, щото й сменил дограмата и мокета бил нов, много моля...Принципно нямам нищо против панелите, нито старите жилища като цяло, даже се бях навила да си купувам такова, заради доброто разположение и реалната квадратура, но малко трезва преценка от страна на продавачите не е излишна. Ако му смениш дограмата, махнеш стария балатум и наредиш ламинат, с това ще удължиш ли живота на заварките да речем, ако си смениш тръбите и инсталацията в апартамента, това променя ли факта, че тръбите на останалите са леш, че мазетата плуват в да не казвам в какво, че стените ти се напукват и панелите се разместват? Ами някои жилища действително струват точно толкова 180 евро кв. а други и толкова не струват. И стига с това сривльовци, не иска човек да ви купува дупките на безумни цени и веднага става сривльо, Ганьо и какво ли още не...
Моме ти яко си заблудена за новото строителство.Като толкова много разбираш я ми кажи като си купила ново можеш ли да увеличиш сечението на арматурата кабелите якостта на бетона количеството цимент в бетона.Можеш ли да увеличиш шайбите да сложиш хоризонтални противоземетръсни пояси?Да удебелиш изолацията?Да ти изреждам ли още?И изобщо какво е лукс и има ли такова нещо в София.Или ти не знаеш какво е лукс или така ти изнася.Не може да наричаш лукс жилище в колективна сграда и в град с каруци фъшкии и битаци.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
25-10-2010 - 19:24:12
Я по-кротко, ако обичате. Не сме на мегдана в родното ви село, за да се обръщате към мен с " моме". С простащина и агресия далеч няма да стигнете. Не съм тук да възхвалявам новото строителство, има си своите плюсове и минуси. това, което исках да кажа, го казах- не може 40 г. панелка, на последния етаж, с евентуални течове, проблеми с ел. инсталацията, водопровода, наводнени мазета и всички останали съпътстващи проблеми да струва 1000 евро кв.м, само заради новата дограма и подменените настилки...Но какво ли съм седнала да обяснявам на селски бек, със слаби нерви и обноски на Тарзанsmiling smiley)))
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
25-10-2010 - 23:24:48
Quote
alana
.... и обноски на Тарзанsmiling smiley)))

че какво му е на Тарзан - здрав, хубав момък?
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
26-10-2010 - 08:26:14
Quote
alana
Я по-кротко, ако обичате. Не сме на мегдана в родното ви село, за да се обръщате към мен с " моме". С простащина и агресия далеч няма да стигнете. Не съм тук да възхвалявам новото строителство, има си своите плюсове и минуси. това, което исках да кажа, го казах- не може 40 г. панелка, на последния етаж, с евентуални течове, проблеми с ел. инсталацията, водопровода, наводнени мазета и всички останали съпътстващи проблеми да струва 1000 евро кв.м, само заради новата дограма и подменените настилки...Но какво ли съм седнала да обяснявам на селски бек, със слаби нерви и обноски на Тарзанsmiling smiley)))
Ти ще излезеш някоя брокерка маскирала се на купувач.Да ние сме на мегдана на родното ми село щото точно такива като теб го направиха такова.Тарзан е гаджето ти и не се правима психиатър във форума.Панелките изобщо не са по лоши от новите кочини.А цената е тази на която продавач и купувач си стиснат ръцете.Кой колко иска в сайта не е критерии за нищо
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
26-10-2010 - 11:37:10
alana ,дали вече разбра защо често казвам, че тук е пълно с комплексари като батко, кака, фло и компания ?
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
26-10-2010 - 13:12:55
Quote
dicho
alana ,дали вече разбра защо често казвам, че тук е пълно с комплексари като батко, кака, фло и компания ?
Всички които казват на брокерите в очите какво е луксозното ново строителство в тих и престижен Софийски квартал са комплексари нещастници мизерници бедняци и какви ли още не.Всички които им казват че 3% сза два огледа са алчност също са такива.Мнение могат да изказват само брокери и то винаги че цените са ниски и ще растат че кризата свършила и др.глупости.
Re: За цените, манталитета и възпитанието, господа и другари smiling smiley
26-10-2010 - 14:07:41
avatar
Quote
dicho
alana ,дали вече разбра защо често казвам, че тук е пълно с комплексари като батко, кака, фло и компания ?

струва ми се че забрави някого smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход