Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

и пак за себестойността

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 11:27:37
Quote
Тинки Уинки
по-точно

Кажи за два случая, за които знаеш, че са на еднакъв процент обезщетение - единия в София, другия в Благоевград, Къде в София и къде в Благоевград се намират.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 14:26:28
Батко, то е ясно сривлетата какво търсите всичките, ама няма, няма и да има.
Какво става, някой няма ли да ми даде парцелче?
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 16:12:50
Mарине като не могат да намерят няма да вземат 3000 евро.Боклук няма да купя в никакъв случай.
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 16:16:39
Quote
Imotko
Батко, то е ясно сривлетата какво търсите всичките, ама няма, няма и да има.
Какво става, някой няма ли да ми даде парцелче?
Имотко кажи според теб колко струва такъв апартамент щото аз един такъв съм построил и мога да ти кажа колко съм похарчил всичко при курс на долара 1,50-1,80лв за долар приравнен към днешните пари.Като се сложи инфлацията ще се разбере истинската цена.Но чакам да видя твоето мнение.
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 17:27:43
avatar
Quote
Imotko
Батко, то е ясно сривлетата какво търсите всичките, ама няма, няма и да има.
Какво става, някой няма ли да ми даде парцелче?


имотко - били казал твоята фирма колко сделки има за 2010 година за продажби на имоти ?

Че много някакви такива оборотни изказвания правиш... а ми се струва че преиграваш и толкова се увличаш че сам започваш да си вярваш ?
Колко сделки имаш колко доход са ти донесли ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 20:46:22
Quote
batko
Quote
Imotko
Батко, то е ясно сривлетата какво търсите всичките, ама няма, няма и да има.
Какво става, някой няма ли да ми даде парцелче?
Имотко кажи според теб колко струва такъв апартамент щото аз един такъв съм построил и мога да ти кажа колко съм похарчил всичко при курс на долара 1,50-1,80лв за долар приравнен към днешните пари.Като се сложи инфлацията ще се разбере истинската цена.Но чакам да видя твоето мнение.

Колко струва какво? Да се продаде, да се купи или да се построи. В Лозенец къде - на Баучър, на Семинарията, на Хладилника, в Южния парк или до Римската стена. Да се построи сега струва /със земята/ от 600 до 700 евро на кв.м. Ти го искаш на 500 и то искаш етаж, изложение и перфектно разпределение. Е, няма да стане.
Построи си още два сам, щом можеш. Построи един и на мен, плащам го на 600.
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 20:52:22
Quote
ASSETION
Quote
Imotko
Батко, то е ясно сривлетата какво търсите всичките, ама няма, няма и да има.
Какво става, някой няма ли да ми даде парцелче?


имотко - били казал твоята фирма колко сделки има за 2010 година за продажби на имоти ?

Че много някакви такива оборотни изказвания правиш... а ми се струва че преиграваш и толкова се увличаш че сам започваш да си вярваш ?
Колко сделки имаш колко доход са ти донесли ?

Моята фирма няма нито една сделка, защото нямам фирма. Забавно ми е, като ме смятат за брокер, а ги защитавам, защото пишете по техен адрес доста глупости.
Тук е форум, няма да се хвалим.
Иначе доста от фирмите са зле, нормално е. Не защото са глупави, непрофесионалисти или нещо друго такова. Пазарът е малък и няма за всички. В София сега има по около 150 продажби на ден, писал съм сто пъти. На едни им е малко, на други много. Данните са от Агенцията по вписванията и са факти. Търсене на жилища има доста голямо, цени няма, а защо не свалят, не знам, казва ли ти някой.
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 20:52:57
Imotko да си купя искам може около Римската стена и по на горе Бигла Кораб Планина Галичица.Айде намери в този район имаш 700 евро на квадрат +3000 за теб.Не се шегувам.Не ми се занимава вече със строежи.не съм на 25години.Не ми се носят тухли вар бетони плочки.Не ми се разправя и с разни фирми и майстори.
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 21:00:07
Не съм се интересувал, ама мисля, че под 1000-1050 нe би трябвало да има нещо читаво, сори.
Re: и пак за себестойността
29-09-2010 - 21:50:07
На Римската стена и един за мен, моля. Щото имам едни дзвер, дето учи отсреща, това е сериозно, ама иляда са ми множко. Тук трябва да продам 2, да купя там един подобен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход