Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на имотите в София трябва да паднат!

Публикувано от slynce 
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
29-09-2010 - 23:06:38
:} голям майтап много забавни коментари са се нацвъкали.Assetion хайде да се запознаем.Другите какво да ви кажа не ми се спори.Ще ви кажа само ако имам излишни 100 000 лв няма да си купя жилище в София.Мисля, че и в Румъния няма такива грозни блокове.За цените, на които се предлагат някои апартаменти е по-добре да си събори даден блок и да се постраи наново :] -абсолютно достатъчни ще са.Не можеш да очакваш от овча поляна допреди 6 години сега да валят милиони!Провинциалистите не са толкова прости, а чужденците се усетиха, че България трудно ще се оправи!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
29-09-2010 - 23:16:26
Някой да те кара насила. То пазарът и без тебе се оправя някакси.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 09:32:37
Има хора, които никога няма да се отърват от т.нар. "провинциален синдром" и се скъсват да се опитват да доказват колко е грозна София, как стъклените парапети са грозни, как цените ТРЯБВА да паднат, въобще доста настроение ми създават, за което всъщност благодаря.slynce , стой си там на село, не ти е работа да коментираш в какви грозни жилища живеем ние столичани, остави ни да си живеем в тази грозота, не идвай насам, щото и без тебе половин София намеква. А цените ще се движат нагоре или надолу независимо от тебе, а от реалните участници на пазара.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 09:45:22
Quote
dicho
Има хора, които никога няма да се отърват от т.нар. "провинциален синдром" и се скъсват да се опитват да доказват колко е грозна София, как стъклените парапети са грозни, как цените ТРЯБВА да паднат, въобще доста настроение ми създават, за което всъщност благодаря.slynce , стой си там на село, не ти е работа да коментираш в какви грозни жилища живеем ние столичани, остави ни да си живеем в тази грозота, не идвай насам, щото и без тебе половин София намеква. А цените ще се движат нагоре или надолу независимо от тебе, а от реалните участници на пазара.

Дичо,

Тя половин София намеква, а пък тругата половина говорят на западен диалект и не могат да сложат едно ударение на мястото му.

Место, млеко, осам, ше зареда, требва, бегай, всеко и още много други примери за т.нар. "твърд" говор. Това е не по-малък признак на селения!

А, забравих супер смешното ще ходимЕ, можемЕ, ядемЕ, спимЕ, ебемЕ се!

Правилното е ходим, можем, ядем, спим, ебем се!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-30 09:48 от Marin4oPen4ev.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 10:09:16
Тове "ме"-кането и мен ме вбесява, ама го има цял ден по телевизията и поне 70% от народа така говори, няма отърване от него.
PMP
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 10:23:51
всички КУРеняци ги гони шизофренията, са окапим, са обрасним и щи са обадим...обикновено живеят в О'беля и шаолюн и са много горди...все пак са КУРенцяци и не мекат. Евала! Мамина селска тя...
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 11:12:16
Quote
dicho
Има хора, които никога няма да се отърват от т.нар. "провинциален синдром" и се скъсват да се опитват да доказват колко е грозна София, как стъклените парапети са грозни, как цените ТРЯБВА да паднат, въобще доста настроение ми създават, за което всъщност благодаря.slynce , стой си там на село, не ти е работа да коментираш в какви грозни жилища живеем ние столичани, остави ни да си живеем в тази грозота, не идвай насам, щото и без тебе половин София намеква. А цените ще се движат нагоре или надолу независимо от тебе, а от реалните участници на пазара.
Вземи се ощипи и влез в реалността.Та според теб София хубав град ли е?Според мен не е.И ако на теб ти харесва означава че или лъжеш или си кьорав.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 11:54:02
PMP, batko, само по начина на изказ личи разликата помежду ни и за ваше съжаление не е във ваша полза. Батко ли си, кака ли си, не съм кьорав, нито лъжа, ще ти цитирам Миряна Башева /ти едва ли знаеш коя е, ама нейсе /:

"София не е най-хубавият град, София не е най - големият град, но като мой роден град, София няма равна на сбе си !" . Батко /или како/, това, че имам различно мнение от твоето, дава ли ти право да твърдиш, че "или лъжеш или си кьорав", непременно като теб ли трябва да мисля ?
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 17:34:14
avatar
Аз днес като разгледах цените на старите блокове и май мисля да сменям отбора...
цените вече са паднали доста... и мисля че са що годе нормални...
много не престижни картали са под 1000 лева.. има дори и по ниски и това са офертни цени...

накъде да падат smiling smiley и да паднат няма да е с много
цените на новото строителство са се още високи но и това ще се оправи скоро...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
30-09-2010 - 17:53:38
Quote
dicho
PMP, batko, само по начина на изказ личи разликата помежду ни и за ваше съжаление не е във ваша полза. Батко ли си, кака ли си, не съм кьорав, нито лъжа, ще ти цитирам Миряна Башева /ти едва ли знаеш коя е, ама нейсе /:

"София не е най-хубавият град, София не е най - големият град, но като мой роден град, София няма равна на сбе си !" . Батко /или како/, това, че имам различно мнение от твоето, дава ли ти право да твърдиш, че "или лъжеш или си кьорав", непременно като теб ли трябва да мисля ?
Tук няма какво да мислиш.Щом ти харесва твоя воля.Това ясно показва какво харесваш.Е аз не харесвам това.Щом харесваш калта боклуците конете кучетата мангалите дупките и мизерията харесвай си колкото си искаш само не мисли че това е превъзходство над тези дето не харесват тая свинщина.Миряна Башева между другото не е критерии за нищо или пък пример някакъв.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход