Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на имотите в София трябва да паднат!

Публикувано от slynce 
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 17:10:12
avatar
Quote
Върколак
Quote
ASSETION
Слънце моля те кажи ми къде не е пълно с цигани, с лайна от кучета и коне и не прилича на боклучарник?
Да се преместяsmiling smiley наистина търся такова място ?

Ти излизал ли си от София за повече от един ден? Не за друго , но просто сам да направиш разликата. А цигани вече има навсякъде и ще става все по-зле, но има разлика и при циганите в зависимост от това къде са живяли. Бягай от София , колкото е възможно по-далеч. А ламята все си има слабости.

От месец и половина не съм стъпвал в софия..ама лятото си замина...ако ставаше за плаж още 3 месеца нямаше да се върна...
Търся гледам картата и се чудя за алтернатива на софия за живеене? къде някой да ми каже? Работата ми е такава че далищесъм всеки ден в софия или веднъж на 2-3 месеца - все тая!
обаче къде да живея където да е чисто -хората да са нормални и най-важното да НЯМА ЦИГАНИ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 17:17:53
Quote
ASSETION
Quote
Върколак
Quote
ASSETION
Слънце моля те кажи ми къде не е пълно с цигани, с лайна от кучета и коне и не прилича на боклучарник?
Да се преместяsmiling smiley наистина търся такова място ?

Ти излизал ли си от София за повече от един ден? Не за друго , но просто сам да направиш разликата. А цигани вече има навсякъде и ще става все по-зле, но има разлика и при циганите в зависимост от това къде са живяли. Бягай от София , колкото е възможно по-далеч. А ламята все си има слабости.

От месец и половина не съм стъпвал в софия..ама лятото си замина...ако ставаше за плаж още 3 месеца нямаше да се върна...
Търся гледам картата и се чудя за алтернатива на софия за живеене? къде някой да ми каже? Работата ми е такава че далищесъм всеки ден в софия или веднъж на 2-3 месеца - все тая!
обаче къде да живея където да е чисто -хората да са нормални и най-важното да НЯМА ЦИГАНИ

Виж Иванов какво предлага на Слънчев бряг. Може би там да няма, но не съм стъпвал от 10 години, така че не съм актуален.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 17:37:11
В Париж и Лондон явно не става, на Карибите и Бали са само цигани, в Антарктида е студено, я си стой в СОФИЯ..
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 17:41:04
Quote
dival
София си е супер и цените са като във всяка друга европеиска столица - с какво е по лоша нашата че и цените да са ниски

Колко мъка има по този свят, Боже ...
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 17:44:40
Quote
Върколак
Ти излизал ли си от София за повече от един ден? Не за друго , но просто сам да направиш разликата.
За него не знам ама аз често илизам от София, и такова грозно гето няма никъде. Само едно уточнение, не трябва да излизш от София през околоръсното, а през летището!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 23:29:00
Ех да можехме да пратим циганите в Индия!Там щяха да се интегрират бързо по цвят, но не знам дали щяха да им се зарадват...Между другото из София освен с другото е пълно и с клошари, крайно бедни и миришешти хора (не цигани) освен молове няма да е лошо да се наблегне и на строене на приюти.Жалка картинка, но на кого ли му пука в София повечето са такива непукистии..Assetion къщичка в околията примерно Своге, Благоевгад, Кюстендил?
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 23:34:17
Quote
slynce
Цените на имотите в София е крайно време да паднат.Всички разбраха, че това е земетръсна зона така че не чакайте имотите да паднат преди цените им!Повечете сгради не приличат на нищо включително и новите кооперации!Кой излъга архитектите или който там ги измисля, че стъклените парапетчета на тераси са нещо красиви или ефективни?!И престанете да живеете с заблудата, че всеки роден в провинцията си мечтае да живее в София!!!

Уаууу -още един се е напророчил........
*ok*
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
25-09-2010 - 23:39:33
то и нафтата трябва да стане 1 лв./литър smiling smiley и цигарите 0,50 лв./пакет smiling smiley
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 00:29:04
avatar
Quote
dival
Няма да падат цените ! Дори и да паднат нали не мислиш че после пак ще се вдигнат ?
Защо да падат цените в СОФИЯ ...къде е логиката
София си е супер и цените са като във всяка друга европеиска столица - с какво е по лоша нашата че и цените да са ниски
И не е вярно че хората от провинцията не искат да живеят в столицата
умирам си да живея там , всичко продадох ама на ...пак не ми стигат за една панелна гарсониера поне ...
мечтая си да видя големия град ......
един път само да се уредя ...ама на .......
*yes**bow**yes*
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 12:42:03
Quote
slynce
Ще ви се софиянци да за ви златни панелките, но не са winking smiley .Съжалявам че сте се набутали с много "имоти", но това е положените.София е мн зле прилича на боклучарник, пълно е с цигани, никъде не е мислено поне за малко естетика.За чистота и дума да не става!Няма тротоари само фекалии от кучета и коне.Е и за какво да са 2/3 пъти по-скъпи дупките от тези в провинцията????Знам знам защотото се чака нов голям трус winking smiley


ЦЕНИТЕ навсякъде са неоправдано надути заради комерсиализацията и урбанизационните процеси. Според мен трябва да паднат,имайки предвид лошата инфраструктура ,която не подлежи на сравнение с развитите европейски страни ,където цените са същите почти .Повечето хора ,на които им очуждиха къщите и ги набутаха в панели не са виновни !!!! Панелките се построиха не да подслонят тях, а просташката част от провинцията (далеч съм от мисълта ,че в провинцията няма интелигенция) ,която е работна ръка за тогавашните заводи! Тези простаци нечувстваиики София като роден град,хвърлят боклуци по улици,градинки,рушът, навсякъде се чуваше сръбска музика и искат всички да се съобразяват с тях и т.н. .Идват в София с се мислят за номер едно.А циганите ги е имало и преди , но бяха по малко в София- причината е че имаше какво да се краде от работещите тогава заводи в провинцията ! След праватизацията и обезлюдяването на селата дойдоха в София да крадят! Като голяма грешка отчитам политическия чедър на циганите от политиците заради това , че те се твърд електорат.Те са паразити коити жижеят само на наш гръб-не плащат данъци--а ползват обществен транспорт,карат коли по държавните пътища и ,магистрали,други неща които се обслужват от бюджета,здравни осигуровки -а ползват медицинска помощ даже с нахалство искат първо тях да обслужат(и Хасан е Хора)! Както и конските фиести на циганите с техните каруци! За кучетата-това е носталгията на повечето селяни към гледаните домашни животни които са оставили на село.Виждайки ,че не могат да се справят с животинките те ги изоставят на улицата и така се напълни с помярчета .Мога ,още доста примери да дам за селенията и простащината на "СОФИЯНЦИ--ПЪРВО ПОКОЛЕНИЕ- БИВШИ СЕЛЯНИ ",но за сега толкова ! Трябва да се разбере ,че не съм против провинциалистите,но съм против в по голямата им част на лошото възпитание и отношение към градската среда както и към амбицията ,стремежът им да те прегазят и продължат напред !!! През празниците в София е РАЙ,защото "СОФИЯНЦИТЕ --ПЪРВО ПОКОЛЕНИЕ" СА НА СЕЛО ПРИ МАМА И ТАТЕ!!!
Тогава София е по Чиста!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход