Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на имотите в София трябва да паднат!

Публикувано от slynce 
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 13:05:38
Quote
Imotko
"Работа" не следва да се разбира само като такава с работно време от 9 до 17 часа. Има и бизнес, и далавери, и наркотици, и проституция, и каквото щеш. Все е работа.

*sos**sos*eye popping smileyeye popping smiley

Тия "работи" ги има навсякъде по света. Важното е да имаш възможност за нормална работа от 9 до 17 с която да живееш сносно!! Със 700-800 лв - кое първо???
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 13:38:45
Quote
Imotko
"Работа" не следва да се разбира само като такава с работно време от 9 до 17 часа. Има и бизнес, и далавери, и наркотици, и проституция, и каквото щеш. Все е работа.
Браво, браво! Ето с такива дейности ще преуспеем! Явно такива клиенти са любимите на имотко - далавераджии, престъпници и курви.
Лошо няма.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 14:25:07
avatar
Quote
Panther1
Quote
Imotko
"Работа" не следва да се разбира само като такава с работно време от 9 до 17 часа. Има и бизнес, и далавери, и наркотици, и проституция, и каквото щеш. Все е работа.
Браво, браво! Ето с такива дейности ще преуспеем! Явно такива клиенти са любимите на имотко - далавераджии, престъпници и курви.
Лошо няма.

Еми само лесно изкарани пари се харчат лесно за "луксозно" строителство с 40 % общи части по 1000 евро квадрата. Нормален човек с честно изкарани пари знае цената им, лошото е, че в Бг е пълно с любимците на имотко и от това страдат нормалните хора. Но пък търпение му е майката, англичаните казват "Easy come, easy go" дано свършат мръсните мангизи да видим продавачите на кого ще разчитат.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 14:57:08
Е, вие какво искате, на всеки с работа от 9 до 17 да му се даде по един тристаен в Борово с гараж за 35 000 евро.
Това за наркотиците и далаверите беше шега, ама и не съвсем. В София ги има и тия неща, мръсните и полумръсните пари също участват на пазара, та искам да кажа, че цените на имотите никога няма да зависят само от средните заплати, която идея кой знае защо упорито се прокарва тук.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 15:02:52
avatar
Съгласен съм с всичко по-горе само да уточня - 35 000 лева, може и без гараж. Иначе мръсните пари най-лесно намират убежище в НИ, за съжаление и помпат допълнително цените.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 15:37:32
И аз се записвам за тристаен за 35 000 лв, може и да не е в Борово. *write*
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 16:20:26
Quote
Boby
И аз се записвам за тристаен за 35 000 лв, може и да не е в Борово. *write*
А навит ли си, ако е без право на продажба и задължението да живееш в него?
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 16:30:03
Ми навит съм, само дето няма да живея в него, таман свикнах нашироко. *angel*
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 17:45:01
За 35 хил. евро се продава тристаен, но блокът пропада. Не пропадал много и не до степен да падне, но имало напуквания. Све пак за 35 хил. толкова.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
08-10-2010 - 17:54:27
Цялата тема е грешна. Въпросът е не да паднат цените в София, а да се вдигнат заплатите , и не само в София. Иначе впрягате каруцата пред магарето. Първо си оправете си заплатите, пък тогава ще говорим!!!!!! Тъй е най-лесно да приказваш - ми няма пари - ами като нямате пари къде сте тръгнали да купувате???? Това, че някой краде яко си остава за ваша сметка, не го ли разбрахте??? Кой ви е крив, че работите за по 500-600лв??
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход