Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на имотите в София трябва да паднат!

Публикувано от slynce 
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 12:48:00
Да бе те от провинцията не са чували за чужбина *ok* .Не можеш да сравняваш София с другите европейски столици по ред причини.Не не ми се изброява.Отиди и виж!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 13:00:22
korenqk не можеш да слагаш всички от провинцията под един знаменател!Както не можеш да обвиняваш циганите за всичките мизерии.На мен за съжаление ми се наложи да сменя доста работни места в България, никъде не е имало назначени цигани, но навсякъде е имало мизерии, некоректност, интриганти и злобари.Характерът на човека не зависи от това дали е роден в провинцията или в незнам коя градска Аг клиника!!!Ако някой от провинцията е станал гадняр е сигурно за да подражава на софиянци! winking smiley На мен лично са ми казвали, че ако в София се държиш добре и възпитано ще те смачкат.
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 15:39:25
Quote
slynce
korenqk не можеш да слагаш всички от провинцията под един знаменател!Както не можеш да обвиняваш циганите за всичките мизерии.На мен за съжаление ми се наложи да сменя доста работни места в България, никъде не е имало назначени цигани, но навсякъде е имало мизерии, некоректност, интриганти и злобари.Характерът на човека не зависи от това дали е роден в провинцията или в незнам коя градска Аг клиника!!!Ако някой от провинцията е станал гадняр е сигурно за да подражава на софиянци! winking smiley На мен лично са ми казвали, че ако в София се държиш добре и възпитано ще те смачкат.


slynce не съм ,искъл да обидя интелигентните хора от провинциата ,както и образованите и работещи цигани. Аз говорех за простаците селяни и ВЕЧНО БЕЗРАОТНИТЕ цигани,както и за селяните тип ГАЗАРИ които се превеха на Софиянци и отивайки по черноморието и вилнееики и правеики простотии създадоха лоша слава на София,слава заради която са те посъветвали да не се държиш добре и възпитано може би съветът им е бил :мачкаи толерантните Софиянци !??
Грешиш :*stop* има голямо значение за характера и личността на човек, който е роден и израстнал в интелигентна и културна среда и човек слабообразован ,които е пасял говедата на село поради простата причина ,че не е имал възможността да се развива !
Повечето дребни душици:g: от провинциата са супер комплексари и са дошли да се доказват пред Софиянци,но уви показват си селския нрав и характер-- ЗАТОВА ЦЕНИТЕ НЯМА ДА ПАДНАТ , заради комплексарите ,които са готови да платят безумна цена само и само да се набутат в ЦЕНТЪРА на СОФИЯ, като си продадът и последната нивичка на село която са купували с кръв и пот дедите им само и само да се "нарадят" в Софията.....А специално за чужбина- работа в софтуерна фирма и ми се налага често да излизам от околовръстното със самолет така ,че имам поглед върху устроиството,архитектура,изградени комуникации и начин на живот за да мога да съпоставя 1.цена към 2.инфреструктура .Първото се доближава до европеииската ,но за съжаление за инфраструкрурата и устроииството сме дасетки години!!! И за какви цени говорим!????
Като англичаните били"купували",да купуват заради стремглавия ръст на цените у нас(преди кризата) с цел печалба, след препродажба,както и за многото българи които изгоряха от лакомията си
! Жал ми е за тези хора които си купиха основно жилище в този имотен балон и сега ближат рани:cry:
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 16:05:14
Цените на имотите в София няма да паднат за съжаление ,заради инвазията на ПРОВАСА.Аз ги ризбирам до някъде ;когато те мързи да обработваш наследствената ти замя и да се занимаваш с никумоприятна работа по добр е да кажеш-ПРИ НАС ИМА БЕЗРАБОТИЦА и да тръгнеш към големия град. "да ,ама не "както казва Петко Бучаров ,защото замято която е хранила цяла Европа и обработвана от Белчо и Сивушка ,не от високотехнологични машини СЕГА ПУСТЕЕ!!!!!!!
Трябва да има начин да върнем СОФЯНЦИ--ПЪРВО ПОКОЛЕНИЕ по РОДНИТЕ ИМ МЕСТА-::::като се намали цената на храната-търговците няма да купуват :Холандски лук,Турски ,Сръбски,Македонски и Гръцки домати(с молци вътре),Гръцки краставици ,а ще копуват продукция от нашите производители така ще се оживи стопанството всеки селянин ще имс СМЕТКА да се занимава,но трябва и труд(,не както в годините на комунизма един работи и храни пет началници) !!! Но кои съм аз да давам безплатни съвети......Всеки си има глава на раменете и да си мисли !!! Аз си живея добре ,както на мен ми е удобно и не се бъркам в чуждите работи- още повече безплатно!!!!*write*
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 17:39:59
Quote
korenqk
Цените на имотите в София няма да паднат за съжаление ,заради инвазията на ПРОВАСА.Аз ги ризбирам до някъде ;когато те мързи да обработваш наследствената ти замя и да се занимаваш с никумоприятна работа по добр е да кажеш-ПРИ НАС ИМА БЕЗРАБОТИЦА и да тръгнеш към големия град. "да ,ама не "както казва Петко Бучаров ,защото замято която е хранила цяла Европа и обработвана от Белчо и Сивушка ,не от високотехнологични машини СЕГА ПУСТЕЕ!!!!!!!
Трябва да има начин да върнем СОФЯНЦИ--ПЪРВО ПОКОЛЕНИЕ по РОДНИТЕ ИМ МЕСТА-::::като се намали цената на храната-търговците няма да купуват :Холандски лук,Турски ,Сръбски,Македонски и Гръцки домати(с молци вътре),Гръцки краставици ,а ще копуват продукция от нашите производители така ще се оживи стопанството всеки селянин ще имс СМЕТКА да се занимава,но трябва и труд(,не както в годините на комунизма един работи и храни пет началници) !!! Но кои съм аз да давам безплатни съвети......Всеки си има глава на раменете и да си мисли !!! Аз си живея добре ,както на мен ми е удобно и не се бъркам в чуждите работи- още повече безплатно!!!!*write*

Сори ама "цените на имотите" не се плащат с парите на селяните. Те се плащат с парите на немеца колонизатор, които вече счита, че има достатъчно роби в централна и източна Европа и предпочита тези роби да си му връщат парите вместо да се накисва с още повече мързеливи такива. Това което беше, скоро няма да го има пак. Може и да има селяндури дето да идват в София, ама никой вече няма да им даде хиляди и хиляди евра за да плащат имагинерните цени на продавачите!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 19:39:10
Две теми за сривска София... ахах някой не е успял да си купи на 150 еврака :}
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 20:19:39
avatar
Чакам с нетърпение тема от сорта "До дам ли 90 еврака на квадрат или да са попазаря за 75 еврака"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 20:32:48
korenqk не, че искам да те обидя, но правописът ти е доста зле!Май се чувстваш застрашен от конкуренцията?!Думи като софиянци, врачанци, ловечлии и пр. се пишат всичките с малка буква.Мисля, че горката София е в такова "архитектурно" критично състояние точно заради софиянци, които се имат за кореняци.Кой е разрешил, поощрил и дори строил тия нахвърляни навсякъде панелки, сякаш създадени от нищо не разбиращи малчугани.Мъка ми е като си помисля какво е нужно на София за да изглежда що годе добре!Тия панелки...изоставени,порутени сгради, буренясали площи, нищета и мизерия навсякъде!
Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 20:39:58
Града го развалят хората, не сградите... слънчице

Ама нали нема де да идете *zzz*
*write**zzz**smiley_ahh*Re: Цените на имотите в София трябва да паднат!
26-09-2010 - 22:33:59
Quote
slynce
korenqk не, че искам да те обидя, но правописът ти е доста зле!Май се чувстваш застрашен от конкуренцията?!Думи като софиянци, врачанци, ловечлии и пр. се пишат всичките с малка буква.Мисля, че горката София е в такова "архитектурно" критично състояние точно заради софиянци, които се имат за кореняци.Кой е разрешил, поощрил и дори строил тия нахвърляни навсякъде панелки, сякаш създадени от нищо не разбиращи малчугани.Мъка ми е като си помисля какво е нужно на София за да изглежда що годе добре!Тия панелки...изоставени,порутени сгради, буренясали площи, нищета и мизерия навсякъде!

От никаква конкуренция не се чувствам застрашен, ни най-малкото за "Софянци" с която имах нещо в предвид ,но щом не си разбрал посланието ми хубаво*ok* ,не искам да споря."Кой е разрешил, поощрил и дори строил тия нахвърляни навсякъде панелки",ами,париията любима за да докара в София работици ! Хората от провинцията даваха преди, мило и драго за панелка и жителство в София.Аз не се имам,аз съм кореняк СОФЯНЕЦ.Достатъчно е да ти кажа,че моите баба и дядо са родени в София още преди освобождението ,когато София е наброявала под 12 000 души .Не ти се сърдя за казаното от теб ,защото част от това е истина.Примерно от 12 000 души към освобождението до 2 200 000 души сега много Софиянци ПЪРВО-ПОКОЛЕНИЕ са дошли в София и са я компроментирали,ако щеш и архитектурно ."Мъка ми е като си помисля какво е нужно на София за да изглежда що годе добре!"-в моето детство изглеждаше много добре,всички се събирахме и заедно почиствахме пред кооперациите -на улицата която живея сме играли на рибче с топката ,а сега е като булевард,Има очуждение, хората не се събират да почистят,разчитат на фирмите за чистота а това е стимол на хората да правят мърсотия и т.н.. .Просто ,София беше към 800 000 хил. и нямаше толкова коли !София е била една от най-чистите столици,а виж сега ,какво става .Това е от мен. Успех !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход