Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добър ден "РАЗТЕЖО"

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 11:11:04
Паламуде , ние сезона си го знаем , естествено че от 20 август сезона премаля -тоест тогава пристигат предобедените туристи за по ниска цена .Ако видиш някъде табелка -свободни стаи-значи че се търси точно определен брой хора за точно определено време .Ако пък след 20 август ми ревнеш за цената -нито ще ти дам дистанционното нито ще ти сменям чаршафи през ден.За 5 лв това е мит - няма да спиш на бели чаршафи-само в бунгало без вц .Но ако знаеш наистина такава цена 5 лв -сподели я, има хора които търсят за толкова и се чувстват добре.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-01 11:12 от filmatoplo.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 11:33:26
avatar
Quote
filmatoplo
Както казва Иванов -даваха цена но търсеха-климатик,парко място,басейн, за самостоятелната баня се подразбира и други екстри като тераса с изглед , ако пък хотела е по близо до морето печелиш одма.Сега съм на 2 да овеличавам стаите или да правя басейн и др екстри че да печеля от цена вместо от оборот.За това се доверявам на Иванов има опит.

Боже-боже. Не разбрахте ли че хотелите по морето освен за пране на пари за друго не стават!

Дори целогодишно заети хотели с цени над 50 лв. на нощувка трудно връзват двата края, вие ми говорите за 3 месеца инцидентна заетост. Да не съм го правил да ви повярвам. Туи - Муи са само за имидж, че хотела е зает друго собственика не печели .... дори с развалени (замразени) яйца за закуска smiling smiley

дори мутрите дето с с 50% подарено участие, не могат да докарат лев от хотели гледат по-рисковия бизнес smiling smiley

ай да не си отварям устата, че ще ме гръмнат някъде.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 13:50:28
avatar
филме фимеее,,, всчките ни хотели такива.
Ако Хотела не е проектиран с Басейн по-добре не прави!

Половината хотели са с ресторанти в помещения проектирани за анимация... включиш пет уреда и инсталацията заминава.... за ергономичност и климатизация да не говорим!!

и като се почне с едни врменни трифазни инсталации направо лудница... smiling smiley

то затова слънчев бряг беше като дискотека и никъде не продаваха сладолед ... ?!?!? щото ги беше страх да зареждат smiling smiley

ама за бой са тези дето дават разрешенията!
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 15:40:29
Quote
filmatoplo
Както казва Иванов -даваха цена но търсеха-климатик,парко място,басейн, за самостоятелната баня се подразбира и други екстри като тераса с изглед , ако пък хотела е по близо до морето печелиш одма.Сега съм на 2 да овеличавам стаите или да правя басейн и др екстри че да печеля от цена вместо от оборот.За това се доверявам на Иванов има опит.
Това твоето ми звучи като виц.
Доколкото разбрах, ти нямаш тоалетни в стаите, а смяташ да правиш басейн. Що за безсмислица?
Ти преди 10-ти юли човек не си видял да ти влезе в хотелчето и след 6-ти септември няма да видиш. Това са 2 месеца заетост. За какво печелене от оборот разправяш? Оборот ще е, ако имаш целогодишна заетост над 50%.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 18:34:04
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 20:18:50
Единственият начин глупакът да блесне с ум е като мълчи!
Туризмът го оставете на др. Иванов и на който му е работата, вие си гледайте бозаджийниците. Простотиите на Дойче веле край нямат, както и на другите основани от Гльобелс немски СМИ-та. Единственото оправдание е, че всички стании се пишат от български педали и недоклатени тетки.
Факт е, че Слънчев бряг, а и нашето моле са пълни за разлика от от другите дестинации и са пълни със западни туристи за разлика от полупразните гръцки курорти пълни с изметта на света - македонци, сърби и диви наши селяни от приграничните райони.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 21:44:34
Имам бани и тоалетни в стаите -стига пък и ти.Пиша само за критериите .
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
02-09-2010 - 10:07:58
Имам чувството че не сте ходили на морето.
За какви пълни курорти говорим. Вярно е че бяха пълни всички хотели, ама заведенията?
Тази година беше годината на всичко включено - лично аз 3 пъти бях така - 2 на съни 1 на златни. Хора има единствено по дискотеките и 1-2 вървежни бара при това само ПЕТЪК, СЪБОТА и НЕДЕЛЯ (донякъде). през седмицата няма кой да напсуваш - то не са бедрум, какао, мания, ПиаР клуб, Ароганс - на златните донякъде бяха пълни и през седмицата.
За не говорим за смешните картинки на Съни - улицата (плажната алея) пълна с хора - насядали, някои се въргалят по тротоара и пътя и поркат в бутилки бира, вино, водки, а кръчмата отсреща с оркестър и певица при 20 маси има само 3 заети smiling smiley.
И как няма да ходиш на all inclusive - като ти е по 50-60 лв на ден и това АВГУСТ!
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
03-09-2010 - 09:46:35
Стига бе -вчера говорих с двама колеги които освен с хотели се занимават и с превози по летището и екскурзии-та те ми казаха че тая година е била силна в сравнение с миналата година.Август не можели да намират легла за свои туристи дори в Слънчев бряг.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход