Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добър ден "РАЗТЕЖО"

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 23:34:10
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Вие нима не четете статистиката на НСИ? Наистина ли не я четете? Или сте от другата категория която я признава кога както и изнася?
Да говорим с частни впечатления е много лесно. Затова е статистиката за да обобщава. Още нещо позитивно:[banks.dir.bg].

Ръста тича насам по "Дунав" мост*beer*


Гледам че пак пишеш по нощите сън не те лови че да ти кажа.
Четем и ние по нещичко ама и правим анализ на прочетеното. Ромъния направила растеж 0.3% с цената на дигнато ДДС 24% и 25% съкращение на заплатите. При такива драконовски мерки, разтеж то 0.3% – извода е ЧЕ ТЕ СА БИЛИ МНОГО ЗЛЕ!

И така от 1 януари и за теб ще има ново ДДС и нови съкращения тамън тогава ще е минал "Дунав мост" негово величество ръста.

Ни копува ни продава
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 23:38:14
avatar
Да румънците бяха много зле, когато купуваха цели кошници със стока от русенските супери ли или кога? Американците въобще ли не бяха зле? Колко срува един двустаен в Детройт? Най-гадното е да отидеш в един по-западен свят с надеждата да се отървеш от мизерията, пък да се окаже, че си я застигнал.moody smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 23:45 от СТОПАНИН ... ..
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 00:51:44
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Да румънците бяха много зле, когато купуваха цели кошници със стока от русенските супери ли или кога? Американците въобще ли не бяха зле? Колко срува един двустаен в Детройт? Най-гадното е да отидеш в един по-западен свят с надеждата да се отървеш от мизерията, пък да се окаже, че си я застигнал.moody smiley

Добър вечер ПУНДИ!

що ме караш да пиша от телефона
айде на здраве! че много макцки тука smiling smiley
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 01:33:37
avatar
Разкри ме мама му стара! Кога ОФЦЕТЕ ще осъзнаят, че за да те поканят на масата, трябва да си роднина? Ако незрящите в цените са и с превръзка, няма как да разберат, че някой ги гласи с остена и ятагана.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 03:40:44
avatar
Американците все още са зле и по зле стават. Това мен ме радва! Пари се правят в рецесии, депресии, стагнации и всякакви финансови несполуки и издънки. Детроит ти не гледаи когато видиш зелени човечена на Марс тогава и Детроит.
Огледаи Редута и широко отвори очи.

Ни копува ни продава
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 07:00:34
avatar
Всички излишни приказки на онези дето са ги взели мътните, не променят факта на статистиката, че има растеж в четиринадесет общини.
За Детройт няма какво да мисля. Немците бяха по-далновидни и си направиха промишлен туризъм в Рур. А пустинята Детройт едва ли ще има бъдеще. Както и обитателите на Съветските американски щати и онези от кленовия лист дето ще слугуват на индианците и жълтите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-29 08:00 от СТОПАНИН ... ..
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 07:52:52
Quote
СТОПАНИН ... .
Разкри ме мама му стара! Кога ОФЦЕТЕ ще осъзнаят, че за да те поканят на масата, трябва да си роднина? Ако незрящите в цените са и с превръзка, няма как да разберат, че някой ги гласи с остена и ятагана.

Пунди, как няма да те разкрият вие останахте 4-5 човека в цялата държава дето бълнуват ръстове.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 07:58:43
avatar
Quote
greenbul
Quote
СТОПАНИН ... .
Разкри ме мама му стара! Кога ОФЦЕТЕ ще осъзнаят, че за да те поканят на масата, трябва да си роднина? Ако незрящите в цените са и с превръзка, няма как да разберат, че някой ги гласи с остена и ятагана.

Пунди, как няма да те разкрият вие останахте 4-5 човека в цялата държава дето бълнуват ръстове.
.................
Ами колко % са богатите хора? Мисля че около 5. Това са хората които не се поддават на манипулация, не се водят от стадното чувство и не гледат с очите си какво се случва. Сляпи са за статистиката, но са с отворени уши да чуят омайните приказки на финансовите консултанти и банкерите, които ги омайват според моментната конюнктура на паричните потоци. Тенденцията е видна с просто ОКО-зачервенява се пазара, жега, ръст в 14 общини. Пък това че само едно малцинство пак ще спечели няма лошо - това винаги е било е и ще бъде. За дървесните философи има хазяи.smiling smiley
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 08:36:52
avatar
Aaaa, сега разбирам защо си се равихрил отново - Замира пазарът на селски имоти на запад от София
Къде викаше, че имаш нещо за 55000 ойро :}
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 09:02:08
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Добър ден разтежо на цените! Последната статистика на НСИ, ГОВОРИ, не ми го говорят звездите, че ръстът вече е налице в следните общини: Кърджали, Кюстендил, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Плевен, Пловдив, Силистра, Смолян, София-област, Добрич, Търговище, Хасково и Ямбол. Нещо повече: Негово величество Ръстът вече върлува втори месец в Монтана, София-област и Добрич.
Скоро някои момчета ще се хапат за дупетата. Това ще е операция дупетата 2:}
...........
Една от общините е Кюстендил. на 20км.от там имам палат на три етажа, до река и черква? Сакаш ли го за 55000 ойро? Ако много чекаш, догодина 60000. За тебе лично-примоция- 58500:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход