Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добър ден "РАЗТЕЖО"

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 20:21:24
Абе Дами и госпада, ама как попадна на точният човек?!?
Съвсем случайно продавам и една полуготова сграда на Инцараки, голям късмет извади. Около 1000 м2, 6 студия и 6 хотелски стаи, басейн, кафе, паркоместа.

Иначе местноста е хубава с това, че е стръмна и има гледка към морето, която няма как да се закрие. Няма големи парцели, по около 1 дк., мисля, че вървят по 100-120Е/м2, но не съм се интересувал от парцели скоро.

Тази сграда е на един ортак, трябват към 100 хил. за да се довърши и обзаведе напълно, има климатици, слънчеви колектори, въобще всичко, но не знам колко ще й иска. Аз продавам собствен парцел на Юрта, 2500 м2, поразпитай, ако мястото ти хареса ще говорим.

Къщите на Поморие не ги знам точна къде са, продава ги строителката, дето ми строи сградата, защото англичанина-инвеститор има да й дава пари и са се спазарили да й даде няколко къщи, а тя ги продава горе-долу на себестойност, защото доколкото разбрах става дума за едноетажни къщи с по 2-3 спални., едва ли са под 70-80 м2 със собствен двор. До сега от 36 къщи са продадени 12 само на западняци, няма руска сволач. Аз съм свикнал на комплекса, но сделката е на сметка. Били на 3 минути от брега и пътят излизал на Голф клуба, може би са на 3 км. от Поморие, защото ми каза, че са теглили 2700 м. собствен водопровод.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 20:45:38
Мерси за инфото . Аз май трябваше да уточня че ме интересува нещо готово. Не съм строител и не ми е работа.
Доколкото се ориентирам там са по-евтини от комплекса и е по-спокойно за сметка на други неща. Поне има ли хр. магазин в Инцараки или за най-малкото нещо във Влас трябва? Тези до Поморие и те ли са недовършени ?
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 21:17:12
Този на Инцараки евентуолно ще продава цялото накуп, ако въобще го продава, скоро не съм бил там и не знам дали има магазин. Аз бично не харесвам Влас. Ако търсиш по-добре на Равда, там строежите са на 300-500 м. от плажа и са по-евтини. Има хубави двустайни до брега/около 80-100м./ на 630-650 пред завършване или в Сл.бряг-Запад може да се намери нещо на същите цени, от обезщетени собственици, те взимат по 30-40 апартамента на парцел и понякога ги продават по-евтино.

В Поморие са завършени. Обикновенно са построени 1-2 напред, като се продадат строят още 1-2. Утре ще я питам да ми обясни по-подробно.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 21:34:17
avatar
Quote
др. Иванов
Абе Дами и госпада, ама как попадна на точният човек?!?
Съвсем случайно продавам и една полуготова сграда на Инцараки, голям късмет извади. Около 1000 м2, 6 студия и 6 хотелски стаи, басейн, кафе, паркоместа.

Иначе местноста е хубава с това, че е стръмна и има гледка към морето, която няма как да се закрие. Няма големи парцели, по около 1 дк., мисля, че вървят по 100-120Е/м2, но не съм се интересувал от парцели скоро.

Тази сграда е на един ортак, трябват към 100 хил. за да се довърши и обзаведе напълно, има климатици, слънчеви колектори, въобще всичко, но не знам колко ще й иска. Аз продавам собствен парцел на Юрта, 2500 м2, поразпитай, ако мястото ти хареса ще говорим.

Къщите на Поморие не ги знам точна къде са, продава ги строителката, дето ми строи сградата, защото англичанина-инвеститор има да й дава пари и са се спазарили да й даде няколко къщи, а тя ги продава горе-долу на себестойност, защото доколкото разбрах става дума за едноетажни къщи с по 2-3 спални., едва ли са под 70-80 м2 със собствен двор. До сега от 36 къщи са продадени 12 само на западняци, няма руска сволач. Аз съм свикнал на комплекса, но сделката е на сметка. Били на 3 минути от брега и пътят излизал на Голф клуба, може би са на 3 км. от Поморие, защото ми каза, че са теглили 2700 м. собствен водопровод.

Иванов, на Юрта от плевенските собственици ли е, или нещо друго.До горния път или над Санаториума.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 21:44:00
На Юрта е мое и ортаци, аз го продавам, 2500 м2, над пътя, на 930/или 980 м. от морето/, пада се над пчелина, като в единият край минава 20Кв. далекопровод - 5,5 м. сервитут. Продавам и едно на супер делавера/не е мое и затова е на делавера/ в Сл.бряг, Вили Юг -2,300 дк. по 120Е/м2 и най-важното - на 3 улици.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 21:50:42
avatar
Quote
др. Иванов
На Юрта е мое и ортаци, аз го продавам, 2500 м2, над пътя, на 930/или 980 м. от морето/, пада се над пчелина, като в единият край минава 20Кв. далекопровод - 5,5 м. сервитут. Продавам и едно на супер делавера/не е мое и затова е на делавера/ в Сл.бряг, Вили Юг -2,300 дк. по 120Е/м2 и най-важното - на 3 улици.


Ясно.
Ще те търся след средата на септември

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 21:53:35
Ясно.
Ще те търся след средата на септември


Аз съм казал "продавам", но точната дума при тези цени е "подарявам".
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 22:21:24
Мерси Иванов, мъча се да си съставя по-пълна представа за тая местност Инцараки . Надявам се някой да напише нещо негативно, щото захаросани приказки ща не ща ще чуя при оглед.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 22:55:32
Негативно е, че не е в Сл. бряг. Брега е далече и трябва да слизаш с кола или 15 мин. пеша, а на 35 градуса на сянка връщането ще ти е проблем. Не знам дали там продават отделни апартаменти, ако търсиш такъв, парцелите са малки и са ги направили на малки хотели с по 10-15 стаи. Всичко извън комплекса е за пенсии, трезвеници и язваджии.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
30-08-2010 - 11:22:15
Иванов, тия парцели, дето ги продаваш, стават само да строиш и да продаваш готовото на балъци. Като няма балъци, какво правим?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход