Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добър ден "РАЗТЕЖО"

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 18:07:10
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
И други ядат с охота само зелето или само ориза- квартирантите. Да не говорим че седят на тъмно, като не си платят наема и хазяина вземе крути мерки и спре тока...:]Мъка голяма. Ама то квартирантите са една особена категория хора, която мисли че изплащайки един-два апартамента на хазяите, са ги прецакали че по-добре да си мобилен и да не си набутан ипотекар. Само едно е страшното като остареят да започнат да обясняват на децата си, че е било изгодно да живеят под наем и никога нищо да не купуват. Съответно тези деца няма какво да наследят от своите родители и в процес на осъзнаването на този факт може в момент на афект да ги удушат с възглавницата докато спят. Разбира се това е крайно състояние, може и тези родители или никога да не станат sad smileyтакива, защото са били цял живот финансово притеснени и момента за дете никога не е дошъл или въпреки че имат деца те не ги поглеждат защото нямат "заслуги" и в последствие и двете категории да увехнат в старчески дом под "внимателните" грижи на лелките или усамотявайки се в малка схлупена таванска стаичка заобиколени от десетина котки за компания.:} То затова не е хубаво да няма растеж, за да няма суицидални разстройства.

Много грубо ... ама така е като не можеш да пишеш думите в заглавието дори правилно (не е техничска грешка) - пише се "раСтеж" smiling smiley

как да очаквам да можеш да смяташ smiling smiley

Темата с децата е коментирана много - гледай да не ти вземат ипотекирания имот и да ти остане още непогасен дълг!
И сега душат баби не защото нямат имот, а за да им го вземат!!!!
Ама така е напрежението от неплащането на няколко вноски към банката води до тежки психически отклоненеия...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 18:07 от palamud.
Re: Добър ден "РАЗ ТЕЖО"
28-08-2010 - 18:12:22
avatar
Първо- нямам ипотекиран собствен имот. Второ-нарочно съм го написал така в заглавието. Виж там където си ме цитирал, как съм го написал в последното изречение думата растеж. Такива дребни буквалистки напъни винаги стават смешни. Мислиш ли, че не съм в час в граматиката монго повече от теб? Та нали все пак ти си само един вид риба?winking smiley.
Трето-не разбрах кое е грубото, поясни?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 18:21 от СТОПАНИН ... ..
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 18:27:47
avatar
Аз съм на принципа, че по добре да научиш децата си как да си набавят храна, вместо да им носиш непрекъснато.
Ако ще и 10 имота да им оставиш за няколко години ще са голи охлюви smiling smiley

примери мога да много да дам.

няма да водя спор по тази тема, щото съм го водил с много хора и сега са ми благодарни че не са се НАБАЛБУКАЛИ със Зверска ипотека.
панелките след 10 години ще са воденичен камък, не актив.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 18:33:29
avatar
А, ама ти подскачаш от тема в тема, като паламуд на кука. Кой ще е благодарен, че не е купил, като тръгне ръста и са му посивели вече косите? А пък панелките от къде ги извади като скрит коз от ръкава? И тях ги погребват още от зората на демокрацията, пък те излязоха най-здравите сгради строени последните 50 години. За здравината на бетона им се убедих съвсем скоро-преди месец- Уникално здрав бетон правен в заводски условия. Един комин не можах да го изкъртя три денаЗа децата си абсолютно прав и напълно споделям мнението ти, само че до момента докато не станат зрели и възпитани в труд и спестовност хора. А не до момента докато не хванат възглавницата*xxx*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 18:35 от СТОПАНИН ... ..
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 19:49:02
По морето август наблюдавам -следя постоянно нарочно обявите -от 600- 650евро м2 - вдигнаха цена обява на 700-750 евро м2. Един пич до Лозенец зимата има табели по пътя минус -30 % и договаряне -сега рекламата му е наново лъсната наперено.Нормално е за летния сезон да поизтупат и лъснат рекламите с надежда да се закачи нещо, но защо вдигат цените .Огледи има , ама продажби не знам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 19:51 от filmatoplo.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 21:02:57
Quote
palamud
Аз съм на принципа, че по добре да научиш децата си как да си набавят храна, вместо да им носиш непрекъснато.
Ако ще и 10 имота да им оставиш за няколко години ще са голи охлюви smiling smiley

примери мога да много да дам.

няма да водя спор по тази тема, щото съм го водил с много хора и сега са ми благодарни че не са се НАБАЛБУКАЛИ със Зверска ипотека.
панелките след 10 години ще са воденичен камък, не актив.
*ok*
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 21:10:48
avatar
Вече казах следното за панелките:И тях ги погребват още от зората на демокрацията, пък те излязоха най-здравите сгради строени последните 50 години. За здравината на бетона им се убедих съвсем скоро-преди месец- Уникално здрав бетон правен в заводски условия.
Ако можеш обори ме, ако не не си хаби емотикончетата излишно.*sos*
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 21:21:39
:]
Quote
СТОПАНИН ... .
Вече казах следното за панелките:И тях ги погребват още от зората на демокрацията, пък те излязоха най-здравите сгради строени последните 50 години. За здравината на бетона им се убедих съвсем скоро-преди месец- Уникално здрав бетон правен в заводски условия.
Ако можеш обори ме, ако не не си хаби емотикончетата излишно.*sos*
:]:]
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 23:25:00
Никой не спори, че панелките са здраво и хубаво строителство, което ще просъществува още поне 100 г. Проблемът с панелните блокове е, че при Тошо им излезе лошо име, което няма как да се подобри, защото вмомента не се правят панелки. Ако се правеха строители и брокери щяха да убедят простият народ, че това е вай-доброто строителство. Отделно хората в тях застаряват, а млади рядко купуват по горните причини. Панелните се купуват като няма какво друго и така се поддържа един по-нисък социален статус на обитателите им. Причините са тези, иначе много малко от новото е по-качествено от панелното, а само в изключително малко случаи новото е с по-добро разположение и ака това са все пак сравними показатели никое ново не може да се сравнява с панелните комплекси като инфраструктура, отстояния, транспортни връзки и т.н., но все пак основният данък който плащат всички е "обществено мнение".
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
28-08-2010 - 23:33:04
avatar
Quote
др. Иванов
Никой не спори, че панелките са здраво и хубаво строителство, което ще просъществува още поне 100 г. Проблемът с панелните блокове е, че при Тошо им излезе лошо име, което няма как да се подобри, защото вмомента не се правят панелки. Ако се правеха строители и брокери щяха да убедят простият народ, че това е вай-доброто строителство. Отделно хората в тях застаряват, а млади рядко купуват по горните причини. Панелните се купуват като няма какво друго и така се поддържа един по-нисък социален статус на обитателите им. Причините са тези, иначе много малко от новото е по-качествено от панелното, а само в изключително малко случаи новото е с по-добро разположение и ака това са все пак сравними показатели никое ново не може да се сравнява с панелните комплекси като инфраструктура, отстояния, транспортни връзки и т.н., но все пак основният данък който плащат всички е "обществено мнение".
..............
Поздравления за горното мнение!!! Въпреки че вие сте известен инвеститор и строител на нови сгради имате безпристрастно отношение към старо строителство каквото са панелните сгради, въпреки че интереса Ви е да продавате новото. Достойно мнение! Както моят квартал Редута, така и Вашият - Триъгълника познавам много добре и знам, че и двата бяха, са и ще бъдат атрактивни за строителните предприемачи като вас. В момента мога да покаж три строежа в Редута на ниво изливане на плочи. Сривльовците замлъкнаха дори при представата че може да има такова нещо. Как да им обясня, че усещането за безпаричие е лично преживяване и няма нищо общо с другите хора?:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход