Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добър ден "РАЗТЕЖО"

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 09:15:01
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
СТОПАНИН ... .
Добър ден разтежо на цените! Последната статистика на НСИ, ГОВОРИ, не ми го говорят звездите, че ръстът вече е налице в следните общини: Кърджали, Кюстендил, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Плевен, Пловдив, Силистра, Смолян, София-област, Добрич, Търговище, Хасково и Ямбол. Нещо повече: Негово величество Ръстът вече върлува втори месец в Монтана, София-област и Добрич.
Скоро някои момчета ще се хапат за дупетата. Това ще е операция дупетата 2:}
...........
Една от общините е Кюстендил. на 20км.от там имам палат на три етажа, до река и черква? Сакаш ли го за 55000 ойро? Ако много чекаш, догодина 60000. За тебе лично-примоция- 58500:]

А ти знаеш ли колко е жалко и смешно в анонимния форум да се правиш на велик без никой да те е питал и това да го наптрапваш във всеки твой постинг ? Тук на думи всеки може да е и милионер, защото няма как да се провери, но от опит знам, че истинските такива си траят, защото имат нещо в главите си. Тук не е място за избиване на комплекси, по това което пишеш се оказва, че ги имаш в големи количества.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 09:21:58
avatar
Quote
Брокеръ
Aaaa, сега разбирам защо си се равихрил отново - Замира пазарът на селски имоти на запад от София
Къде викаше, че имаш нещо за 55000 ойро :}
...............
Попитал ли ме е някой или не ме е попитал??!! Геко някакъв проблем с нервите ли имаш? По постовете- вярно не може да се съди кой какво има и т.н. Ти да не искаш да ти представя куп нотариални актове. Имам и крепостни такива, ако искаш. Наистина ли ти харесва идеята за аватар да използваш емблемата на една партия, която е един файтон хора и чийто председател е откраднал половин България?
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 09:29:13
Съотношение (максимална спрямо минимална за тримесечие) на средните пазарни цени на кв. м. жилищна площ в областните градове на България по данни на НСИ след въвеждането на валутния борд на 1 юли 1997г.:
1) Максималното съотношение досега беше постигнато през първото тримесечие на 2001г. и беше 5.07 пъти
- В София тогава цената беше 633.17 лв. за кв. м.
- В Ловеч беше 125 лв. за кв. м.
2) Минималното съотношение досега беше постигнато през......второто тримесечие на 2010г. и беше 2.8 пъти
- Във Варна тогава цената беше 1,593.97 лв. за кв. м.
- В Кюстендил беше 569.36 лв. за кв. м.


[www.nsi.bg]
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 09:31:37
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
Брокеръ
Aaaa, сега разбирам защо си се равихрил отново - Замира пазарът на селски имоти на запад от София
Къде викаше, че имаш нещо за 55000 ойро :}
...............
Попитал ли ме е някой или не ме е попитал??!! Геко някакъв проблем с нервите ли имаш? По постовете- вярно не може да се съди кой какво има и т.н. Ти да не искаш да ти представя куп нотариални актове. Имам и крепостни такива, ако искаш. Наистина ли ти харесва идеята за аватар да използваш емблемата на една партия, която е един файтон хора и чийто председател е откраднал половин България?

Не се нервя ни най-малко, опитвам се да ти покажа как изглеждаш отстрани, както вече казах никой тук не се интересува от имотите ти, защото това тук са просто думи, в един анонимен форум, но явно това е единственото с което можеш да блестнеш. Относно аватара ми, живеем в свободна държава, ако не си забравил и това си е лично мой проблем.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 10:20:23
Айде сериозно-предлагат ми 400 м2 отстъпено право с план за еднофамилна къща на изгодна цена -да купувам ли , да строя ли -сега ли е момента.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 10:25:08
Кога е твоя момент го определяш ти. Вземи едно решение сам. Какво очакваш да намериш във форум на брокери?
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 14:02:54
Quote
filmatoplo
Айде сериозно-предлагат ми 400 м2 отстъпено право с план за еднофамилна къща на изгодна цена -да купувам ли , да строя ли -сега ли е момента.

На село, за дядо...
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 14:40:40
avatar
Цената за кого е изгодна да се уточни!
И критерите по които се стигна до тази (изгодна) цена.

Ни копува ни продава
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 16:55:32
На село за дядо-какво ще рече -исках професионално мнение.Цената е към 10 000 евро.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 17:39:25
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Добър ден разтежо на цените! Последната статистика на НСИ, ГОВОРИ, не ми го говорят звездите, че ръстът вече е налице в следните общини: Кърджали, Кюстендил, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Плевен, Пловдив, Силистра, Смолян, София-област, Добрич, Търговище, Хасково и Ямбол. Нещо повече: Негово величество Ръстът вече върлува втори месец в Монтана, София-област и Добрич.

Това, че има растеж е добра новина, данните са от НСИ, а не от някоя платена статия в жълт вестник.
Това означава трудова заетост, добри заплати, подобрен стандарт на живот.
Защо има такъв отпор спрямо нещо добро.

Аз, лично съм купувач и много ми се иска цените на апартаментите да паднат рязко до 10.000 евро, за да купя два - три, но знам, че стане ли това реалност, то нещата значи са трагични.
Радвам се на новината за растежа в половин България.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход