Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добър ден "РАЗТЕЖО"

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
30-08-2010 - 11:54:04
Това им е лошото на тия вилни зони че все с кола трябва да се предвижваш , това место което ми предлагат е на километър от плажа .Но има възможност в най скоро време да има и маршрутка до там -безплатна от общината.По принцип се води селищно образование , местото е до гора с 12-15 метрови дървета които закриват гледка към морето -ако се построи над тия метри ще се види но незнам колко е допустимо , но и се губи чара на вила.На 2 съм дали да го купя и строя -понеже инвестицията няма да е бързо ликвидна за продажба въпрос на късмет , за туризъм става с доход от 6-8 % от стойността на имота .Да допълня -в момента там живеят в собствени вили баш предприемачите на града , на 150 метра има една на такъв-вила с двор и гараж с джипа и джета вътре.Който ми предлага имота има -финансови задължения заради друг имот, и не е предприемач или броикер.Някой спомена че можело да ми прехвърли собственост по отстъпеното право още на виза за строеж -как стоят въпросите с това-в общината не мога да питам че БТВ оня ден беше тука -много е напечено.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-30 12:06 от filmatoplo.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
30-08-2010 - 16:47:42
Quote
Imotko
Иванов, тия парцели, дето ги продаваш, стават само да строиш и да продаваш готовото на балъци. Като няма балъци, какво правим?

Аз не виждам балъци да купуват имоти по морето, като изключим едни истински балъци, които купуваха по картинка, продаваха по картинка и накрая псуваха, че спечелили малко.
Това което виждам е хитреци, които имат апартамент на Сл.бряг/по-глупавите и в района/, които живеят тук един живот, който и на филм не са виждали в окаяните си страни и в още по-окаяните градове там . Хора, които всеки ден са на бара на басейна срещу 1000 лв. поддръжка на година, колкото е в Англия за около 20 дни, които всяка вечер са на заведение и вечерят и се напиват на цената на две бири в Ирландия, Англия или Белгия/в Белгия две бири по 180 мл./. Затова не бих определил тези хора като балъци, а още по-малко се страхувам, че няма да ги има - има ги и са към 800-900 млн., един на 5000 да дойде ще се изкривим да продаваме и строим.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
30-08-2010 - 19:40:13
Няма да е далеко времето когато тук живота ще стане скъп колкото при тях.То стига да вдигнат тук алкохола колкото при тях и край с лиготиите.Виж Созопол се ориентира към културен, исторически и поклоннически туризъм.Единствено ни забива нож в гърба туристически Турция.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
31-08-2010 - 13:49:17
Туризмът очевидно ще си върви. Строежите на апартаментни комплекси няма да върви.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 09:37:33
Тя година -туризма се случи напук на кризата.Редуцираха се малко цените но хора си имаше ,топлото време също изигра положителна роля.При мен цените си бяха без промяна -понеже съм на чужди туристи -които не правят пазарлъци като Софианци .
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 10:32:13
avatar
Quote
filmatoplo
Тя година -туризма се случи напук на кризата.Редуцираха се малко цените но хора си имаше ,топлото време също изигра положителна роля.При мен цените си бяха без промяна -понеже съм на чужди туристи -които не правят пазарлъци като Софианци .

Що говориш глупости!

Туризма се случи за 20 дни ... медиите бията барабана, пък като влезеш в комплекса или града ти скачат на капака на колата с оферти за 5 лв. нощувка в хотел 3 звезди ....

Видяхме го сезона! ся като сметнат разходите за 90 дни (говорим за дни) и приходите за 30 нощувки и пак ще сложат табелата на фирма "FOR SALE"

Му ха ха ха!
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 10:40:23
Сезонът започна много зле, по ред причини, но в последствие, някъде към 15 юли се засили много и до края ще компенсира, като вероятно ще е на плус спрямо миналата година. За ниски цени в комплекса не съм чувал, търсих стаи за началото на август и нямаше, та хората взеха президентският апртамент и им сложиха легла в хола, а от 18 август не ви потвърдиха резервация за 12 дни по 80 лв. за стая/ползвам намаление, иначе стаята е 112 лв./ Най-ниското беше 80 лв. за тристаен апартамент в кооперация без басейн и паркинг, с един климатик в дневната и една баня.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 10:53:10
Разхода ток вода от една стая ми е 100 лева -файдата тайна -смятам да ги овиличавам стаите вместо да ги продавам.За крадкия сезон си прав но си има обяснение за всеки ден -страх от кризата,световно по футбол,отпуски,ученици,студенски испити .Кой ще сложи табелата -Фор сале , ами тия със кредитите и тия които са построили хотела със спекулативна цел и сега виждат че цената му може да падне под себестойност.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 10:54:31
avatar
иванов твоите глупости сме ги чували!

Истината е че след двумесечна медийна бомбардировка Юни-Юли и температури около 20 градуса, през август хотелиерите решиха да пробват с по-високи цени и икато останаха празни на 20 август ги свалиха отново!

През останалите 10 месеца какво ги правим тез хотели?
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
01-09-2010 - 11:00:30
Както казва Иванов -даваха цена но търсеха-климатик,парко място,басейн, за самостоятелната баня се подразбира и други екстри като тераса с изглед , ако пък хотела е по близо до морето печелиш одма.Сега съм на 2 да овеличавам стаите или да правя басейн и др екстри че да печеля от цена вместо от оборот.За това се доверявам на Иванов има опит.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход