Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Добър ден "РАЗТЕЖО"

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 17:41:36
Quote
Върколак
Кога е твоя момент го определяш ти. Вземи едно решение сам. Какво очакваш да намериш във форум на брокери?
Може би брокери eye popping smiley хахахахаха

При нас има само три вида разплащания - Кеш, В брой и На ръка. ..
Още съм млад и зелен, но когато узрея, че пръсна !!!
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 17:45:11
avatar
На половина в левове. И от там ти започваш да наливаш пари.

Ни копува ни продава
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 17:47:21
Quote
TZARS
Quote
СТОПАНИН ... .

Аз, лично съм купувач и много ми се иска цените на апартаментите да паднат рязко до 10.000 евро, за да купя два - три, но знам, че стане ли това реалност, то нещата значи са трагични.
Радвам се на новината за растежа в половин България.

Каде ги тези по 10 к взимам една дузина smiling smiley

При нас има само три вида разплащания - Кеш, В брой и На ръка. ..
Още съм млад и зелен, но когато узрея, че пръсна !!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-29 17:52 от Azaril.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 18:36:23
Quote
filmatoplo
На село за дядо-какво ще рече -исках професионално мнение.Цената е към 10 000 евро.

"На село, за дядо" -- по този начин е адресирало едно внуче писмото до дядо си.
Предполагам, че Иванов по този начин иска да каже, че не даваш никаква информация за имота къде се намира, а това е от значение.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 18:47:46
Вилна зона в регулация ,на километър до град по южното черноморие-подробности немога че сме много скандални с имотите за бедни съдии .winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-29 18:53 от filmatoplo.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 19:09:56
Quote
palamud
Аз съм на принципа, че по добре да научиш децата си как да си набавят храна, вместо да им носиш непрекъснато.
Ако ще и 10 имота да им оставиш за няколко години ще са голи охлюви smiling smiley

примери мога да много да дам.

+1

Никакво надследство, като в Америка. На 18 години на улицата и да се оправят. Най-добре да се започне някаква малка и лека работа около 10 години. Най-големите издънки винаги са тези с големите наследства и богати родители дето са ги глезили.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-29 19:19 от javcho.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 19:21:58
Quote
javcho
Quote
palamud
Аз съм на принципа, че по добре да научиш децата си как да си набавят храна, вместо да им носиш непрекъснато.
Ако ще и 10 имота да им оставиш за няколко години ще са голи охлюви smiling smiley

примери мога да много да дам.

+1

Никакво надследство, като в Америка. На 18 години на улецата и да се оправят. Най-добре да се започне някаква малка и лека работа около 10 години. Най-големите издънки винаги са тези с големите наследства и богати родители дето са ги глезели.

+1
хахахаха Е*аго при здрави родители ще работи до 30 мама и тете го гледат след 30 децата те поемат и те така ...
На 18 години на улецата и да се оправят. Биче не мой с рого .... как проходи и на улицата ... smiling smiley

При нас има само три вида разплащания - Кеш, В брой и На ръка. ..
Още съм млад и зелен, но когато узрея, че пръсна !!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-29 19:23 от Azaril.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 19:26:47
avatar
Абе прати си го още на 5 години да джеби в рейса. Пари ще изкарваwinking smiley И ще е самостоятелен.
................
Нещо не мога да вдена, дори и при хора с наследство и при такива без наследство, защо пак скачат цените на имотите?
От как съм пуснал темата има предположения защо ще се сриват. А освен Царс никой не анализира фактите на НСИ.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 19:31:31
Тези отстъпени права за полезни граждани Иванов ги е измислил! От много неща зависи дали ще си на делавера или не. На простият народ му изглежда мръсна делавера всичко, в което не участва, но тук не е така. Не знам как е другаде, но в Несебър делаверата не е голяма. Принципът е следния - общината вкарва в регулация някакъв обем от декари, примерно 500 и ги разделя на парцели по 800-1000м2, където са предвидени по 2 сгради на по 3-4 етажа на калкан или една. Отстъпеното право на строеж се продава от общината на различни хора, вкл. и такива, които могат да допринесат за развитието на района, практика позната по цял свят. Гражданинът си купува отстъпеното право по виза, проектира и строи. Естествено се появява и вторичен пазар на отстъпеното право на строеж и тези които са го закупили го продават, като може на виза, но може и вече при готов и одобрен проект.
Въпреки очакванията вторичният пазар се оказа труден и не особено доходоносен. Много хора със зор си продадоха отстъпеното право и едвам покриха разходите. Доколкото си спомням за кв. Черно море в Несебър цените бяха паднали на 60-70 лв. за м2. В съседство е местността Кокалу/където цар Симеот изклал гърчолята и сега се изравят кокали на хора и коне/- Там УПИ върви 120-180 лв. м2, като се сложи и проекта м2 право на строеж става 70-100 лв. или малко по-скъпо, по при много предимства, основното от които, че го проектираш според вижданията си, а не купуваш готов проект и основен минус - едното е готово и нямаш разправии.

Няма особена делавера, журналистите си говорят както обикновенно, колкото скандал да стане, но ако цената е разумна със строителството ще излезе минимум на 70% от цените в района.

Естествено разумният човек трябва да се запита - За чий ми е 400 м2 някъде на майната си на юг или до Равда, като с тези пари мога да имам нещо на комплекса, естествено след като попитам др. Иванов, като по-разумен и далновиден, какво трябва да направя.

Между другото продавам едни къщи на супер делавера, ама супер. Близо до Поморие, всяка на парцел от 400 м2 в комплекс от 36 къщи, изцяло нови и собствени комуникации, цената даже ме е срам да я кажа, че ще се изложа пред сривльовците 25000Е без ДДС.
Re: Добър ден "РАЗТЕЖО"
29-08-2010 - 19:51:01
др. Иванов , може ли повечко инфо за тези къщи до Поморие , поне на колко разстояние са от морето.
Може и да дадете мнение за местността Инцараки, св. Влас. Струва ли си да се купува нещо там?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход