Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
02-09-2010 - 16:38:31
Специален поздрав за Барбарон
Култовата песен "На 20-ти февруари дават социали..." с пожелание да им ги дават франсетата!
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
02-09-2010 - 19:09:06
avatar
Quote
barbaron

Знаех си аз, че си умно момче и ще стигнеш до истинския виновник smiling smiley Пита се в задачката защо и в последните 20 години го търпяхме пак sad smiley

Защото още не сме разбрали че ни управляват комунисти гладни като църковни мишки. Другите баш комунягите си изнесоха катуна и оставиха младите социалисти да могат и те на спокойствие да лапкат, защото са слушкали когато е трябвало. А вие си мислите че Франсетата виновни Американците Руснаците.
И чакате марсианците да доидат да ви оправят. Стойте и чакайте те такива като вас търсят младите социалистчета.

Ни копува ни продава
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
02-09-2010 - 19:49:22
Quote
фло
Quote
barbaron
Пита се в задачката защо и в последните 20 години го търпяхме пак sad smiley

winking smileyХе, ако ще е задачка,тя ще е за математици като тебе! Останалите сме чували за "десетилетието на циганската интеграция" и милиардите по нея,както и за Шенген и други работи ,които забавяха последния поток /циганския/от Великото преселение на народите на запад,след падането на "завесата".И тука е важния въпрос: как да им помогнем на братята роми да стигнат заветния атлантически бряг? Аз имам следното виждане по мерките за подпомагане:
1.събарят франсетата 1,2 катуна,и в шумотевицата на френско национално одобрение 65%/разбирай и Брюксел/ние събаряме 10.

2 еднократна социална помощ "пренос в чужбина"

3 високи глоби и затвор за незаконно строителство

4 Преференциално ниски данъци за постоянно живеещите в чужбина и други стъпки подобно на тези на Тони Блеър с които разтовари социалната тежест на бюджета и изпрати сума ти лумпени по света и в България включително 17 000 британци 3-то качество и ред други използвани британски мерки
Сигурно има и френски пинизи ,но не съм запознат ,признавам си!


Фло,

При първа възможност имаш една бира и от мен*beer*
Види се от един отбор сме*angel*
*bow**ok*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-02 19:50 от Geto.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
02-09-2010 - 21:37:10
Циганите ходят по чужбината единствено да си упражняват занаята и това е- pickpocketing. Дайте да не си говорим за каквато и да била интеграция, те са като евреите само че в тяхната област, и работа да има те няма да я работят. Проблема е че в България са вече много и не след дълго основната им професия ще бъде политиката:ami:. И сега се използват за гласоподаватели и благодарение на тях се печелят избори в някои области и общини. Не след дълго те ще избират и президента и премиера с партията му за това смятам че е редно да се пусне нова специалност в СУ- АЗИСТИКА. Ако и това стане заклевам се че братята Евлоги и Христо Георгиеви ще се обърнат в гробовете си. Затова който може да се спасява да го направи или поне да подсигури ако може децата си за да не ги гледа жално в очите после и да му се плаче с сухите очи. Някои не разбраха че 20 години тъпчем на едно място и че оправия няма. От 20 години масовото население мизерства и ще става по зле, циганите ще са просто върха на айсберга. Ако някой е виждал цигански каруци в Ню Йорк,Париж,Лондон, Лос Анджелес, Отава, по главните булеварди нека каже, щото аз успях да ги видя в София-по главните булеварди, и това след 20 години демокрация. Има хора хора които не са се връщали в българия 10-на години, при слизането си изпадат в шок и депресия от видянотоeye popping smiley. Отдавна няма капитан на мостика, всичко е на самотек и ако може нещо да се налапа-това е България. Колкото и да съм се опитвал да измисля отговор по въпроса с циганите все съм стигал до заключението че единственото спасение е ЦИГАНСКИ ВИРУС който да ги елеминира до едно по нормално ниво(да знам много е крайно,може би е от ирландското уиски което си пийвам*drink1*).
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
02-09-2010 - 22:06:51
Quote
Geto



Фло,

При първа възможност имаш една бира и от мен*beer*
Види се от един отбор сме*angel*
*bow**ok*

*drunk За мен е чест колега Geto! Наздраве!
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
05-09-2010 - 10:21:02



Пращайте ги циганите, френските комунисти и социалисти ги посрещат с музика. Трябват им избиратели smiling smiley

Quote
фло
Специален поздрав за Барбарон
Култовата песен "На 20-ти февруари дават социали..." с пожелание да им ги дават франсетата!
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
05-09-2010 - 10:37:05
:]Като гледам тоя с дайрето,май вече помагат джипситата,а предположението ще се потвърди,когато манифестацията отпред скандира:"Искаме хляб и работа" и отзад от колоните се чува.....и рИкия....и рИкия!!!!:}
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
06-09-2010 - 01:14:32
Quote
peterbg
Циганите ходят по чужбината единствено да си упражняват занаята и това е- pickpocketing. Дайте да не си говорим за каквато и да била интеграция, те са като евреите само че в тяхната област, и работа да има те няма да я работят. Проблема е че в България са вече много и не след дълго основната им професия ще бъде политиката:ami:. И сега се използват за гласоподаватели и благодарение на тях се печелят избори в някои области и общини. Не след дълго те ще избират и президента и премиера с партията му за това смятам че е редно да се пусне нова специалност в СУ- АЗИСТИКА. Ако и това стане заклевам се че братята Евлоги и Христо Георгиеви ще се обърнат в гробовете си. Затова който може да се спасява да го направи или поне да подсигури ако може децата си за да не ги гледа жално в очите после и да му се плаче с сухите очи. Някои не разбраха че 20 години тъпчем на едно място и че оправия няма. От 20 години масовото население мизерства и ще става по зле, циганите ще са просто върха на айсберга. Ако някой е виждал цигански каруци в Ню Йорк,Париж,Лондон, Лос Анджелес, Отава, по главните булеварди нека каже, щото аз успях да ги видя в София-по главните булеварди, и това след 20 години демокрация. Има хора хора които не са се връщали в българия 10-на години, при слизането си изпадат в шок и депресия от видянотоeye popping smiley. Отдавна няма капитан на мостика, всичко е на самотек и ако може нещо да се налапа-това е България. Колкото и да съм се опитвал да измисля отговор по въпроса с циганите все съм стигал до заключението че единственото спасение е ЦИГАНСКИ ВИРУС който да ги елеминира до едно по нормално ниво(да знам много е крайно,може би е от ирландското уиски което си пийвам*drink1*).

Лондон, Париж, Амстердам и Марсилия няма ли да имат арабин за кмет до 10-ина години.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
06-09-2010 - 16:16:34
avatar
Quote
peterbg
. Затова който може да се спасява да го направи или поне да подсигури ако може децата си за да не ги гледа жално в очите после и да му се плаче с сухите очи. Някои не разбраха че 20 години тъпчем на едно място и че оправия няма. От 20 години масовото население мизерства и ще става по зле, циганите ще са просто върха на айсберга. Ако някой е виждал цигански каруци в Ню Йорк,Париж,Лондон, Лос Анджелес, Отава, по главните булеварди нека каже, щото аз успях да ги видя в София-по главните булеварди, и това след 20 години демокрация. Има хора хора които не са се връщали в българия 10-на години, при слизането си изпадат в шок и депресия от видянотоeye popping smiley. Отдавна няма капитан на мостика, всичко е на самотек и ако може нещо да се налапа-това е България..

За съжаление това не е "патент" на сегашните. И предишните бяха същите и тези преди тях ... В България няма професионални икономисти, финансисти, дипломати. Всички хора в бюрокрацията на България от поне 60 години са свирепи говеда добрали се до власт с връзки и мародерство. Показателно е че България е единствената държава в ЕС на която бяха спряни фондовете. И не се заблуждавайте, това не е само защото се краде. В Италия има декларирани стотици хектари с маслинови насаждения ,които не съществуват ... примери в ЕС стотици. Но хората знаят как да се държат, знаят как се правят документи, как се прави Проджект Мениджмент. Дипломатите ни и те същите... Биснесмените да не говорим. Едно е да крадеш от държавата организирано и по одобрена от управниците схема, друго е да направиш нещо с ограбеното. Колко фабрики и заводи ограбиха ... нещо да са направили? Да има поне едно производство в България? От всичките милиарди могат да покажат само една шепа грозни, губещи хотели, няколко смешни, просташки вили и стотина скъпи автомобила. Нищо друго! Те си мислят че международния бизнес е да се напиеш с партийните другари от Русия и грабиш комисионни. Никой в България не е успял да привлече дори и един значим инвеститор или корпорация!!! Не гледайте шиенето и софтуер съпорта на ишлеме.
За съжаление България ще затъва още по-бързо, защото няма никой, който да я представи или да привлече инвестиции. Дори и тези експатс които вече са по 20, 30 години по света и знаят как се прави това, дори и те няма да помогнат защото никой не иска да се връща в тази страна ,в която развиха климат на мошеничество и враждебна простотия.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
06-09-2010 - 16:51:11
Budalata и аз говоря отдавна това.След нашите глупаци има стотина коли и толкова силиконови пачаври.Когато най елитните бизнесмени и политици на една държава са завършили спортно училище и Магнаурската школа в Симеоново какво да очакваме?Когато няма морал и почтенност какво да очакваме?Когато да си тарикат е престижно какво да очакваме?На власт в България след 9.09.1944г дойдоха посредствеността пошлостта простотията и бездарието така и до ден днешен.Никой нормален бизнесмен няма да дойде тук и да търгува с нашите помияри.За съжаление България си заминава.Тук умните почтените знаещите и можещите не се ценят те са трън в очите на крадците и бездарниците и са натирени в миша дупка.Но да знаеш от мен че едно е да откраднеш завод друго е да не те осъдят а трето и четвърто да го стопанисваш и печелиш от него.От българското корумпирано правосъдие можеш да се отървеш но от Божественото никога.Имай търпение и гледай какво се случва в семействата на тези крадци тарикати.До един си го получават от Бога на всеки като му дойде реда.Децата им се разболяват или развеждат фабриките фалират дълговете са огромни.Всичките тези глупаци до един ще свършат зле въпрос на време е.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.