Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 20:39:51
Емигрантите в голямата си част не само НЕ работят на полза роду, НО се трудят главно на плюене роду*tired*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 20:58:06
Гето поясни ако обичаш какво означава да работиш в полза роду. Нима ние не го правим като изобличаваме истината или тя не е по душата на всеки, тоест като плюем по циганите значи сме антиБългарски настроени-не разбирам но ти ще поясниш.

А колкото до имотите, колкото по ефтини са те толкова повече пари ще остават у хората и това би стимулирало раждането на повече деца. това е поне една гледна точка, може и да греша.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 21:04:48
Без съмнение в гетата на Хаити имотите не са особено скъпи, а деца има много. В Сиера Леоне също. Както и по цяла Африка и в Индия. Значи си прав. Дай още някое такова умозаключение, та дано разберем логиката на пазара на имоти.
Всъщност в България тия, дето продават, сигурно не обичат децата, затова от известно време цените спряха да падат.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 21:20:41
Е как да не обичат децата,я виж как им настроиха толкова апартаменти през последното десетилитие.
Построиха жилища,ама не правят деца затова след време сегашните деца като пораснат сигурно за всеки ще има по две жилища
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 21:43:01
Имотко аз не виждам минуси в ефтините имоти а ти*smiley_ahh*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 21:44:06
avatar
И аз мразя емигрантите, но не и парите им които пращат. Те наистина не работят в полза роду, а само пращат твърда валута в полза роду.
И след като не работят, а само пращат пари, то тогава трябва със закон да им се забрани плюенето роду.
Но и също така със закон да бъдат задължени да пращат парици не само роду, а и здравную касу, иначе здравеопазване на кукуво лято.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 21:55:15
Quote
Шльокер и 3/4
Но и също така със закон да бъдат задължени да пращат парици не само роду, а и здравную касу, иначе здравеопазване на кукуво лято.
Каквоооооо пари за здравната каса в Бг от мен *xxx* защо? и на какво отгоре
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
07-09-2010 - 23:01:22
Quote
peterbg
Имотко аз не виждам минуси в ефтините имоти а ти*smiley_ahh*
Ако си изкарваше хляба от имоти, щеше да виждаш и минуси, но и зависи какво имаш предвид под "евтини имоти". Евтини за мен, евтини за теб или по два тристайни за всички. Ти кажи.
Във всеки случай имотите не трябва да са скъпи или евтини, а достъпни. Тогава има пазар. Сега стават все по-достъпни, затова и пазарът се увеличава.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
08-09-2010 - 01:02:25
Петре, питаш какво имам предвид? Не зная ти къде се подвизаваш и каква е връзката ти с циганите, но ще ти дам за пример бае Тротко от Етобико. Неговият случай е христоматиен, твоят също. Показвате проблемите на родината, но някак злорадо. И не че бае Тротко ще си остави занаятчийството и зелените канадски ливади за да се върне в България дори и да бъдат изпълнени множеството му изискания за това. Той не се интересува даже как аджеба проблемите могат да бъдат оправени, камо ли да подаде ръка, но плюе. Има и известна доза злоба произтичаща от комплекси, носталгия и съжаление, че обратен път и избор няма. Продал си е апартаментчето и червената си Лада, а сега цените са други и това допълнително налива масло в огина. Петре, такива изхабени хора съм виждал стотици.

Виж познавам и друг тип емигранти които на хиляди километри от родината живеят с радостите и тъгите на народът си. Които обичат България и вярват в доброто и бъдеще въпреки трудностите които изживява. Разбира се малцина от тях биха висяли по емигрантски форуми за да отговарят на комплексирани тъпаци що е да си българин и въпроса за гордост, достойнство и себеуважение.

"Показвал", "изобличавал"!!! Хайде моля те, не се взимай толкоз на сериозно, като си една едребна душа.

П.С. И това че някой праща пари на майка си в България не изпълва дълга му нито към нея задето я е зарязал мила не драга, нито към родината. Парите скъпи съотечественици не купуват тези неща. *pardon*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-08 01:03 от Geto.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
08-09-2010 - 02:12:33
Ти ги уби с лопатата. Кажи им сега нещо свежо, форумът има нужда от чуждоземците.
A Trotko si e golema rabota, karti mivki.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-08 02:43 от Imotko.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.