Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 15:48:51
От всичко написано от др. Иванов става ясно, че той или никога не е чувал за urban planning, или интересите му са наложили да забрави това, което е чувал :]
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 15:59:39
Quote
др. Иванов
В Албена са дупки не спрямо Слънчев бряг, а за хората които ходят по скъпи курорти

Виж, тук се съгласих с др. Иванов winking smiley

Ето и нещо за хората, които ходят по скъпи курорти [www.agoda.com]

Само че да виждате бетнни мастодонти като на любимия Съни Бийч на др. Иванов? Или гъчканак гъз до гъз и бар до бар, и сергия до сергия? И все пак концепцията на тези къщурки е доста по-близка до Албена, отколкото до Слънчев бряг.

Богатите туристи наистина не са за Албена, но още по-малко са за Слънчев бряг. Те са готови да плащат по 600-800-1000 долара на вечер за ББ, но си ходят по спокойни, чисти, усамотени къщички сред зеленина, по възможност палмички, и си смучат коктейлчета в единствения бар наоколо, където дори няма музика. Щот' са прости :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-14 16:07 от Joan.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 16:15:22
avatar
Quote
др. Иванов
затова на такива не им ли смъкниш по 100Е за нощувка в най-ниския клас скъпи курорти си вътре.

не така другарио ,доктор . госодин Иванов smiling smiley

аз съм чаках на толкова сичките ТОП локациите да зема ,не говорете глупости пак сти се заблуда ,цената са на квадрат . Нощувката са безплатно ,а на слънчевата кучка трябва да дават и да радват се , щото молците да не гонят на чаршафите *write*

*write*

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 16:33:01
Др. Иванов, имаш ли деца?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 17:04:05
Quote
javcho
Др. Иванов, имаш ли деца?
Горките деца smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 17:20:45
Quote
barbaron
Quote
javcho
Др. Иванов, имаш ли деца?
Горките деца smiling smiley

Ако няма деца е логично да смята, че Слънчев бряг е по-хубав от Албена.

Интересно ми e също ако има деца, дали ги води на емблематичните, наркомански и алкохолни, сборища в Слънчев бряг?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 17:48:39
Според мен, деца въобще не е удачно да се топят във фекалние води на българските курорти, ама вие си знаете.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 18:54:55
Имам внучка на 1г.10м. добре позната във ресторантите на комплекса, където оркестрите винаги я поздравяват специално още с влизането и дъщеря която е ходила доста в чужбина и по нашите курорти, но едва ли някога е стъпвала по Албена и не вярвам и през ум да й мине да ходи там, както и на който и да е млад човек, което е очевидно и не подлежи на коментиране, а гледане, Заставаш на знаковите места в двата курорта и гледаш и което няма да видиш в Албена е млади хора, отишли там да се веселят, освен ако нямат
много извратено чуство за развлечение.
Вижте по-стари момчета, дърти пенсии и ти моме Жоано,
Разумният човек не живее в мислите си, а в действителността. Действителността е следната: първите 5 по размер хотели на Сл.бряг имат капацитет колкото Албена и те са с висока заетост на базата и високи цени, от останалите 300 хил. легла на Сл.бпяг има и по-скъпи и по-евтини, по-заети и по-малко заети. Чаткате ли разликата? При нещо, което можем да видим и пипнем не е редно да фантазираме, какво би било, ако беше станало както е правилно според нас. Аз не знам как може да се определи Сл.бряг, а и не ме интересува, там е хубаво. Постоянно ми идват гости за по няколко дни и досега е нямало случай някой да си тръгне без да е бил страшно доволен, от това което е видял. Доволни са и собственици и персонал и гости. Във фантазиите ни може и да има по-хубави места, но това е реалното и е под ръка, защото ако в момент на безумие отидеш където те праща Жоана, ще установиш, че от супер цената 90% са транспортни разходи, храната може за нас да е супер, но шведската маса струва на пазара на местното рибарско селище 25 долара за целият хотел, климатик има, но в кметството, а на снимката не са излезнали едни малки насекоми, които те халят от сутрин до вечер. Прекрасните корали ако ги пипнеш или стъпиш въргу тях ти правят обрив, защото добичетата се защитават като пускат химикали и т.н. На вторият ден се оглеждаш и не може да видиш местни с бентлита, ферарита и къши от по 1000-1500 м2, заради което си задаваш въпроса кое всъщност печели повече, простият Слънчев бряг или супер курорта Нгоро на майната си. На третият си си отговорил, а от четвъртият нататък се чудиш кое е по добре, да се удавиш или обесиш, защото и двете са по-добри от скуката.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 19:28:28
avatar
Quote
др. Иванов
кое е по добре, да се удавиш или обесиш, защото и двете са по-добри от скуката.

*ok* много най>добре изказано clap: и истина ви казва и у земя удари... мушмуроци, мушмурлуци и мушму..ли :}

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 20:04:10
avatar
Дебил Ифаноф не намесвай внучката и дъщерята то е ясно че крушата не пада по далеч от корена.

Но имам аз въпрос към тебе. На втория ден след пристигането в Съни Биич като излеза рано сутринта с очи кървясало подпухнали от безсъние с трещяшта в главата чалга от рода на "Радка пиратка" и не вида месните кочове с технете Бентлита Ферарита Ламборджинита а само някой мъртво пиан социално слаб Европеец мургавелки със сутришна примоция вервай ми ич нема да ми е до корали а направо влизам у токсичното море.
И въпроса ми към теб ще бъде останало ли е дърво наоколо да се обеса да избягам аз от този ад.

Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход