Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 20:44:57
avatar
Мистер тортата вище парво неска измихте ли паниците на парвениутата , как са рачичките ли ползвате ракавички ?? да не подпунат като и нещото у тиквата ВИ мистер ! А как го санувате мистер ,с ордиоверот или диркно на дисерта заминавате :}
Ама аз нема ви мислиме ,вие наред сичко и под моста сте се разминали. Нали се надявам да омазвате от купите по нещо за у ваз ?!
И радвам се за ваз щото пак са ви дали интернета у гората ,че пипсваха ни вече :] winking smiley Само жалко ,щото апчетата са ви скъпи :] :}

А на другаря-доктор на науките ,мадриот учител на безнадежната сривьо имаме писмото от още болния Светлио

"Да е жива и здрава внучката. И още по-умна, работлива и мъдра от дедкото да бъде smiling smiley "

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-07-2010 - 22:55:56
Каква Албена, пълна дупка, по-голяма скука през живота си не съм виждал. Само бабички пият перно от инклузива.
Слънчев бряг има много трески за дялане, сергиите с боклуци например мен много ме дразнят, има и още, ама в България по-добър курорт няма. Има място за всеки-за по-бедни, за средни и за баровци. Топло, хубав плаж, разнообразие, Несебър, тъпата Марина на Диневи за снобите и въобще има от всичко.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-07-2010 - 09:59:38
Др. Иванов, да ви е жива и здрава внучката smiling smiley

Неколкократно ви бе обяснено, че на Албена са основно млади смейства с деца към които спадам и аз. Били сме и в Гърция, и в Португалия, и в Италия. Има си плюсове, има и минуси - в Португалия океанът е студен за моя вкус, а в Соренто няма пясък на плажа. Затова пък има невероятни гледки към неаполитанския залив.

Слънчев бряг е за млади пичове без обвързване и за позастарели мераклии като вас winking smiley Иначе като ценови клас са съпоставими. А всеки да си ходи, където намери за добре. Пък който чака от Сънито възвръщаемост на инвестицията, да си бере грижата :]

За малдивите - най-добрата ми приятелка бяха с децата там миналата година и имам информация от първа ръка winking smiley Разбира се, няма нищо общо с представата на "баровеца" др. Иванов за мястото. И да, няма бентлита и мерцедеси да им дишаш изгорелите газове, защото ги карат със самолети. :] И не знам кой печели повече, но нощувката на Слънчев бряг е по 70 евро за двама олинклузив, а на малдивите - 700 долара на BB winking smiley

Айде със здраве и дано ви върже на Сънито *ok*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-15 10:03 от Joan.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-07-2010 - 10:09:52
avatar
Брех да бял чел по форуми повече за да разбера де ще ми върже...
Никога не съм поодозирал че на Сънито ще стани...
А аз с преостия си не го харесвам...
ще излъжа ламята нещо и август ще ходя там - дано ми върже а ? smiling smiley
------------------------------

Имотко - с това ти изказване за Албена се опитваш да ни впечетлиш, какъв изискан вкус имаш и как ги разбираш нещата... и как си обиколил всички курорти в България и Чужбината и ги разбираш нещата? Не виждам полза от това но щом искаш да се перчиш тук в форума - ми е ясно какъв си...

Какк да ти обясня то е начин на живот ако ти е писнало от големия град - от ресторанти, хора и шум си търсиш нещо спокойно...
ама като искаш да покажеш какъв гъзар си и как си пич понеже си заделил 2-3 хилядарки за почивка, отиваш и търсиш комплексите с много хора за да те видят! Как беше за магарето приказката - Защо да си покаже магарията ако няма кой да я види? Та хора разни вкусове разни... разбирам те и не те обвинявам- избора си е твой - но не ни натрапвай твоето разбиане за най-добро... за мен си смешен и жалък с злобните си мнения вув форума и как с всяко едно с еопитваш да покажеш колко си по велик и умен от другите... ми да ама като гледам нещо не ти вярват - и това те озлобява още повече ? и ставаш по агресивен и така ... сигурно и на клиентите по огледите те е яд че нещо не изкарваш парички ?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-07-2010 - 11:29:39
Quote
Imotko
Каква Албена, пълна дупка, по-голяма скука през живота си не съм виждал. Само бабички пият перно от инклузива.
Слънчев бряг има много трески за дялане, сергиите с боклуци например мен много ме дразнят, има и още, ама в България по-добър курорт няма. Има място за всеки-за по-бедни, за средни и за баровци. Топло, хубав плаж, разнообразие, Несебър, тъпата Марина на Диневи за снобите и въобще има от всичко.

Затова никога няма да има успех това място. Неможе толкова широка концепция да работи.

Най-важното нещо за всеки продукт е сегментация, обособяване на целева група и пазарна ниша.

В случая имаме пълен хаос и никакви ясни цели.

Няма как да привлечеш и богати и бедни клиенти. Все едно в Радисон да направят механа и да отворят магазин TCM. Или на някое голф игрище да продават шкембе и кебачета.

Просто всеки богат човек, избягва да има контакт с хора от ниската класа.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-07-15 11:32 от javcho.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-07-2010 - 11:57:00
avatar
Quote
javcho
Просто всеки богат човек, избягва да има контакт с хора от ниската класа.
95% и повече от пенсионерите, са на дъното на социалната таблица.
Да разбирам ли от казаното, че когато родителите ти се пенсионират, ти ще спреш всякаква форма на контакт с тях?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-07-2010 - 12:39:38
Quote
valsodar
Quote
javcho
Просто всеки богат човек, избягва да има контакт с хора от ниската класа.
95% и повече от пенсионерите, са на дъното на социалната таблица.
Да разбирам ли от казаното, че когато родителите ти се пенсионират, ти ще спреш всякаква форма на контакт с тях?

Няма как човек да е богат, а родителите му да са бедни. Освен ако не е идиот или са скарани.

Нека аз да те питам нещо. Кога за последно видя някой богат, да поддържа чести контакти с доста по-бедни от него хора?

На теб ПРИЯТНО ли те е да общуваш с клошари например, като разбире се и при тях може да има изключения, имаш ли такива приятели и не се ли опитваш да сведеш контактите с тях до минимум?

Същото е между богати и бедни.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-07-2010 - 14:43:35
Моме,Жоано,
Както правилно си забелязала, на Албена могат да ходят определена група мъже, от които на теория можеш да изкараш пари само ако им продаваш Виагра, но на практика не, защото няма да се сетят да си купят. Останалите сме на Сл.бряг. Затова ако искаш да си почиваш, весело и с преживявания, отиди за 15 дни в манастир, а ако искаш да си почиваш тъпо и в целомъдрие - на Албена. А ако искаш да си изкараш идеално, незабравимо и най-вече в порочно, прати мъжа и децата на Албена и ела на Сл.бряг/ще ти разкажа и за Малдивите/.

На Сл. бряг няма чалга, освен в 3-4 специализирани заведения, посещавани изключително от българи, които по форумите се възмущават, че хората слушали чалга. Няма как да има, защото няма как да отвържеш кесията на чужденец с чалга. В Несебър-квартала има, защото там ходят българи, сърби и македонци, които слушат, но пък аз хозя само в 2-3 заведения в Стария град. Затова когато някой каже за чалга на комплекса означава две неща - 1. Никога не е ходил там; 2. Ходи на определените за българи и плебс места.

Всеки голям курорт е за всички категории туристи и по света няма такъв, който да е за над 20-30 хил. човека и да е само за бедни или само за богати. Да не говорим, че курортите, а по-точно казано развлекателните центрове от мащаба на Сл. бряг в Европа са само един - самият Сл.бряг, а в света - Лас Вегас, Макао и.... ако някой се сети да пише.


По темата, че малко се отплеснахме: Трудно ще стане в София с деленето на бедни и богати извън затворените селища или в близките 15-30 г. Българинът е привързан към жилещето си и предпочита да живее в мизерия отколкото да си продаде апартамента в центъра и да отиде в кварталите, кота му останат и 50-80 хил. в банка. В моя вход живееше една баба в 5 стаен апартамент, която зимата топлеше само кухнята, където спеше, но не искаше дори да го смени за друг наблизо, камо ли да отиде някъде другаде. Затова делението ще е трудно, в един вход или една сграда още дълго ще живеят и бедни и богати. Където се строят скъпи сгради, 30-40% обезщетение взимат собствениците, по правило бедни или поне не за там. Наистина след време ще дойде, но като имаме предвид, че в България на средно 50 г. се сменя управляващата класа ще е трудно.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-07-2010 - 15:28:42
Добре де, като бях "младо семейство с дете", и аз се прекарах да ходя няколко пъти в Албена. Но не крия, че не бих отишъл пак. Българинът има една черта-като ходи някъде, и да не е доволен, не казва, да не проличи, че се е минал. Така ходили в Гърция и Турция, гризат дървото, ама като се върнат супер било, нашето море пет пари не струвало. А там, че са се завирали по дупките не казват. За Албена същото важи. Ходила Джоан и си я хвали, ходил друг-и той доволен. Малко стана обаче не "за Албена", а "против Слънчев бряг", затова толкова се връзвате да защитавате тая студена и скучна соц-измислица, дето един лев не вложиха в нея, а само цицат. А другарят Иванов си е напълно прав, също и последния му пост, за който разбира естествено.
За пича с трудния ник-огледи има, сделки също, а съответно и парички.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-07-2010 - 14:08:56
Аз не бих дал и 1 лев за да отида на море в Албена или в Сл. Бряг (съвсем сериозно, до момента не съм го правил никога, минавал съм по други причини). За Сл. Бряг даже би трябвало да ми плащат добре, за да изтърпя обстановката. Да се ходи на море в основен курорт в България от около 12 години насам е само загуба на време и на пари и заблуда, че се ходи "на море".

Едно от любимите ми места за плаж е тук (снимките съм ги правил преди около 15 дни, минете напред в албума да видите хотелския комплекс, плажа отблизо (задник до задник, чадър до чадър, водата мръсотия) smiling smileysmiling smileysmiling smiley):

[bulcan.snimka.bg]



Друго много любимо място за плаж е тук (за хотелския комплекс и плажа - напред-назад из албума, пак мръсотия, презастрояване и социално слаби туристи наоколо smiling smileysmiling smileywinking smiley):

[bulcan.snimka.bg]



Също тук:

[bulcan.snimka.bg]



тук:

[bulcan.snimka.bg]



както и тук (има и други, но нямам време да качвам снимки в момента):

[bulcan.snimka.bg]



Нашите хотелиери просто си мислят, че предлагат нещо, но вината не е в тях, ами в тези, които им плащат за това.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-21 14:19 от BulCan.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход