Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
26-07-2010 - 15:31:54
avatar
Според прогнозата на Standard&Poor's страната ни ще успее да удържи дефицита от 4 % от БВП.
Рейтинговата компания ни нарежда сред 5-те страни в ЕС с най-нисък бюджетен дефицит.
Износът ни е 53% от БВП , което запазва страната ни като отворена икономика.
За сравнение - износът на Гърция е 20%.
Симеон Дянков прогнозира до края на тази година външнотърговският дефицит на страната ни да е 5%.
За сравнение той посочи, че в края на 2009 г. той е бил 9%, а 2008 година - 24%.
Дянков е доволен и от прогнозата на рейтинговата агенция за стабилен растеж на българската икономиката.

Все положителни новини.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-07-2010 - 10:35:11
avatar
Ами да положителни новини са:
У нас ДДС е 20%, а в гърция и Румъния 24%
освен това на гърците им свърши бензина и сега кешират У нас smiling smiley
при това в пика на сезона smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-07-2010 - 11:13:27
avatar
Според мен търговийката здраво ще върви още няколко години в пограничните българо - гръцки селища: Петрич, Сандански, Гоце Делчев, Златоград, Свиленград, скоро и Смолян, докато се поизравнят цените отдолу и при нас.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-07-2010 - 11:17:28
avatar
Абе за нова година като нищо ще н изарадват с ново ДДС... Видяха от комшиите и сега ще им дойде смелоста smiling smiley имат си и оправдание...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-07-2010 - 11:37:03
Всъщност,данъците по турско са били много,особено за християнското население.Сравнението е особено с другия свят.Войната за независимост в САЩ избухва в Бостън с т.нар. чаени бунтове,заради вдигането на колониалния данък на 2,5%.Представете си какви са били данъците в метрополията...
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-07-2010 - 11:46:33
avatar
Quote
ASSETION
Абе за нова година като нищо ще н изарадват с ново ДДС... Видяха от комшиите и сега ще им дойде смелоста smiling smiley имат си и оправдание...

Според мен дянков е лисица и ще ги остави ДДС на 20%, щото приходите в момента са скочили с повече от 5 % заради комшиите smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
02-08-2010 - 20:02:43
avatar
Quote
palamud
Според мен дянков е лисица и ще ги остави ДДС на 20%, щото приходите в момента са скочили с повече от 5 % заради комшиите.

Аха, гърчолята пазарят по Родопско, румънята пазарят от Добруджанско и Дунавско.
За Сръпско и Македонско нямам поглед.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
02-08-2010 - 23:15:35
avatar
Quote
TZARS
Quote
palamud
Според мен дянков е лисица и ще ги остави ДДС на 20%, щото приходите в момента са скочили с повече от 5 % заради комшиите.

Аха, гърчолята пазарят по Родопско, румънята пазарят от Добруджанско и Дунавско.
За Сръпско и Македонско нямам поглед.

Метро - то до Божурище от там си пълнят колите сръбчетата

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
03-08-2010 - 17:42:09
Могат да бъдат и по низки цени на имотите , при себестойност 150-250евро с обещетенията вътре в тази цена и печалби до 20-50евро до акт 16 и при сегашни зени от 320евро до 2300евро има достатъчен потензиял да падат цените !!!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
03-08-2010 - 20:35:32
avatar
Quote
beniko
Могат да бъдат и по низки цени на имотите , при себестойност 150-250 евро с обещетенията вътре в тази цена

Само да се молим, да няма оферти на ново строителство за 150 - 250 евро, че тогава на никой няма да му е до купуване.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-03 20:36 от TZARS.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход